Co Działa Na Facetów?

don

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2005
Posty
66
Punkty reakcji
0
Na mnie działają oczka... szczere spojrzenie .. do tego uśmiech i jest suprerk ;)
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
no właśnie - bo mi np. rybka jakie facet ma nogi ;)
hihi a ja lubei ajk facet ma umieśnione łydki to duzo o nim mówi :) ale dla w\facetów nogi sa ważne bo jak dziewczyna ma 2 m nóg i mini spudniczke to jest super laseczka :D hihihihihihihi moz enie dla wszystkich ale dla większosci napewno wiem coś o tym bo często chodze w spodniach a siostra w spudniczkach i to za nią faceci patrzą na nogi a u mnei troche wyzej zawsze mnie to rozwala hihihihihi :D :D :D:D
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Moim zdaniem to od chłopaka gustu zależy co działa na dziewczyne ... bynajmniej na każdego chłopaka działa uśmiech :D tak powiedział mi kiedys mój braciszek :) Myśle , że to prawda ... jeśli dziewczyna jest uśmiechnięta i rozpromieniona działa na chłopaka jak magnes... a tak po za tym trzeba dbać o to aby ten uśmiech był czysty :D Bo jaki chłopak zechciałby dziewczynę której wali z pyszczka ?;> hehe to był mały żarcik ale prawdziwy a tak po za tym pamiętaj że Twó urok osobisty jest najważniejszy ... bądz sobą :p
 

Attachments

  • 31.gif
    31.gif
    24,8 KB · Wyświetleń: 9

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Co dziala na Traumatic'a :p

soczysta pupa, zgrabne stopy, wyjatkowe oczy, intelekt, humor etc etc

coby nie bylo kolejnosc absolutnie przypadkowa.... nooo nooo !! ;)
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Brunetki :D mm Latynoski chociaż nie tylko :) i Musi mieć ładne Nogi
mm :) i zgrabny tyłeczek :) szczery uśmiech :)
:p
 

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
Napiszcie, co jest takiego w dziewczynie, że na jej widok lub kiedy ona coś robi, miękną wam, facetom, nogi?
Nogi miękną a odwrotna reakcja zachodzi gdzie indziej :eek:k:

Uwagę przyciagają panienki śliczne i zadbane(kozacki makijażyk, puszyste włosy i skąpy ubiór). Musi mieś duży tyłek i zderzaki, długie nogi i wąska talie. I symetryczną twarz(symetria iest wyznacznikiem piękności).
I nie może mieć twardych dłoni i grubych palców bo to strasznien niekobiece. Oczywiście musi być jak najchydsza(tylko żeby jej żebra nad cyckami nie odstawały :mruga: )

A moje specjalne życzenie - musi wspaniale gotować bo na co mi kobieta która jest tylko ładna i nic poza tym :sexy:
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
No tak taki ideał powaliłby każdego
skapy ubior zwlaszcza zima jest pozadany
mozna sobie przeziebic nerki i cus jeszcze
ale za to jak sie wyglada :p
 

bluesky

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
39
a myslalam, ze powiesz, ze idealna.. to nawet powinna umiec zabijac.. nie koniecznie dla futra :D by przezyć.. zime :p
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
jeju same idealy...a ja dalej nie wiem co wy w tych naszych nogach widzicie :p
 
Do góry