Co jest?

Malusiolka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Olsztyn
Nie wiem co się ze mną dzieje. Od ponad tygodnia źle się czuje. Kręci mi się w głowie, robię się śpiąca, nawet czasami jak chce coś zjeść robi mi się nie dobrze. Kochałam się z chłopakiem tydzień przed okresem, a okres dostałam w czwartek. Zawsze podczas okresu mam 2/3 dni mocny a reszta słabszy o trochę, ale mój okres jest w tym miesiącu taki: Dwa dni trochę mocne, a reszta prawie nic. Co ze mną jest nie tak? :(
 

inka25

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ekhm... z brzucha mamy ;P
to chyba ciąży sie nie obawiasz, bo nie nie ma zresztą powodu. Jakieś osłabienie wiosenne cię dopadło ;) kup sobie coś na wzmocnienie organizmu, jakieś witaminki itp
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
Co z Tobą jest nie tak? z Tobą nic, z Twoim organizmem tak :) może to osłabienie po prostu, zmęczenie , zmiana klimatu (noo w każdym razie u mnie jest to odczuwalne :p ) Witaminki też , jakieś herbatki może trochę sportu albo przeciwieństwo - spokój ?, a co do okresu, może dla pewnosci ginekolog ?
 

Malusiolka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Olsztyn
Witaminy biorę codziennie, a o ciąży w ogóle nie pomyślałam. Jednakże i tak planowałam przejść się do ginekologa. Może, to ta zmiana pogody źle na mnie wpływa :/
 

zytka

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miasto
łódź
A może Masz niski cisnienie :niepewny: jeśli Ci nie przejdzie do jutra idź do lekarza,bo ze zdrowiem nie ma żartów :excl:
 

Malusiolka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Olsztyn
Ciśnienia nie mam niskiego, mam w sam raz. Jak dam radę, to dzisiaj pójdę do lekarza, a jak nie, to jak jutro będę u siebie w Olsztynie. Dzisiaj z ledwością z łóżka wstałam z bólem głowy :(
 

Malusiolka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Olsztyn
Naprawdę nie wiem co mi może być. Nie zdziwię się jak znowu na Wielkanoc będę leżeć w łóżku..
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Hm...a to dziwaczne. Cóż mam doradzić. Lekarz to chyba najrozsądniejsze wyjście.
Nie wiem dlaczemku ,mnie choroba dopada wtedy gdy mam wolne od szkoły, jakiś dłuższy weekend albo coś ... no masakryczna sprawa...
 
Do góry