Co ile format?

Status
Zamknięty.

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Jeżeli nadejdzie taka potrzeba. Osobiście nie formatowałem dysku twardego od lipca bieżącego roku.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Nie ma jakiegoś ściśle określonego odcinka czasu. Ja robię średnio co 24-36 miesięcy.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Tak jak pisali poprzednicy, nie ma schematycznego okresu czasu. Zależy czym, w jakich ilościach zapełniasz dysk, jak używasz kompa itp. Czasem zdarza się, że jest konieczny z powodu jakiegoś poważnego błędu, usterki, której nie da się w inny sposób zlikwidować. Ja robię format raz do roku, czasem zdarzy się częściej.
 

edek80

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Tak jak pisali poprzednicy, nie ma schematycznego okresu czasu. Zależy czym, w jakich ilościach zapełniasz dysk, jak używasz kompa itp. Czasem zdarza się, że jest konieczny z powodu jakiegoś poważnego błędu, usterki, której nie da się w inny sposób zlikwidować. Ja robię format raz do roku, czasem zdarzy się częściej.
Mam tak samo jak ty ;p jeśli się umie utrzymać porządek na kompie, czyści się system całym szeregiem programów typu CCleaner, Combofix opcjonalnie jakiś antyvir (w moim przypadku F-Secure IS 2010) to nie trzeba formatować przez dlugi czas, jednak nikt naprawdę nie ma na to czasu i jest jak jest ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry