Co i jak świadomy sen

Gluciu666

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
105
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
B-B'a
@SzpaQQQ to weź budzik koło siebie miej :) że jak otworzysz oczy a on dzwoni to żebyś go odrazu zobaczył i przestawił :)
@Koczownik witam :) "Człowiek który ginie we śnie, ginie w rzeczywistości" - to nie prawda :) przez celowe zeskoczenie z dachu budynku można wejść czasem w OOBE :)
 

SzpaQQQ

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2010
Posty
174
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
Okolice wawy
uzywam telefonu :D i moze przykleje kartke do drukarki tak ^^? a jak ustawie np co 5/10 min to to robi różnice ?? szybciej wpadne w "świadomy sen " ??
 

Gluciu666

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
105
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
B-B'a
nie no poprostu ustaw jak tam chcesz ale tak myśle co 20 czy tam 30 min żebyś zdążył zasnąć :p
 

Neithan2

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
174
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Spróbuj metodę 6+1 na obe. Ja po niej przeważnie mam jasne sny.
 

władcydobroci

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
240
Punkty reakcji
1
@Pokorny
hej sorry ziomuś ale śmieszysz mnie...
co LD ma wspólnego z Bogiem? (o ile wgl. istnieje ale to już kwestia wiary)
LD i OOBE bawię się z tym od roku i co mi się stało?
prosze a więc napisz jakie tragiczne skutki przynosi LD.

No właśnie nic nie ma to wspólnego z Bogiem. Dlatego... uciekaj od tego.
 

Koczownik

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
1
Miasto
Olsztyn
Słyszałem o takiej metodzie (może to jest 5+1 ^^) -> Przez 5 dni kładziesz się spać o równej godzinie np o 21 i wstajesz też o równej np o 7 i później przez 1 czy 2 godziny robisz sobie Testy Rzeczywistości. 6 dnia kładziesz się spać znowu o tej godzinie ale wstajesz już 2 godziny później. Jest takie prawdopodobieństwo, że podczas tych dodatkowych 2 godzin z rutyny w czasie snu wykonasz test rzeczywistości.

W każdym poście pisze tylko o czym dowiedziałem się od znajomych lub przeczytałem w internecie. Swojego praktycznego doświadczenia jeszcze nie mam żadnego, bo zacząłem się tym interesować w tamtym tygodniu. :p
 

SzpaQQQ

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2010
Posty
174
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
Okolice wawy
ale jak ci sie niechce o 21 spać ??? albo sie obudzisz wcześniej ?:) i ci sie niechce spać??

i wogóle troche zkoplikowane ;d
 

Gluciu666

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
105
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
B-B'a
Prosze :)
"Dokładnie chodzi o metodę 6+1, która została sprawdzona przez Lucidity Institute i okazuje się być najprostszą metodą na osiągnięcie LD już przy pierwszej próbie - została ona również lekko dopracowana przez jakiegoś Suneye (nick taki). Metoda jest dostosowana do snu, więc jeśli ktoś ma wpojone, że obe, to nie ld, to raczej nie podziała.
Zasada jest prosta:

1. Położyć się spać między godziną 23 a 1 w nocy.
2. Spać 6 godzin
3. Po obudzeniu godzinka (to nie reguła - wiadomo, że trzeba dostosować do siebie) aktywności, by rozbudzić umysł
4. Wracamy do wyrka i mamy LD"

Zaczerpnięte z innego forum :lol:
 

Gluciu666

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
105
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
B-B'a
jest ich dużo np.technika MILD:
"Technika MILD
1. Obudź się w nocy lub wcześnie rano.
2. Poczytaj przez ok 10 - 15 min(lub porób cokolwiek wymagającego pełnej przytomności).
3. Kładź się znowu spać. Przed snem skup się na myśli: "Następnym razem gdy będę śnił(a), będę pamiętać, aby rozpoznać że śnię".
4. Wyobraź sobie, że stajesz się świadomy(a) snu, z którego się przebudziłeś(aś)(dobrze było by pamiętać ten sen). Umieść jakiś "znak snu(przedmiot, wydarzenie, sytuacja itp.)" i wyobrażaj sobie, że to dzięki temu rozpoznajesz, że śnisz.
5. Musisz pamiętać żeby twoją ostatnią myślą przed snem było uświadomienie sobie, że śnisz!"

To tez z innego forum :p
Troche podobna do tego 6+1 :)
jak będziesz chciał więcej technik to napisz :)
 

SzpaQQQ

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2010
Posty
174
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
Okolice wawy
a coś łatwiejszego :p??

nobo to tez trudne np pkt 2 jak jestem przytomny to potem spac mi sie niechce ..
 

Gluciu666

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
105
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
B-B'a
a więc tutaj masz nazwy technik z wiki najelepiej tam o nich poczytaj :
-Autosugestia
-Przerywanie cyklu snu "WBTB" (ang. Wake Back To Bed).
-Drzemki
-Technika "Chaining"
-Technika rąk (Technika Don Juana)
-Technika pamięciowa
-Techniki relaksacyjne
-Technika "szamańska"
Wszystko jest na wiki :)
 
Do góry