co chłopak ma na myśli pisząc..

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
znamy się dość długo. Wczoraj rozmawialiśmy i powiedział coś w stylu " bardzo cie lubie nawet więcej niż lubie, potrzebuje cie tylko moja glowa jest skomlikowana jeśli chodzi o dziewczyny mimo to mam nadzieje że będziemy razem"
co może być tą komplikacją w głowie?
czy on do czegoś zmierza?
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
zależy mu, ale nie ma praktyki, nie ma odwagi, wstydzi się albo boi
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Może ma jakieś niefajne doświadczenia i teraz boi się angażować, żeby tego nie zepsuć
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Albo wcale nie jest taki trudny i skomplikowany, tylko szuka odpowiedniego sposobu, aby w jakiś sposób Cię zaciekawić i zaintrygować swoją osobą.
 

oneblue114

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Polska
pewnie tan chłopak cos do Ciebie czuje...ma jakieć plany względem Ciebie ale może czeka na jakiś ruch z twojej strony
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Pewnie tak , może faktycznie czeka na twój ruch . A może ma jakiś problem którego się wstydzi kto wie . Pogadaj z nim otwarcie .
 

pysiex91

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
430
Punkty reakcji
0
Miasto
Józefów woj. Lubelskie
zapytaj co mial na mysli ze jego "glowa jest skompilikowana" niech Ci to wyjasni..tak jak radza koledzy/kolezanki powyzej pogadaj z nim szczerze;)
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
chlopak dobrze robie i mowi, chociaz ja bym wymyslil cos innego. Nie mozna byc jak otwarta ksiazka, tylko ciagle stanowic wyzwanie i zainteresowanie.
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
oczywiśce że już pytałam ale on powiedział że zrozumiem w odpowiednim czasie.. -.-
Brzmi jakby miał ze sobą jakieś problemy :mruga:. Moim zdaniem, jak już wcześniej mówiłam, poprostu chce Cię jakoś sobą zainteresować.
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Albo po prostu uważa się za kogoś wyjątkowego, kto myśli inaczej i nikt nie potrafi go zrozumieć.
Nie wiem czemu, ale pomyślałem sobie o emo ;)
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Może coś z was będzie :) ten Twój kolega widocznie ma problem z formułowaniem tego o co mu chodzi...
Wstydliwy lub cuś?
 

marko_sam

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Zależy mu ale znacie się już długo i boi się twojej reakcji :):)
 

oneblue114

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Polska
jeśli Ci się podoba to wykaż trochę inicjatwy moze coś z tego bedzie...i dowiesz sie o co mu chodziło
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
jeśli Ci się podoba to wykaż trochę inicjatwy moze coś z tego bedzie...i dowiesz sie o co mu chodziło
juz wiele razy wykazywałam inicjatywe :p no własnie wstydliwy nie jest, jest przeciwienstwem emo ;] kiedys mi mowil że znudzily mu sie juz niepoważne i dziecinne związki. Może on boi się to schrzanić? Może chce zeby ten zwiazek byl dojrzaly i nie chce robić żadnych szybkich ruchów?
 

RaFi777

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Lbn
myślę że tak i znalazł dobry sposób żeby zainteresować Cię swoją osobą, gratuluję mu pomysłu:)
jeśli jest tak jak mówi, to chyba powinnaś także wykonać jakiś ruch w jego stronę jeśli Ci na nim naprawdę zależy... kto powiedział że zawsze tylko chłopak musi zawsze wszystko robić...;>
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
myślę że tak i znalazł dobry sposób żeby zainteresować Cię swoją osobą, gratuluję mu pomysłu:)
jeśli jest tak jak mówi, to chyba powinnaś także wykonać jakiś ruch w jego stronę jeśli Ci na nim naprawdę zależy... kto powiedział że zawsze tylko chłopak musi zawsze wszystko robić...;>

no wykonuje już od pewnego czasu ruchy w jego kierunku :p można powiedzieć że oboje ze sobą flirtujemy.. tylko że z tego flirtu rodzi się coś silniejszego. Dlatego wczoraj mi to powiedział..
 
Do góry