co jest ze mną nie tak ?

Xmen805

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Nowy Sącz
Witam mam 17 za 7 mies 18 interesuję się informatyką naprawa laptopow tabletow komputerow itd chodzę do 2 klasy technikum mam duzo wolnego czasu jestem miły przyjazny towarzyski szczery lubie pomagac :) mianowicie problem polega na tym że chciałym byc w zyciu szczesliwy czyli znalezc swoja druga polowke( dziewczyne) mianowicie chodzi o to ze gdy probuje szukac nawet nie na siłe to jest porażka bo albo mnie splawiaja mowiac nie jestes w moim typie albo mowi ze jest zajeta :/ nie wiem w czym problem ogolnie wydaje mi sie ze mam spoko charakter ale martwi mnie to ze tu bardziej o wyglad chodzi może jestem juz zakompleksiony mam juz czasami mysli samobojcze nieraz widze ze inni gorsi odemnie maja takie łądne dziewczyny a ja nawet nie moge zadnej z nich znależć :( proszę o pomoc lub jakieś rady z góry dziekuje miałem ogolnie dwa zwiazki jeden 8 miesiecy i skonczylo sie na tym ze dziewczyna poszłą na innego faceta nie podajac powodu potem miałem druga dziewczyne zwiazek trwal nie cale 2 tygodnie bo poszla na innego faceta tez nie podajac powodu :/ nie wiem co jest ze mna grane poswiecam najwiecej czasu komus a ta osoba mnie olewa proszę o jakiekolwiek rady bo ogolnie juz sie pogubiłem w zyciu niechce byc samotnikiem bo dla mnie samotonosc jest najgorsza czuje sie taki niechciany zrezygnowany :/
 
K

konwalia78

Guest
Napisz jak wyglądały relacje z tymi dziewczynami z którymi byłeś? Jak spędzaliście czas, jaki miałeś stosunek do tych dziewczyn? Co sam o sobie myślisz? Może z tego lęku przed samotnością za bardzo się narzucasz dziewczynom i zbyt lękowo podchodzisz do związku?
 

princess_r

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Powiem Ci jedno: nie ma szukania dziewczyny nie na siłę. Jeżeli szukasz to znaczy, że robisz to na siłę. Może po prostu szukasz w niewłaściwych kręgach? Pamiętaj, że dziewczyny w tym wieku szukają raczej chłopaków popularnych, bardzo przystojnych (chociaż w obecnie to chyba bardziej moda jest na "ładnych"). Nie szukaj na siłę. Znam takich, którzy właśnie na siłę próbują kogoś poznać i wychodzi to tragicznie, a sami siebie wpędzają w coraz większe doły i kompleksy. Zawieraj naturalne znajomości, nie napalaj się, jeżeli dziewczyna jakaś Ci się spodoba. To o niczym nie świadczy, zazwyczaj najlepsze związki są wtedy, kiedy "bycie razem" poprzedzone jest jakąś dłuższą znajomością.
 
Do góry