Co dać księdzu na 30 urodziny?

jolka100

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Dziewczyny może macie jakieś pomysły na prezent dla znajomego księdza na jego 30 urodziny? Bardzo go lubimy i traktujemy w rodzinie jak przyjeciela. Macie jakieś pomysły co można mu sprezentować? Dodam, że gra na gitarze i czyta bardzo dużo. Książek ma mnóstwo i wiem że dostaje je każdego roku. Jakieś pomysły? :)
 

pacman_x

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Póki co to na myśl przychodzi mi jakiś pięknie wydany album ze zdjęciami Papieża Jana Pawła II albo relikwiarz. Ale mogłoby to być też np. jakieś markowe pióro, czy taka elegancka filiżanka na kawę czy herbatę, no i alkohol myślę, że też jest dobrym pomysłem :)
 

jolka100

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Również zastanawiałam się nad relikwiarzem papieskim już nawet jednen upatrzyłam sacrum.com.pl/index.php/pl/oferta/relikwiarz-jana-pawa-ii Ksiądz Mariusz kolekcjonuje różne przedmioty związane z Janem Pawłem :) Zegarek również nie jest złym pomysłem ale jeden już nosi ;p
 

pacman_x

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ten relikwiarz z sacrum jest ładny ale chyba zostałbym przy eleganckich filiżankach ;)
 
K

Kaja Metrowska

Guest
A może niekoniecznie album z papieżem?
Może ładne miasta albo przyrodniczy?
 

jolka100

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Z tym papieżem to nie jest taki głupi pomysł. Tym bardziej, że wiem że ksiądz jest bardzo zafasynowany Janem Pawłem II ;)
 

Nora Suarez

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2015
Posty
22
Punkty reakcji
1
Myślę że książka byłaby odpowiednia. Niedawno kupiłam "Dzienniki Japońskie. Zapiski z roku królika i roku konia" Piotra Milewskiego" bardzo fajna. Polecam
 
Do góry