co dla utrzymania formy

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
hej!!
Jakie ćwiczonka stosujecie do utrzymania formy, bo ja np. prawie codziennie skacze na skakance 1000 skoków, jeżdzena na rolkach jak jest pogoda. czekam na wasze pomysły :
 

Wila

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice
Ja jestem typowym kanapowym leniwcem :p
A najlepsze jest to, że biegam od dwóch dni za namową przyjaciółki, czego nienawidzę najbardziej w świecie (biegania)...
Mam w domu rowerek stacjonarny (paradoks jest taki, że normalnego nie mam :/) a na nim w ogóle nie jeżdzę..
Jedyne co robię dla formy to wielokilometrowe spacerki :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
kiedyś brzuszki- teraz nie mam ochoty na nic- przez prace.
Ale mam zamiar wyciągnąć swojego faceta na siłownie- i zaczne w końcu jakoś dbać o linie , bo jakoś żadna kumpela nie chce się ze mną wybrać :/
 

mloda20

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Opole
HELA1101 ...:) JA SIE WKONCU ZDENERWOWALAM I POWIEDZIALAM DOSC !!!! OBECNIE MAXYMALNIE OGRANICZYLAM POZYWIENIE .... JAK Z TYM DOBRZE MI POJDZIE TO ZAMIERZAM NAUCZYC SIE WKONCY JEZDZIC NA ROLKACH :> ( PROSZE TRZYMAC KCIUKI :p) CHCE ZACZAC SKAKAC NA SKAKANCE CHODZIC NA SILOWNIE CHODZIC NA PLYWALNIE .... I OCZYWISCIE SPAC 8 GODZIN ;) ...ZYWOT STUDENTA JEDNAK ZADKO POZWALA NA TEN OSTATNI RERYTAS :zalamany: :rotfl:
POZDROWIONKA ;) SEE YOU ........:afro:
 
F

faithless

Guest
mloda20, Czesc :) Czy mozesz pisac normalnie ? bez uzycia "Caps Lock" ?
 

mloda20

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Opole
mysle ze nie ma problemu ;) .... musze walczyc z moim przyzwyczajeniem :( DAM RADE :)
pozdrwionka :)
see you :afro:
 

mloda20

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Opole
powiem tak ... nie ma sprawy a co z tego bedzie to sie okaze :p
będę dzielnie walaczyła :)
 
V

vanilia

Guest
hela1101, ja gramw plazowke i to mnei wyciaga do gory i tesh chudne:D a mam 170 iles wzrostu a jestem terz ide do 1 gim :D :zawstydzony:
 

ansyna

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Katowice
Moim zdaniem wystarczy ograniczyć jedzenie i troszkę poćwiczyć. Ja ćwiczę 20 min. dziennie i chodzę na dł. spacery z psem :p
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
sposoby utrzymania te w głowie ktore zamierzam robić od jutra czy rzeczywiste ? :D kiedyś biegałam codziennie, albo 100 brzuszków dziennie, teraz z chęcią bym sobie poaerobikowała :)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
na utrzymanie formy to tylko zalecenie sex rano sex popołudniu sex wieczorem i kondycha na 5 :D a jaka figura tylko pozazdrościć :eek:k:
 

Domin

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec - Dzielnica Cudów:)
Ja codziennie staram się ćwiczyć brzuszki zresztą efekty już widać :D codziennie podciągam się na drążku, ogólnie siłownia kiedy tylko mam czas, pływanie no i oczywiście dużo chodze zwłaszcza z psem :)
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
Biegam z psem, ale nie po to by utrzymać forme :) Poprostu lubie, mam frajde ja i pies :p A poza tym nie robie kompletnie nic, w tym roku chodziłam na tańce i akrobatyke, ale musiałam zrezygnować i teraz leże do góry brzuchem :D
 
Do góry