co jest modnego dla chłopaka 20-25lat ubrania

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
nie kloccie sie , w kwesti ubran , ile ludzi tyle gustow, nie kazdy musi ubierac sie tak jak nakazuje moda, bo moze co innego mu sie podoba i ma to do tego prawo
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
Jeśli chcecie wiedzieć co jest modne to możecie po prostu zarejestrować się w jakimś klubie zakupowym i tam śledzić kolejne kampanie. Warto - bo ubrania sa dobrej jakości no i od fajnych, europejskich marek.
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Jest kilka takich "must have" , baz wyjściowych. http://www.lifestyle.banzaj.pl/Rzeczy-ktore-musisz-miec-w-swojej-szafie-34114.html
Reszta to już kwestia indywidualnego stylu ;) nie można każdemu narzucić tego co modne, bo w wielu przypadkach wygląda to śmiesznie ;)
 

VisciolaFashion

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem nie da się jednoznacznie powiedzieć co jest modne dla chłopaka w tym wieku a co nie. Liczy się nasz styl oraz indywidualny gust i tylko to powinniśmy brać pod uwagę.
 

Replacement

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Zach-Pomorskie
Masz rację. Jeden woli powracający styl vintage, drugi luźniejsze ubrania, trzeci ubiera się tak, jak mu humor podpowie. Reguły nie ma.
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Jeżeli gustujesz w takim stylu to nie widze żadnych przeciwskazań aby ubrać się właśnie w ten sposób. Chłopak w wieku 25 lat powinien ubierac sie dosyć luźno,swobodnie,powiedziałbym nawet że młodzieżowo i wygodnie:)
 

an_09

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Fajne luźniejsze ale i też bardziej eleganckie spodnie znajdziecie na Benevento.pl. Ubierzesz i do koszuli i do T-shirtu :)
 

CitySport

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
97
Punkty reakcji
1
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie co będzie dobre i wskazane do ubrania dla chłopaka w tym wieku- zresztą myślę,że sam wiek nie jest istotny bo liczy się to w czym czujesz się wygodnie,swobodnie na co dzień.Pasuje tutaj zarówno styl elegancki jak i klasyczne z jeansami i koszulą lub swetrem.
 

xcmv10

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ostatnio szukałam czegoś modnego fajnego, dla mojego chłopaka i wpadłam na portal Pierreriu.com/pl/ - ciekawe produkty, mojemu chłopakowai dżinsy jakie mu kupiłem się bardzo podobały !
 
K

Kaja Metrowska

Guest
No ja również jestem zdania,że nie warto jest się ubierać w tym wieku zbyt poważnie. Jest wiele sklepów w sieci, w których można kupić fajne młodzieżowe ubrania. Na przykład Dilano: http://www.dilano.pl/Gdzie też zamawiałam jakiś czas temu ubrania dla siebie jak i dla mojego męża.
O ta koszulka wydaje mi się całkiem niezła:
mens-polo-shirt-portland_1_medium.jpg
 

dominosk

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
od siebie mogę polecić torbę na ramię, która pasuje absolutnie do wszystkiego. kupiłem ją ze sklepu vooc.pl naprawdę fantastycznie wykonana i wytrzymała, a co najważniejsze w tym temacie wygląda genialnie ;)
i to wcale nie ja sobie sam wymyśliłem, tylko słyszałem pozytywne komentarze, jeśli wiecie co mam na mysli ;p

vooc.pl/pl/p/Torba-na-ramie-VOOC-Crazy-Horse-RCH-03/107
 

Attachments

  • 9da8cdb8d1598eeee82faf7dcbbc0510.jpg
    9da8cdb8d1598eeee82faf7dcbbc0510.jpg
    181,4 KB · Wyświetleń: 0

milcia88

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
60
Punkty reakcji
1
każdy nosi to, co lubi. nie musicie zawsze patrzeć na to, czy coś jest modne czy nie. ważne, żeby dobrze się czuć ze sobą ;)
 
I

Infiner

Guest
Sam lubie ubierać sie na luzie ale jednoczesnie elegancko. Modne zawsze bedą koszule. Poniżej kilka fajnych wzorów:
pol_il_Koszula-meska-OSOVSKI-VL0002-3.jpg
pol_il_Koszula-meska-OSOVSKI-SO0014-504.jpg
pol_il_Koszula-meska-OSOVSKI-GE0023-393.jpg


Mozecie sobie zajrzeć tutaj: http://www.osovski.pl/- do sklepu Osovski. Obecnie mają tam ubrania w dobrych cenach i w dobrej jakości .Sam od jakiegoś czasu czesto kupuję tam ubrania . Aktualnie jest tam wyprzedaż koszul tak więc można sobie kupić coś porządnego w cenie duzo tańszej. Mają swój salon obecnie w warszawskim Blue CIty.
 

EauDe

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2015
Posty
6
Punkty reakcji
2
Gorsze jest pytanie co jest modne dla faceta 20-25 lat o rozmiarze 4XL? ;p Bo ja mam takie problemy na co dzień i jakoś muszę się ubrać i wyglądać fajnie. Masakra czasami ile to trzeba szukać i myśleć nad tym. Teraz chociaż w Warszawie mam sklep Big Look (biglook.pl) gdzie mogę kupić markowe i większe ubrania, ale wcześniej to był horror jeszcze kilka lat temu. Mam nadzieję, że za jakiś czas zupełnie zmieni się rynek odzieżowy na korzyść dla większych rozmiarów.
 
W

wiemlepiej

Guest
Jestem zdania,że warto jest ubierać się przede wszystkim wygodnie oraz na luzie. Oczywiści nie piszę tutaj o dresie ale na przyklad o wygodnych jeansach oraz koszulce.
Sam stawiam przede wszystkim na jakość. Wolę sobie sprawić coś porządnego, dobrze wykonanego , z dobrego materiału. Gdzie będę miał pewność,że będzie dobrze sie nosiło przez dluższy czas. Bardzo lubię model jeansów Levis 511:
http://www.jeansdom.pl/pl/244-meskie-spodnie-levis-511- tutaj jest autoryzowany sklep gdzie ceny jednak są trochę niższe niż w sklepach stacjonarnych ( dlatego też warto jest sobie poszperać).
 
Do góry