Co kupić chłopakowi na rocznice?

ga134gza

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Tarnów
Hej chłopacy może wy mi coś doradzicie ? :) W lutym z chłopakiem bedziemy obchodzic naszą 2 rocznice. Pamietam ze rok temu kupiłam mu perfum Bruno Banani - bardzo mu się podobał. Obecnie ma on bardzo dużo perfumów i nie chciałabym mu kolejnego kupować. Kompletnie nie mam pomysłu! Zaznaczam ze uwielbia on koszykówkę. Ale prezent raczej nie może przekroczyć 100 zł ;d ;) Doradźcie !
 

c0x

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
143
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Hej chłopacy może wy mi coś doradzicie ? :) W lutym z chłopakiem bedziemy obchodzic naszą 2 rocznice. Pamietam ze rok temu kupiłam mu perfum Bruno Banani - bardzo mu się podobał. Obecnie ma on bardzo dużo perfumów i nie chciałabym mu kolejnego kupować. Kompletnie nie mam pomysłu! Zaznaczam ze uwielbia on koszykówkę. Ale prezent raczej nie może przekroczyć 100 zł ;d ;) Doradźcie !

Jeżeli lubi koszykówke to kup mu koszulkę jego ulubionej drużyny, najprościej. Problem w tym że oryginalne jerseys teamów NBA są dość drogie.

Pomyśl czym jeszcze się interesuje, tak w ciemno trudno coś polecić:)
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
koszulke orginalna, w tej cenie, NBA znajdziesz na allegro, ale raczej nie zadnego znanego zawodnika :p jednak ucieszyl bym sie z byle koszulki NBA :D
 

ga134gza

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Tarnów
Hmm ... w sumie to nie wiem. Dość dobrze go znam ale koszykówka to jego największa pasja. Też tak właśnie myślałam o koszulce .. ale nie moge znalezc zadnej fajnej ... :(
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
http://allegro.pl/item806463160_polska_koszykowka_marcin_gortat.html <--- reprezetacyjna ;)
http://allegro.pl/item797844158_dirk_nowitzki_dallas_mavericks_rbk_authentics_nba.html <--- Nowicki :D good player :p
http://allegro.pl/item797655050_lebron_james_23_cleveland_cavaliers_nba_adidas_xl.html <--- ja bym kupil lebron'a ale to 120 zl ;)
pozdrawiam :p
 

tymorus

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2009
Posty
33
Punkty reakcji
1
Wiek
44
a może golarkę elektryczną? mi taki "sprzęt" sprezentowała żona na zeszłoroczną gwiazdkę i nie powiem, żebym nie był zadowolony...
 

Henryk8

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ga134gza a nie myslałaś o czymś bardziej praktycznym i eleganckim? Ja dostałem od swojej dziewczyny ładny zegarek na rocznice i jest to bardzo przydatny i ładny prezent. Jako, że masz ograniczony budżet to polecam stronę zegarki.com.pl teraz mają sporo promocji, więc znajdziesz na pewno coś co ci sie spodoba i bedzie w dobrej cenie, pzdr
 

ga134gza

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Tarnów
Dobra rada, ale on nie nosi zegarków... :( to pech .. aczykolwiek dobry pomysł na półkę rezerwową :D
 

Simudabi

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja zgadzam się z tymorus'em, elektryczna golarka, to dzięki niej moje życie nabrało zupełnie innych barw :p Prezent fajny, praktyczny, no i bzyka ^^
 

Alonso22

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
A czy Twój facet to taki typ dużego chłopca?? Bo mój jak najbardziej tak i strasznie lubi jakieś elektroniczne gadżety( więc ja mu po kolei kupuję słuchawki do kompa, samochodzik zdalnie sterowany, myszkę do kompa (taką do gier)) I choć może to jest mało romantyczne, to on się z tego strasznie cieszy( jeśli tak to zajrzyj sobie na electro.pl tam jest duuużo na prawdę fajnych dobrych gadżetów) Chyba, że woli może coś innego, interesuje się czymś konkretnym??
 

c0x

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
143
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Warszawa
http://www.toys4boys.pl
tam jest sporo takich różnych 'dziwnych' prezentów
 

adamwan

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
zależy co kto lubi, ja ostatnio od swojej dostałem kasę i sam ją w odpowiedni sposób spożytkowałem, kasa-najlepszy prezent!
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
A używa dużo urządzeń na baterie? Robi np. zdjęcia? Bo ja całkiem niedawno dostałem porządne akumulatorki w prezencie i jestem z nich bardzo zadowolony. Dzięki takim prezentom będzie mógł nawet kasę zaoszczędzić, bo takie Sanyo Eneloop są bardzo trwałe (ja właśnie takie dostałem), więc nie będzie tracił pieniędzy na zwykłe paluszki. Zastanów się nad tym. Do tego zrób dobrą kolację i zaproponuj wspólne oglądanie koszykówki. Popytaj go trochę o ulubione zespoły - zrobisz mu przyjemność ;)
 
A

ann han

Guest
Pomysłów co kupić chłopakowi na prezent jest mnóstwo jeśli chłopak lubi komputer i gry komputerowe możesz mu kupić jedną z gier. Jeśli nie wiesz jaką masz kupić polecam odwiedzenie sklepu 3kropki.pl Ten sklep ma ogromny wybór gier i nie tylko więc na pewno wybierzesz coś co spodoba się twojemu chłopakowi:)
 

QuickQ

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej chłopacy może wy mi coś doradzicie ? :) W lutym z chłopakiem bedziemy obchodzic naszą 2 rocznice. Pamietam ze rok temu kupiłam mu perfum Bruno Banani - bardzo mu się podobał. Obecnie ma on bardzo dużo perfumów i nie chciałabym mu kolejnego kupować. Kompletnie nie mam pomysłu! Zaznaczam ze uwielbia on koszykówkę. Ale prezent raczej nie może przekroczyć 100 zł ;d ;) Doradźcie !

Panowie mają ciekawe sugestie, najlepsza była ta o maszynkach jednorazowych;)
Ja jako osoba praktyczna doradziłabym Ci coś co może się przydać. Jakiś elegancki skórzany pasek albo coś w tym stylu. Ja ostatnio kupowałam przyjacielowi pasek Paolo Scali na e-lenart.pl Kosztował 79zł.Pozdrawiam
 
Do góry