Co Do Szkoły? Plecak Czy Torba ?

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
zgadzam się z Kocurekolą.jak mam mało lekcji to torba a jak dużo to plecak
 

Hikaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
54
Punkty reakcji
0
Ja nosze torbe. Niezaleznie od tego ile mam leksci. Moja torba jest dosc duza wiec na szczescie wszytko sie miesici :)
Po prsotu nie lubie plecakow, wole moje kochane torby ktorych mam Ohoohooo :)
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Do szkoły zawsze biorę plecak, gdyż torba krzywi krzywi kręgosłup , a ja cierpię na skoliozę :/
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Ja czasami biore niebieską torbe albo torebke Bani Rabbit :D, a czasami plecak Samsonite.
Najczęściej i tak brałam do gimnazjum torbe bo nosiłam tylko zeszyty :p
Teraz niestety chyba to sie zmieni ...

Zdjęć nie mam niestety :{
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
ja mam zawsze plecak :D
malo lekcji nosze plecak bo jest bardzo maly :D
duzo lekcji nosze plecak bez ksiazki bo sie nie mieszcza w malym plecaku :p
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
mnie to rozwalają panny, które do szkoly chodzą z malutką torebeczka a ksiażki i zeszysty w reklamówce noszą :mruga: :lol: jedna taka mieszka niedaleko mnie...
ja od kilku lat noszę torbę (od ok 3) -> plecak zakończyl swój żywot, a ja miałąm ochote na torbę i juz :p nie wiem czy umialabym teraz z plecakiem chodzic ;)
 

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
mnie to rozwalają panny, które do szkoly chodzą z malutką torebeczka a ksiażki i zeszysty w reklamówce noszą :mruga: :lol: jedna taka mieszka niedaleko mnie...



no to jest dobry patent u mnie w liceum takie gwazdy byly mala torebeczka i wielka reklamowa z ksiazkami


ja jak chodzilam do liceum to plecak nosilam bo wygodniej bylo niz z torebka ale teraz kiedy studiuje ;) i nie mam ksiazek itp to nosze torebke ale nie pytajcie jaka bo ciagle inna jestem maniaczka torebek http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=13933
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
to lub to w zależności od tego doc zego się spakuję. jeden z najmniejszych problemów w ciągu dnia-plecak czy torba...
 

Anielica-Mroku

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Plecak, mimo że mam szafke w szkole więc większość rzeczy zostawiam w niej a nie biore do domu to i tak wszystko wole plecak :)
W gimnazjum natomiast miałam odmienne zdanie i chodziłam w torebce :]
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Ja wole plecak,bo mi wygodniej. Torby wprawdzie też są fajne,ale jakoś przyzwyczaiłam się do plecaka.
Tylko źle robie bo nosze plecak na jednym ramieniu,a wiem,że tak nie wolno...potem się skarże na bóle pleców :p
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Od samego początku noszę plecak do szkoły, tylko co jakijś czas go zmieniam na inny, nowy. Teraz te plecaki robią takie, że psują się po pierwszym roku szkolnym, u mnie zamek już się rozwalił.
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
Hmm, jak ma mało lekcji to torbe, ale jak mam ich więcej to plecak. Plecak taki szary mam, cały popisany, przezemnie przez znajmych. A torebke mam taką duzą, uzywam do wszystkiego, ietylko do szkoły, jak na zdjęciu, zdjecie trche badziewne bo z telefonu, ale torba jest w takim bylejakim stylu, takim jak lubie.
 

Attachments

  • orba.jpg
    orba.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 89
Do góry