Co Dla Ciebie Znaczy Słowo Kocham Cię ?

Status
Zamknięty.

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Dla mnie wypowiedzenie tych słów wiele znaczy... Ja sama wypowiadam te słowa tylko do jednej najbliższej mi osoby. WIelu chłopaków mówiło mi że mnie kocha po kilku dniach znajomości - to już jest żenujące :/
 

Ane29

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
z miasta...
Takie słowa powinno wypowiadać się wtedy,gdy jesteśmy pewni,że naprawdę tą drugą połowę kochamy,i nie potrafimy bez niej żyć :D :eek:k:
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Nie zucam slowem Kocham Cie na prawo i lewo. Moj kochany polowek i moj syn slysza odemnie czesto te slowo. Tego slowa trzeba bac pewnym zanim sie go wypowie komus. Dla mnie to bardzo wazne.
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
Dla mnie Słowa Kocham Cię mają wymiar wręcz magiczny. Oznaczają cos na prawde niezwykłego, jakąś wielką, niezwykłą więź pomiędzy ludźmi. Kochać kogoś tzn. być z tym kimś na dobre i na złe, płakać razem z tą osobą i się śmiać, razem się martwić i świętować. Kochać zachowanie tej osoby, jej reakcje, jej głos, sposób poruszania się... po prostu wszystko. Uważam, że nie powinno się nadużywać tych słów. Krew mnie zalewa jak np pannie wpadnie chłopak w oko, ona nawet go nie zna i mówi jak to ona go wielce kocha <żygi>
 

Nikt

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Dla kazdego oznacza to co innego. Dla mnie miłość jest to gotowość do poświęceń i wyrzeczeń na rzecz drugiej osoby oraz wzajemne zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
samo sŁowo KOCHAM nic nie znaczy... bo to jest tylko sŁowO! sŁowo z kina, ksiązki, czasopisma! Ludzie wierzą, że wystarczy je wypowiedziec i juz bedzie dObrze, bO ono uleczy, uRatuje, oczyści. ŁatWo je wypowiedziec i rÓwnie ŁAtwo unieważnic...
 
Status
Zamknięty.
Do góry