co jej w głowie siedzi...

Peper

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Więc zacznę od opisu sytuacji, wszystko miało swój początek na nocnej imprezie u kolegi która odbyła się kilka dni temu.

Będzie to mała historyjka więc dla ścisłości napiszę, że nazywam się Daniel i wraz z 3 kumplami ( łącznie 4 przedstawicieli płci męskiej ) zorganizowaliśmy nocną imprezę u znajomego który miał wolną chatę, imię gospodarza to Rafał, poza tym był jeszcze mój najlepszy kumpel Piotrek i kolega Michał. Na imprezę zaprosiliśmy kilka dziewczyn, Paulinę i Darię, z tym, że Paulina miała przyjść z kilkoma jeszcze koleżankami. Okazało się, że ostatecznie przyszły tylko Daria i Paulina. Czyli 4 chłopaków, 2 dziewczyny, wszyscy po 16 lat.

Dotychczasowa sytuacja: Piotrek od dawna był baaardzo blisko z Darią i wiadomo, że będą poświęcać sobie cały czas ( i tak właśnie było ), gospodarz Rafał ogólnie nie jest zbyt urodziwym chłopakiem więc na podryw i tak nie liczył, ja miałem nadzieje na jakieś wyrwanie koleżanek Pauliny, których nie było, a Michał napalił się bardzo na Paulinę z którą flirtował już od jakiegoś czasu i miał trochę przesadny zamiar ją przelecieć.

Wchodzą dziewczyny, zobaczyłem Paulinę pierwszy raz w życiu ( chociaż ona twierdzi, że mnie już widziała kilka razy ) wcześniej tylko o niej słyszałem, od razu mi wpadła w oko no ale wiedziałem o planach Michała wobec niej. Więc tam początkowo piliśmy, gadaliśmy i oglądaliśmy filmy + muzyka, Piotrek z Darią cały czas byli zajęci sobą, Rafałowi nie było różnicy co się dzieje, a mnie wkurzało bardzo widząc jak Michał widocznie zarywa do Pauliny a ona nie odrzuca jego zalotów ( wkurzało mnie bo raz nie było innych dziewczyn, dwa bardzo spodobała mi się Paulina ).
Często spoglądałem prosto w oczy Paulinie, ona odwzajemniała dość często spojrzenie, ale nie robiłem sobie zbyt nadziei bo nie byłem pewny czy tak po prostu na mnie nie patrzy, czy może to dlatego, że ja na nią tak patrzyłem cały czas, dodatkowo później już była w objęciach Michała.

Później dowiedziałem się, że Michał na balkonie przelizał się z Pauliną. Mieszkanie było dwu pokojowe, Piotrek chciał pobyć trochę sam z Darią tak samo Michał z Pauliną, więc taktownie postanowiliśmy z Rafałem zmyć się na około godzinkę, iść dokupić napoje chłodzące xD

No i stało się, poszliśmy do sklepu, po drodze miałem doła i bylem w:cenzura:iony, ale nie do końca na siebie bo w końcu nic nie moglem zrobić, Michał od dawna się na nią czaił, czułem po prostu niedosyt wiedząc że nic poza piciem mnie ciekawego na tej imprezie nie spotka. Później po 20 minutach po kupieniu co mieliśmy kupić, puściłem esa do Michała, żeby dał nam znać kiedy możemy już wrócić na co on odpowiedział: wbijajcie teraz. Zdziwiło mnie bo wiedziałem że do niczego nie mogło dojść.

Wracamy z Rafałem na chatę, pojawia się jakaś gadka, że dziewczyny muszą za pół godziny wracać, ale chcą zostać więc ja z Piotrkiem ( wd dziewczyn uznani za najpoważniej wyglądających ) mam iść z nimi do ich rodziców tam powiedzieć że ładnie się bawimy nie ma alkoholu ( ciii ) i czy mogły by jeszcze zostać dziewczyny. Później ja i Piotrek poszliśmy na balkon obgadać szczegoly jak sie zachowamy, przyszła na balkon Daria i trochę z nami pogadała na ten temat a następnie przyszła Paulina i się nam żaliła, żebyśmy ratowali ją przed Michałem, że się przelizali ale ona tego nie chciała, i że kiedy poszedłem z rafałem po piwo on sie do niej dobierał i chciał sie z nia ruchac ale ona nie chciala. I tak ogolnie stalismy na balkonie ona sie do mnie troche przyblizala, ja od razu stwierdzilem ze skoro nie bedzie nic ze zwiazku Michała i jej, to ja moge wkraczac do akcji, tam ją objełem, zaproponowalem żebyśmy poszli się przejść i ona się zgodziła, później na jak byliśmy na dworze to ją przelizałem, później poszliśmy przekonywać rodziców dziewczyn żeby sie zgodzili na ich dłuższy pobyt na imprezie - zgodzili się. Resztę imprezy spędziliśmy z Paulina na długim lizaniu się, macaniu, leżeniu na sobie, obok siebie, bardzo mocno i jednoznacznie tuliliśmy się do siebie itp.

Ta noc była super, następnego dnia spotkaliśmy się: Ja, Piotrek, Paulina, Daria ( tak śmiesznie się złożyło, że ja kręciłem z Paulina a Piotrek byl z Daria, ja i Piotrek to najlepsi kumple a Daria i Paula najlepsze kumpele, więc dlatego tak się spotkaliśmy ) Byliśmy z Paulina cały czas objęci, lizalismy sie kilka razy itp. ale Paulina wydawała mi się trochę chłodna... Po spotkaniu Daria wysłała esa do Piotrka, z pytaniem co ja o Paulinie sądzę ( zapewne w celu wybadania mnie :D ) tam Piotrek napisal ze Paula mi się podoba i odwzajemnił pytanie na co Daria powiedziala ze też wydaje się Paulinie fajny i wart dalszego świrowania...

Później dostałem esa od Pauli, że przeprasza że była taka dziwna, że miała zły humor cały dzien itp. zaproponowalem jej żebyśmy następnego dnia poszli na spacer oboje, ona powiedziała że: bardzo chętnie się skuszę; lecz pozniej nagle przestała pisać esy. Następnego dnia rano przeprosila mowiac ze zasneła, a w trakcie rozmowy jak zapytalem o spotkanie znowu przestała pisać, po południu napisalem do niej i odpisala, pozniej spytałem znowu o spotkanie na co znowu stracilem z nia kontakt, dzwoniłem kilka razy nie odbierała ( nie wiem czy to zbieg okolicznosci ze dwa razy po pytaniu o spotkanie przestala pisac, dzien wcześniej zgodziła się na spotkanie ). Od Piotrka dowiedzialem sie, że Daria mu wpsominała, że Paulina jest jakaś dziwna w stosunkach z chłopakami, ma swoje humorki i jakby nie wie czego sama chce.
Ja postanowilem ze nie napisze do Pauliny juz, tyle razy do niej wydzwanialem wiec albo ona do mnie napisze a jak nie to ja na pewno nie bede za nią latał. Na wieczór Piotrek powiedzial mi ze idzie do Darii do domu i ze podobno jest tam Paulina i czy chce z nim isc, ja mu powiedzialem ze nie bede tak przychodzil nie wiedzac czy moze paulina nie życzy sobie mnie widziec, bo to by było troche narzucanie. On odrzekł że sproboje wybadac sytuacje jak tam pojdzie. I rzeczywiscie była tam Paulina i miała przy sobie telefon ( gdyby chciala odezwala by sie do mnie :/ ) i nie dopytywala sie nic o mnie, czemu nie przyszedlem ani nic, olała mnie.


Ja przybralem taktyke, że czas na jej ruch niech sie zdecyduje czego chce, jeżeli do mnie teraz nie napisze to olewam ją, a jezeli napisze to fajnie bedzie. Już się na nią trochę napaliłem i miałem nadzieje na coś więcej, w końcu miło spędziliśmy całą noc a później dość przyjemne spotkanie między nami się odbyło, a ona przestaje do mnie nagle esy pisac nie odbiera fona nic, w środku pisania.


Dodam jeszcze, że miałem podejrzenie, czy nie byłem tylko ucieczką od Michała, zapytałem jej o to delikatnie w twarz na tym ostatnim spotkaniu,ona absolutnie zaprzeczyła i powiedziała że sie bardzo cieszy że mnie poznała.


Jak myślicie co powienienem zrobić? Olać ją, czekać czy ona coś zrobi, napisac do niej? Może jakieś teorie co do tego co jej siedzi w głowie? Raz chce tak raz tak, czy mozna jakoś wygrać z humorkami kobiety?
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
Nic nie rób.
Najpierw liże się z jednym później z Tobą w ten sam wieczór(pijana była chyba troche)
W twarz Ci raczej nie powie prawdy więc kręci że możecie się spotkać, a później nie odpisuje, czyli nie chce się spotykać.
Daj sobie z nią spokój
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Po pierwsze kolego nigdy, ale to nigdy nie dowiesz się co siedzi w głowie pannie.. Jak już myślisz że wiesz, to tak naprawde góvvno wiesz.. ;) A jeśli chodzi o Twój konkretny przypadek, to nie rób dosłownie nic. Najpierw panna liże się z jakimś typem, potem z Tobą - dlatego że była pijana.. Potem przeszło bo była trzeźwa, zastanawia się czy chce czegoś więcej czy nie.. Z tym nie trafisz, nie pisz nie dzwoń - najlepszy sposób żeby sprawdzić czy jest czegoś warta i czy jej na Tobie zależy.. PZDR
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
że się przelizali ale ona tego nie chciała, i że kiedy poszedłem z rafałem po piwo on sie do niej dobierał i chciał sie z nia ruchac ale ona nie chciala -- > Zapomniała języka w gębie ? Nie mogła dać mu do zrozumienia , że nie życzy sobie tego ?


Jak tak cieszyła się że poznała wspaniałego chłopaka to czemu jak proponujesz jej spotkanie to ona milczy ?
Moim zdaniem najlepszym wyjściem jest jej olanie . Odpisuje na Twoje smsy ? Nie , a ma telefon przy sobie .
Ona wciąga Cie w jakieś gierki . Przyciąga a potem odpycha sam się wtedy zastanawiasz o co tej dziewczynie właściwie chodzi . Na drugi raz nie bierz się za rozwydrzone nastolatki .
 

asia580

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
:):):))))
Daj sobie spokój z nią, sama nie wie czego chce, najperw się zgadza na spotkanie a potem nic nie pisze
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
a ja myślę, że ty z braku innych opcji na tamtej imprezie napaliłeś się na nią i wkręcałeś sobie, że ona jest fajna. a jak widać, nie jest. co z tego, że ładna, ale nie traktuje cię w porządku. daj sobie z nią spokój. albo nawet nie - wykorzystaj ją do poznania jej koleżanek :]
 

Anonymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Wszystko ok, ale tak długim postem odstraszasz ludzi - sam ledwo dotrwałem do końca, szczególnie po tych tekstach "przelizałem", "ruchnąłby"... Równie dobrze mogłeś to streścić w 3-5 zdaniach. Wracając jednak do całej sytuacji, to zapamiętaj że do dziewczyny ZAWSZE, ale to ZAWSZE SIĘ DZWONI. Żadnych sms'ów, gadu-gadu, e-maili, po prostu ZADZWONIĆ, to wystarczy. Wtedy masz pewność, że nie wymyśli sobie głupkowatej wymówki, albo nie odpisze. Jeśli odbierze to już połowa sukcesu! Tak, wtedy jesteś 50% dalej w stosunkach damsko-męskich.

Czas na konkrety... Skoro laska jest niezdecydowana to albo spontan (w tym przypadku odpada, bo po tym co przeczytałem wiem że naturalny to nie jesteś...), albo przeczekać 2-3 dni i ZADZWONIĆ, albo wykorzystać twojego kumpla (niech skrzyknie spotkanie z Pauliną i Darią, na które ty przyjdziesz z dziewczyną pod ramie - tak to działa).

Nie s:cenzura: tego!
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
1) za długi post, w połowie zaczełam przyspiać <_<;]
2) widzę że tak naprawde to czy to będzie Paulina czy Kasia, Marta,Zosia czy Monika to nie ma różnicy byle było sie z kim lizać,macać, na kim poleżeć i z kim się przespać.
3) tak więc jeśli stawiasz w życiu na relacje przyjemnosciowe nie parterskie, to olej ją tak jak ona Ciebie i poszukaj takiej która zawsze jest chętna.Albo kup sobie lalke ? BB)

ta młodzież... :sciana:
 

Myszk

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
1
Wiek
33
"Przelizałem"... ;/ blee jak nie znosze takiego określenia.
Co do sprawy to mam wrażenie, że byliście nieźle wcięci a wtedy wiele rzeczy się robi, zaczynają się podobać ludzie, na których często nie zwrócilibyśmy uwagi na trzeźwo. Laska sie zabawiła z dwoma kolesiami. Na następny dzień na trzeźwo przyszła się przekonać jaki jesteś i nie spodobałeś jej się. Olej. Poczekaj aż dojrzejesz i znajdziesz dziewczynę przy której będzie się dla Ciebie coś więcej liczyło niż "przelizanie obmacanie czy przeruchanie" ;/ ( fuj;/)
 

evily

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
tu i teraz
ona nie wie czego chce, albo wręcz przeciwnie....na imprezie była trochę wstawiona,wtedy robi się różne rzeczy, ale ona może nie chce faceta dla którego liczy się tylko to żeby "przelizać" jakąś laske....?
tak czy inaczej nie pisz do niej, jak będzie chciała to sama napisze
 
Do góry