Co Jest Nie Tak?

halina1967

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
57
Miasto
Rabka
od jakiegos czasu nie moge sie dogadac z mezem wszystko we mnie go denerwuje bardzo go kocham chciala bym zeby bylo jak dawniej -ale czy to mozliwe?? :(
 

nitusia

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocek;)
Myślę, ze po prostu powinnaś z nim szczerze porozmawiac, po prostu zapytać czy cos robisz źle, albo czy cos mu nie odpowiada. Powiedz mu, ze bardzo go kochasz i chciałabyś, zeby było między wami jak dawniej, ze tesknisz za tym, powiedz, ze szkoda życia na jakieś nieporozumienia, skoro między wami moze byc tak pięknie. Czy to możliwe? Oczywiscie, ze tak :) tylko mówię, bardzo ważna jest rozmowa miedzy dwojgiem ludzi, którzy spędzają ze soba zycie, bo wkońcu jesteście po to ze soba, by się wspierać, by cieszyc się razem swoim szczesciem a gdy jest źle to nawet razem plakać( chociaż tego wam nie życzę). Nie odwlekaj rozmowy z nim kiedy juz to przeczytasz, chociaż, ja tylko radze a jak Ty zrobisz, to juz zależy tylko od Ciebie. Życze wam powodzenia.Mówie Ci, wszystko będzie dobrze, ułoży się ale musicie od siebie wymagać tego, by mówic sobie nawzajem nawet to, jak pierwszej osobie cos w tej drugiej nie pasuje, bo inaczej nie dojdziecie do porozumienia. Szczera i otwarta rozmowa jest Twoim wyjściem.Pozdrawiam :) :)
 

Anulkas

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2006
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Oczywiście, że to mozliwe. Potrzebna wam tylko długa i szczera rozmowa. W każdym małżeństwie bywaja gorzsze chwile, które przechodzą równie szybko jak się pojawiły. Spokojnie i bez nerwów porozmawiajcie o tym co się teraz miedzy wami dzieje. Przecież jesteście razem po to żeby się wspierać. Napewno wszystko sie wyjasni.
Dwoje kochajacych się osób zawsze znajdzie wyjście z trudnej sytuacji!
Pozdrawiam i trzymam kciuki! :eek:k: :papa:
 

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
Popieram przedmowców. Pozatym, może to tylko taki przejściowy okres? W małżeństwach zdarzają się większe lub mniejsze spięcia. Lub może Twój mąż ma jakiś problem o którym Ci nie powiedział i dlatego jest taki rozdrażniony? W sumie niewiele o tym napisałaś, więc to jedynie moje domysły. Ale z pewnością dzięki szczerej, spokojnej rozmowie będziecie o krok naprzód.

"ale czy to mozliwe?? "

Kobieto, wierz mi - na świecie nie ma rzeczy niemożliwych :sexy:
pozdro
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Popieram wszystkich... :)
Jestescie mezem i zona a nie para zakochanych małolatów. Juz nie raz pewnie odbywaliscie szczere rozmowy wiec umiecie sie dogadac choci niekiedy jest ciezko...zawsze znajdzie sie jakas rada zeby tych dni bylo jak najmniej a moze nawet wcale.
powodzonka zycze:)
 

elportero

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
pewnie może musisz tylko odbyc z nim szczera rozmowe powiedziec mu o tym ze chcilabys aby bylo tak jak dawniej bo czujesz ze cos sie psuje naprawde muwie ci rozmowa naprawde pomaga oczewiscie jak jest szczera
 
Do góry