Co kobiety sądzą o rajstopach?

wpjn4czi

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Na początku taki mały szczegół- jestem mężczyzną. Od zawsze interesowało mnie co kobiety myślą o noszeniu rajstop. Dodam, że jest to mój taki mały fetysz. Zastanawiam się czy jest to wygodne, przyjemne, czy lubicie obserwować jak mężczyzni patrzą na Wasze nogi i tak naprawdę czy rajstopy posiadają jakąś wartość estetyczną oprócz tego, że jest w nich cieplej :)
 

jrock

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
83
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
niezydentyfikowana xD
To ja Ci powiem tak. Ja nie lubię rajstop. Uważam to za niewygodne. :D Zależy też od rodzaju rajstop, wtedy można określić czy są ciepłe czy nie. Takie np 15Den, ani trochę nie jest w nich ciepło. Co do fetyszu, to wiem, że faceci lubią kobiece nogi w rajstopach. Wiadomo. Rajstopy są estetyczne. Gdy wychodzimy gdzieś, to do sukienki zakłada się właśnie rajstopy. Za dużo to ja nie używam takiego rodzaju odzieży, jeśli można to tak nazwać. I odpowiedź do kolejnego pytania. To nie lubię jak faceci gapią się na moje nogi.
Właśnie. I ja nie lubię tych cielistych, opalonych itp. Jak już to tylko czarne. Jestem blada i mam blade nogi i dziwnie to wygląda jak mam takie brązowawe rajstopy.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Nie są wygodne, uwierają, 'gryzą' i jest problem z puszczającymi oczkami. Noszę tylko, gdy jest bardzo, bardzo zimno i do spódniczek czy sukienek w cielistym kolorze, bo nadają naturalny kolor moim jasnym nogom.

SzklanaDama
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Najgorzej, kiedy się zsuwają... nie cierpię tego.
Noszę tylko do spódnic/sukienek i to też nie zawsze, zależy od pogody itd.
Kolor? jasny brąz albo czarny/szary.
I podobnie, jak jrock, też nie lubię, jak faceci się gapią... :D.
Co do estetyki, to oczywiście, że są estetyczne, bo nasze nogi nie zawsze same w sobie wyglądają wspaniale... :p.

Pozdrawiam :).
 

Erki

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
A ja lubię! Szczególnie z jakimś super wzorem!
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Ja też nie przepadam ale to dla tego, że rajstopy są z dość wysokim stanem - czyli sięgają po pępek heh ale pończochy chętniej noszę, o wiele bardziej wygodne.
 

brytfanna

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Ja nosze rajstopy tylko w zimę żeby było mi cieplej, nosze nawet pod spodnie :)
rajstop nie lubię bo jestem wysoka i nawet jak kupię takie największe to muszę je mocno naciągać a i tak są za krótkie i mi się zsuwają :bag:
 

Domination

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Zgadzam się poprzedniczkami, nie są wygodne. Jednak czasem lubię ubrać czarne rajstopy do jakiejś spódnicy, ale na pewno nie na upał. Preferuję nogi bez rajstop.;)
 
R

RedC_zbanowany

Guest
Jak spódniczka, czy sukienka to rajstopy obowiązkowe. Wiadomo, nie są wygodne, jednak schludnym trzeba być.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Myślałam,że fetyszem facetów są raczej pończoszki :sexy: o rajstopach chyba pierwszy raz słyszę.
Nie cierpię ich.
 
Do góry