Co Do Szkoły? Plecak Czy Torba ?

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
ja w sumie różnie- raz to, raz to. ale gdy było więcej zajęć to brałam plecak bo na kręgosłup lepiej ;)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Torba ! Wygodniejsza, łatwiej się do niej dostać i bardziej luzacka :D.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
plecak :p zawsze mozna jakie wino przemycić :D
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
ja naszę plecek qygodny jest i wogóle
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
torba, taka duza i czerwona, fajna :) albo teczka mniejsza ale wygodna
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Torba gdy jest malo ksiazek, plecak wtedy gdy mam duzo lekcji i trzeba wiecej napchac... chociaz ja i tak malo co nosze zwykle same zeszyty bo sobie mysle po co brac kolezanka z ławki wezmie :D do tego 1 dlugopis i wystarczy p[o co mi piornik :) wiecej niz ksiazek to ja nosze niepotrzebnych rzeczy:dezodorant grzebien krem do rak itd.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
tak na codzien to nosze plecak ale jak mam mniej rzeczy do zabrania to biore torbe! a czasem nawet torebke :D ale to musi byc bardzo malo zajec :)
 

Kometa

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2006
Posty
148
Punkty reakcji
0
Ja mam swój kochany zielono czarny plecak zszytyw paru miejscach żołta nicią (przezemnie) :p:p:p a torbe jak większośc gdy mało książek w sumie to i tak polowy nie nosze... ;)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Do szkółki nosze wyłącznie plecak ale jak mam malutko lekcji to oczywistos że torba :D
Easy rozwiązanie
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Ja juz nie mam takiego problemu. Ale zwykle chodziłam z takim małym plecaczkiem, no chyba, że wogóle nie brałam zeszytów, albo jeden czy dwa to wtedy z torebką. Nie przemęczałam się zbutnio... ;)
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Problem za mną - ale zawsze plecak, wygodniejszy, mniej trzbea się nadźwigać, i plecy proste. Do tej pory lubię plecaki.
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Plecak z prostego powodu - zdrowotnego! Przy noszeniu torby zaczyna robić się wada postawy która jest ciężka do skorygowania, wtedy jeden bark mamy niżej drugi wyżej i "śmiesznie" człowiek chodzi. Przy plecaku barki są jednakowo obciążone i wada nie powstaje a nawet noszenie dopasowanego i odpowiednio wyprofilowanego plecaka pomaga na tzw. "garba" więc noszenie pleacka ma też aspekt terapeutyczna.
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Ja nosze plecak, ale gdzieś tak na liceum pozwole sobie na torbe wtedy będzie mniej książek i nie będę tak krzywić kręgosłupa ... Bo jakbym miała teraz nosić torbę, a w niej te książki to by mi nawet pajączek nie pomógł hehe ... :lol:
Pokaż załącznik: 9318
 
Do góry