Co Dziewczyny W Dzisiejszych Czasach Szukaja ?

kaczor

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
91
Punkty reakcji
0
Mam pytanie do owych CUTE uzytkownieczek tego forum , wiele razy sie zastanawiam czego dziewczyny i jakich chlopakow szukaja , a zatem jakie sa szanse u was.Czy normalny chlopak powiedzy nie 50 kg wagi i 140 cm wzrostu lecz taki normalny nie przydki nie dresiarz nie metal nie twz. pe**l ma u was szanse , razi mnie widok ladnych dziewczyn w towarzystwie meteroseksualnych facetow lub dresiarzy , ogolnie nie mam nic do tego ale dziewczyny zwracajcie uwage na tych normalnych przecietnych bo w wiellu przypadkach moga sie okazac wspanialymi chlopakami / czekam na wasze opinie czy normalny ma szanse ?
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Może Tobie przed oczami przwijają sie ładne panny u boków mniej ładnych partnerów ale powinieneś zauważyć że Ci "przeciętniacy" też nie są samotni. Karzdy chłopak ma w sobie coś co kobiete do siebie przyciąga.Np. jedną będzie przyciągać a inną odpychac.Jakiego chłopaka szukam ? Miałam szanse i zmarnowałam...na tego idealnego :( Trudno.Teraz nie chce myśleć o innych.
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Mnie u facetów jedynie odpychają rzeczy obrzydzające typu obgryzanie paznokci :/ skubanie albo przygryzanie warg itp itd. A osobiscie wole wlasnie takich w jeansach nie metali nie sk8... jak Ty to nazywasz pe**l. Chociaż nie wiem co to ma wspólnego ale ok :)
Zależy kto też co rozumie pod pojęciem "ładny" dla jednych będzie to taki z kupa zelu na wlosach i taki co spędza na solarium conajmniej godz. tygodniowo a dla innych metal z długimi włosami, który ubiera się na czarno... Różni są ludzie tak samo jak gusta są różne :)
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Ja może zaczne od tego, że wygląd dla mnie nie jest aż tak ważny, chociaż wiadomo, że jak ktoś o siebie nie dba (nie myje sie itp) to nie wygląda to za dobrze w oczach dziewczyn, a wręcz odpycha.
Przede wszystkim szukam osób z odpowiednim dla mnie charakterem, a nie wyglądem.
Dres albo metroseksualny chłopak też może sie okazać wspaniałym chłopakiem.
Normalny tym bardziej... więc nie bardzo rozumiem :}
Każdy ma szanse :]
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Dla mnie jest najwazniejszy charakter, potem wyglad, ale to nie znaczy, że ma być piękny jak model, najlepsi są tacy normalni faceci.
Nie lubie tylko jak facet jest po solarium..................... nie wiem czemu odstrasza mnie to, zaraz sobie wyobrażam, że potem kosmetyczka i tak dalej.
Może mam jakieś schizy.
Oczywiscie facet ma być zadbany, ale tak jak na faceta przystoi, a nie solar itp cuda.
I tak najważniejsze jest jak traktuje dziewczynę... przynajmniej dla mnie ;)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Ja Wam może neic opowiem. No więc podobał mi się K. bardzo przystojny chłopak, nie miłam u Niego najmniejszych szans. Potem Misiek- i szanuję się za to, ze Misiek nie ejst przystojny, tylko am cośw sobie, a ja to widze. od pewnego czasu patrzylam sie na Niego, a on na mnie teraz nie moze wzroku ode mnie oderwac :) Ma duże dłonie i smutne oczka i świetnie zbudowany- anturalnie, bez siki itd. jest taki wielki ale wcale nie wysoki :).

Nastęonie D... O Nim wciąż myslę. I jak tu poprzedniczka o solarium wspomnila. OMG- On ma po prostu tak ajsne włosy i wygląda jakby się mąką obielił:p nie wyobrazam Go sobie po solarce :D :D... No i nei moge zapomneic. W Nim podoba mi się przede wszystkim świetny, wspaniały, oczu oderwac nie moge- uśmiech i to w jaki sposób chodzi, jak się zachowuj- otóż to.Jest normalny.(noo na pierwszy rzut oka, niewiadomo co tam za uszami ;))... no i to by było an tyle.

A jakiego chłopka szukam? Włąsnie normalnego, nie odróżniającego się specjalnie, ejdynie charakterem. Przyjaciel, który wszystkozrozumie, przy którym będe potrafiła sie wyciszyć... A nei cąły zcas nawijac, który powie mi, ze wszystko o cyzm yślę, co zaprząta mi głowe, ze to się rowieje, a ja nie musze o tym myslec...
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
ja znalazłam :)
cóż tu dużo mówić miły, nieśmiały chłopak, z dobrym gustem (jeśli chodzi o gusta muzycze :) ) i zawsze mu te blond włoski tak śmiesznie sterczą na czubku głowy ^_^
rozmarzyłam się :D
PRECZ Z SOLARKĄ !! :]
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
Nie wiem co macie do metrosexualnych facetow są normalni tylko moze przesadzaja z dbaniem o siebie. Ale czy to zle ze facet chce miec dłonie z przypiłowanymi paznokciami (z tym to mam taka glupiom chistorie jedna) ale ja jestem takich zachowan nauczony przez matke zawsze wpierała mi że dziewczyny najpierw patrza na dłonie buty i zegarek i że po tych 3 rzeczach moga bardzo duzo dowiedzies sie na temat ich właściciela. Co do solarki to czemu nie tylko nie tak zeby byc spalonym jak lepper tylko tak zeby nie miec bialej skory. Facet i kosmetyczka to tez calkiem normalne, jakies tam oczyszczanie cery czy cos w tym stylu czemu nie ja dbam o siebie sam i nie chodze do kosmetyczki ale mam znajomych ktorzy chodza .
 

kashia

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Leszno
jakiego faceta szukam ? no wiec na pierwszym miejscu stawiam charakterek, musze umiec sie z nim dogadac . Niemogłabym być z kimś przy kim sie krępuje. Musi być miły, odpowiedzialny, kulturalny (bekanie odpada, nienawidze tego tak samo jak inne dziwy ktore robia niektorzy faceci)troche zwariowany i cierpliwy :D . A w wygladzie na co zwracam uwage? hmmm kiedys trudno było mi to określić, TO magiczne COŚ. Kazdy ma cos innego, cos co przyciaga do nas płec przeciwna. Tak jak u jednego zwrucilam uwage na piekne oczy tak u mojego D na piekielnie zabujczy i piekny uśmiech( dziwne ale tylko mi sie on podoba :D )
 

błękit_nieba

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
U mnie jak najbardziej :) jeszcze gdyby choć trochę był romantyczne... :) choć muszę przyznać, ze niektórzy chłopcy mnie obrzydzają... zwłaszcza tacy na maksa chudzi i śmierdzący :p nie ma nic gorszego od braku higieny :p (wiem, może i jestem dziwna, ale po prostu mowię to co myślę ;))).
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
D jest mój :D

na piekne oczy tak u mojego D na piekielnie zabujczy i piekny uśmiech
dwie bnajwspanialsze trzeczy u Niego.

To jest wazne, zebny mial to cos. A ja własnie kocham duze dłonie, piękny, szcery, czasami niesmialy usmeich i cudwne, blaskiem bijące oczy (;.

A D się nabawił ogroszki :) pewnie się brzydal cąłował an wietrze ;(

ale jaki On ejst cudowny mhm...
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
błękit_nieba

Chudzi i śmierdzący hmm przeważnie gróbasy są śmierdzielami ze skłonnością do kompieli raz w tygodniu chudzi dbaja o siebie.
Ja jestem chudy mam sporą niedowage ale higiena jest bardzo ważna dla mnie, poprostu musze się kompać codziennie (czasami nawet częściej).
Ale według mnie to czy ktoś jest chydy czy przy kości nie ma znaczenia w odniesieniu do higieny osobistej. Poprostu takie coś wynosi się z domu.

Sory ze taki OT zrobiłem ale uraziło mnie to że ktoś może twierdzić że najgorsi faceci sa chudzi i śmierdzacy.
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Ja mam często dość dziwny gust do facetów, często ci którzy uchodzą za przystojnych, za którymi lata pełno panien mi się w ogole nie podobają.. Dla mnie facet musi mieć to coś.. nie wiem co to jest..
A z takich bardziej przyziemnych rzeczy.. to nie może być flejtuchem i śmierdziuchem... dużą uwagę zwracam też na ubiór..
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
powiem ci szczerze wiekszosc dziewczyn z tego co widze sa typowyi blacharami- wyszczelac ich :emonitator:
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
nas stosuje sie to do panienek ktore leca na kolesi z dobrymi autami, po ktorych widac ze maja pieniadze.. mnie interesuje zawartosc portfela-ale tylko mojego
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
aha .. dzięki za wyjaśnienie.. Ja znam osobiście mało takich lasek.. może dlatego , że w ogole znam mało dziewczyn. Ja bym nie mogła być z facetem dla kasy, albo auta ... bleh..
 

***_LeNu$Qa_***

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
208
Punkty reakcji
0
Miasto
Z zaświatów :P
Cio by ci tu powiedzieć... hmmm... w moim guście są chłopacy jak najbardziej normalni, którzy nie traktują lasek jak zabawki i potrafią się normalnie ubrać! A przy okazji nie są zadufanymi w sobie lalusiami, którzy są otoczeni tzw.wainuszkami kiecek. I to chyba wszystko, co miałam do powiedzenia na temat kolesi:D. Ale jeszcze może to, że muszę się z nim dogadywać:D
 

hela87

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Dla mnie nie liczy się uroda lecz wnętrze człowieka.Bo co z tego ze chłopak bedzie przystojny jak moze okazać się pusty. Najważniejszą rzeczą zdecydowanie jest zaufanie i zgodność charakterów oraz zrozumienie.Dobrze jest jeżeli w chłopaku widzi się przyjaciela a nie wroga :) Styl ubierania mozna ewentualnie troszkę zmienić :) Osobiście lubię jeżeli chłopak ma poczucie humoru. To chyba na tyle z mojego wywodu. Pozdrawiam.
 
Do góry