Co jest?

Katasza

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
To może tak:
Mam 16lat, 156cm wzrostu, 46kg wagi

Zaczęło się od bóli brzucha, po miesiącu męki poszłam do lekarza. Wyniki analizy moczu i usg dobre, zostałam skierowana na dalsze badania lecz nie skorzystałam, bo przestało boleć. Po jakimś czasie mocz miałam z krwią... po kilku dniach ustało. Teraz po miesiącu od tamtego zaczęłam chudnąć (schudłam 4kg ot tak, po prostu nie czuje głodu) mam lekkie zawroty głowy, problemy z zasypianiem, lekkie mdłości... Co mi może być? Czy coś mi jest? :niepewny: Ja się na tym nie znam a obawy mam różne...
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
A tak w ogóle to dlaczego nie zrobiłaś innych badań ? Zgłoś się szybko do lekarza! Nie wiem, co może Ci dolegać, ale z tego co opisujesz to jest to coś poważniejszego. Ja bym tego nie bagatelizowała ...
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Nooom i to koniecznie ! Może to nie jest nic poważnego, ale może być przeciwnie. Szybciutko do lekarza ! :)
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Najrozsądniej jest pójść do lekarza. Takie objawy napewno nie są normalne. Nie martw się, będzie dobrze :) Trzymam za ciebie kciuki pa :) <przytul> :*
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
mam nadzieje,że mimo braku apetytu wciśniesz w siebie jakieś małe szamanko , com?
no i wybierz siem do lekarza.
 
Do góry