Co Do Szkoły? Plecak Czy Torba ?

olunia_lw

pfffffff.... I am madwoman ^^
Dołączył
28 Grudzień 2005
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z wariatkowa :D
ja nosze przeważnie plecak..ale jak mam mało lekcji to torbe :p :p :p :p :p ...a nie bede wklejała zdjecia plecaka bo sie tu wszyscy wystrasza :D :D :D :p :p :p
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Tysiąc razy bardziej wolę torbę, a nie jak jakiś żółw chodzić z nim na plecach tu i spowrotem :p Nie mówię o tych całkiem małych torebkach nie mieszczących nawet notesu, bo bez przesady, ale tez nie o tych wielkich ;) Moja jest takiej średniej wielkości, w sam raz na to, co noszę, bo resztę i tak zostawiam w szatni (po co się przemęczać :p )
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Uwielbiam mój większy ode mnie plecak.. Jest super wygodny i nie muszę martwić się o moje plecy ;)
A zmieszczę tam wszystko :D
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
torba. tak jakoś mi wygodniej :) plecak tylko na wycieczki, albo na imprezy, gdzie trzeba mieć jakieś większe zaopatrzenie ;)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja mam taka torbe:
 

Attachments

  • 79576191.jpg
    79576191.jpg
    45,4 KB · Wyświetleń: 102

martyna13

...::ZaKoChAnA::...
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
334
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z krainy błękitu...
ja plecak musi miec ladny kolor i ma byc wygodny i tyle wlasnie taki mam juz 3 lata ale w nastepnym roku zmienic bedzie trzeba :(
 

Mihlin

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
ja noszę dużw wygodny plecak, bo mam cięzkie książki, a do szkoły, z własnego wyboru i dla przyjemności, chodzę pieszo :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja zawsze nosilam plecak, teraz na studia tez nosze plecak, bo co meczyc jedno ramie i na starosc byc krzywa, jak sie nosi takie cegly jak ja? :D torby i torebki uznaje tylko jak gdzies jade i musze wziac portfel, dokumenty itp, no ewentualnie jak bym musiala wziac jedna ksiazke to tez wzielabym torbe, ale torby mnie jakos mecza :(
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
ja zawsze nosilam plecak, teraz na studia tez nosze plecak, bo co meczyc jedno ramie i na starosc byc krzywa, jak sie nosi takie cegly jak ja? :D torby i torebki uznaje tylko jak gdzies jade i musze wziac portfel, dokumenty itp, no ewentualnie jak bym musiala wziac jedna ksiazke to tez wzielabym torbe, ale torby mnie jakos mecza :(

A ja nawet nie mam fajnej torby :p Mam jakies tam w szafie, ale brzydkie :p Poza tym, torba mi nie pasuje :/ Do pracy tez bede chodzila z plecakiem :D
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Nio a ja własnie musze sobie kupic jakis fajny plecak, bo chcac gdzies pojechac na weekend i zabrac wiecej rzeczy to nawet nie mam... ciagle musze od brata pozyczac... :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jelonek ja w sumie tez nie mam one bardziej pod miano torebek a nie toreb podchodza, co tam plecaki gora!
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Ja nie chodzę do szkoły, ale wiem że moja siostra nois plecak, bo po torbie bolą ją ramiona i kręgosłup.


O coś takiego tyle tylko że ona ma błękitny z białymi wstawkami , zamiast pomarańczu.
 

Attachments

  • 1074_s.jpg
    1074_s.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 83

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
tylko Karolina dala foto :) pewnie mialas najczystszy plecak :p he he
hehe nie no dalam dlatego ze akurat mialam takie zdjecie :p
nns fajna torebka :)
oo i wlasnie znalazalm w necie zdjecie mojego plecaka, tu go chyba lepeij widac
 

Attachments

  • BA0618429.JPG
    BA0618429.JPG
    4,1 KB · Wyświetleń: 100

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Dzięki Karolina :)
Ja może znajde moj plecak w necie to dam fotke :p
Sama zrobić nie moge bo plecak jest w Danii :(
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
Zależy ile mam lekcji, torby nielubie mieć wypchanej, do plecaka sie wiecej mieści.
Plecak mam taki zwykły najzwyklejszy z Mastersa, szary z dwoma komorami, a torbe to taka duża czarna, bardzo ja lubie, ale jak mam siezkie książki to mnie plecy bolą
 
Do góry