co działa na facetów?

black_star

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina marzeń i iluzji
Właściwie nie wiem czy piszę w dobrym miejscu(jeśli nie to skierujcie mnie tam gdzie ten temat powinien się znaleźć), ale mam takie pytanko:co tak naprawdę kręci facetów? Chodzi mi o klika aspektów, a właściwie dwa, mianowicie: co lubią faceci w takim codziennym zachowaniu kobiety? Jakie gesty, słowa itp... I jeszcze jedno: co kręci facetów w łóżku? Jakie gesty, dotyk(konkretnie), jakie słowa(lub ich brak), jakie okoliczności(np świece, naśladowanie scenek z filmów itp)? Wypowiadajcie się:) panowie z własnego doświadczenia odczuć, panie z doświadczeń swoich facetów;) pozdrawiam
 
L

ldreamer

Guest
hmm ciekawe co ci napiszą :p

jak dla mnie to nie wydaje mi się że dobrym pomysłem jest dogadzanie facetowi i zmiane swojego zachowania. Bądź sobą :p
ale wiadomo każdy facet chciałby mieć dziewczyne z dobrym gustem, seksowną co lubi seks :p itd.
... ale nie fascynuje mnie typ blachar co zachowują się jak :cenzura:y i sado maso też nie lubie :p

pozdro
 

szczec

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
32
lubię jak dziewczyna np. jak siedzę to sama mnie np. obejmie złapie za głowę, pomasuje. Nie lubię jak zawsze chce mieć na swoim, ogranicza mnie. Lubię jak używa miłych słów, tak słodko jak idziemy patrzy się w oczy... lubię też jak się wtuli we mnei jak idziemy tak jakby się położy... dużo lubię :D.

to tak publicznie :p
 

A200

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
lepiej ja nic tam niema, nawet paska ... jakos tak ... no moze paseczek cienki w ostatecznosc.
 

L0cz3k

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Świętokrzyskie flow xD
na początek to wiem że małolat jestem i wogóle :D ale ostatnio dziewczyny uświadomiły mi że na facetów działa jak dziewczyna opuszkiem palca, tudzież czubkiem...najlepiej wskazującego tak lekko 'mizia' go po wewnetrznej stronie reki tak od dloni do lokcia...ale od tej strony gdzie sie krew pobiera xD od innej nie dziala :p hmmm...lapanie za kolano też wbrew pozorom dziala na facetów :D i po kregoslupie tak paznokciem przez koszulke jak przejedzies to tez niezle jest...no i wogole :D
i powodzenia :D
 

Biedronkaxxxxxxxxx

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Moze nie mam zbyt duzego doświadczenia:) ale wiem ze kazdy facet lubi codzień odkrywac w swojej dziewczynie cos nowego... czuć w niej odrobinę tajemnicy:):p
W moim przypadku na facetów zawsze działa spojrzenie..:D:p Niby brak zainteresowania, a spojrzenie intrygujace troszke tajemnicze:) to ich ciekawi:d
Podobno lubia jak dziewczyny chodzą w szpilkach(mój chłopak je uwielbia:) chodz nie jest zbyt duzo wtedy wyższy ode mnie:p)
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Strefy erogenne, prosz...
mezczyzna_przod1.jpg

1. Twarz - jest bardzo czuła na pocałunki, szczególnie usta, obdaruj swojego partnera długimi namiętnymi pocałunkami, delikatnie muskaj, złap zębami za wargi, całuj brodę, nos i oczy. Każdy z tych zabiegów przyniesie wam wiele przyjemności i przygotuje do dalszych uniesień.

2. Uszy - są bardzo wrażliwe na pieszczoty, dodatkową podnietą jest oddech partnerki. Należy je delikatnie całować i dotykać małżowinę językiem.

3. Szyja - doskonały punkt do rozpoczęcie gry wstępnej, dobre ukrwienie i sprężystość sprawiają, że delikatne pocałunki partner odczuwa z podwójną siłą.

4. Tors - całuj cała klatkę piersiową, zacznij od dołu i schodź coraz niżej, następnie skup się na okolicach mostka i wódź w tym punkcie zwilżonym językiem.

5. Brzuch - jest bardzo wrażliwy w dolnej części i okolicach pępka. Dotykaj go delikatnie palcami i pieść językiem. Mężczyzna poczuje podniecające dreszcze.

6. Zgięcie ręki - w tym miejscu skóra jest bardzo cienka i wrażliwa. Wykorzystaj to i dostarcz partnerowi moc rozkoszy, całuj delikatnie, zwilż to miejsce i dotykaj językiem.

7. Penis - symbol męskości i siły, źródło największych doznań. Jeżeli chcesz sprawić mężczyźnie największą przyjemność poproś go żeby pokazał ci jak mocno należy go dotykać, dowiedz się jakie są jego fantazje i o czym marzy. Zwilż mocno usta i język aby dostarczyć partnerowi jak najmocniejszych doznań. Pieść żołądź delikatnymi kolistymi ruchami, całuj i delikatnie dotykaj wieniec penisa, jest to niesamowicie czułe i wrażliwe miejsce. Dotykaj palcem do wędzidełka kolistymi delikatnymi ruchami w miejscu gdzie wędzidełko styka się z wieńcem. Masuj trzon penisa stymulując posuwiste ruchy członka w pochwie podczas stosunku. Dodatkowo możesz delikatnie masować, ssać i całować jądra partnera.

8. Uda - należy je delikatnie masować okrężnymi ruchami dłoni, całuj je zwilżonym językiem i przemieszczaj się w stronę penisa.


mezczyzna_tyl1.jpg


1. Ramiona - można masować i delikatnie całować, mężczyzna podobnie jak i kobieta jest bardzo wyczulony na pieszczoty w tym miejscu.

2. Plecy - możesz ich dotykać na wiele sposobów, delikatnie masując rękoma, mocno uciskać wzdłuż kręgosłupa, masować je piersiami, całować zwilżonym językiem. Wszystkie te zabiegi przyniosą partnerowi wielką przyjemność.

3. Pośladki - można je zarówno delikatnie wodzić palcami jak i mocniej ugniatać, a nawet dawać klapsy. Umiejętne pieszczoty mogą wnieść nieco humoru w waszym zbliżeniu oraz sprawić, że seks będzie nieco bardziej drapieżny.

4. Zgięcie nogi - w tym miejscu skóra jest bardzo cienka i wrażliwa. Wykorzystaj to i dostarcz partnerowi moc rozkoszy, całuj delikatnie, zwilż to miejsce i dotykaj językiem.

Wybaczcie, ale nie wiem z jakiego to jest źródła. Mam to na kompie od jakiegoś czasu :p.
 

wikop

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Zakopane :D
EEEE zrzynasz żywcem z jakiegoś źródła zamiast po swojemu napisać. Wstydź się. I do tego te sprośne rysunki...

;PP

Wg. mnie, to facet lubi jak kobieta szuka w nim oparcia, czegoś...pardon, kogoś do którego można się przytulić, objąć podczas spaceru, czy inne cuś. Taka osobista refleksja...




250 post !!!!!! radujmy się !!!
 

Faaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
ja tam nie lubię jak się ciągle śmieją, robią z siebie idiotki i "siarę". Lubię jak się śmieją, ale z umiarem i w uzasadnionych momentach, kiedy cośbyło śmieszne. Czy normalnym jest chodzenie np. korytarzem i co po chwilę nabijanie się z byle debilnych tekstów? Otóz nie, to nie jest normalne. Tego bardzo nie lubię.
Pytanie: co działa na facetów?
Szczery uśmiech :D :) sympatyczność, coś tam jeszcze :D
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Głupszego tematu być nie może :]

Na facetów zawsze działa jedno... młode seksowne ciało. Proste. Reszta drobiazgów to już indywidualne kwestie.

J.B
 

RaFi777

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Lbn
Zależy kto co ceni u kobiety wiadomo że jak zawsze pierwsze wrażenie to wygląd kobiety a dopiero później dochodzi charakter... chociaż niektórzy poprzestają na wyglądzie:D

Dla mnie osobiście podoba mi się ten wzrok, który jest troszkę tajemniczy, ale mówi wszystko:] przeszywa mnie całego:D
 
Do góry