Co cenicie naj bardziej u chlopakow?

malaala888

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
100
Punkty reakcji
0
poczucie humoru,
szczerośc bo nie lubie "owijania w bawełne"
otwarty żeby dało rozmawiać się o wszystkim
żebym miała oparcie w nim zawsze



Ja jakos za bardzo wagi do szczegułów nie przywiazuje. Oczywiscie ze bym chciala zeby byl wesoly i w ogóle spoko ale najwazniejsze jest zeby miał zdrowy rozum, zeby wiedział ze zycie nie polega na wyrywaniu lasek i na ciągłym piciu i jaraniu ;/ po prostu czegos takiego bym nie zniosla. I własnie chyba dlatego chłopacy ktorzy są naturalni, nie pala, nie pija i wiedza co to zycie sa przeze mnie cenieni :)
podoba mi się Twój wpis :) właśnie naturalni są najlepsi a nie Ci co pija i palą itp.
 

shela

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
to że są mężczyznami ;)
szczerość,
to że potrafią dać poczucie bezpieczeństwa,
to że można z nimi normalnie pogadać :p
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Tak, wszystkie tak mówia :/ A jak przyjdzie co do czego to tylko cwaniaków z żelem na głowie wybierają. Jak je zdrdzi czy cos to lament, a na normalnego facea nie spojrzą :/
Pytanie jest co sobie cenimy, a nie na co w pierwszej kolejności zwracamy uwage. ;)
Ale poza tym wszystko co mówisz to prawda.
Ja nie mam jakiegoś super atrakcyjnego chłopaka (a przynajmniej na takiego nie wygląda) i jestem bardzo zadowolona. :p
Wiec moje drogie, szkoda czasu na odpicowanych kolesi, oni kochają tylko siebie. :D
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Dziewczyna nie jestem ale widzialem dzis w tym pozal sie Boze szoł telewizyjnym pt. Wielki Brat , jak jedna kobieta wypowiadała sie o facecie którego gdzies tam poznała .

Okazał sie fajny , miły i w ogole , umowili sie i mieli jechac na miasto coś zjeść , ale jak wyszli przed dom i ona zobaczyla jego auto to ją nagle brzuch rozbolał i musiała wrócic do domu . Dodała jeszcze ze nie jest żadną "blachą" ale ten samochod to zupełny grat byl . I juz nic im nie wyszło :D

Tak mi jakos to tu pasowało :)


Do Mia :

Czy ja napisałem , że oglądam ? Napisałem , że widziałem . Moze z 15 minut . Nie zamierzam widziec wiecej, bo to jest dziadostwo w czystej postaci .
Pzdr.
 

Makavel

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2007
Posty
190
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Cyrk
Dziewczyna nie jestem ale widzialem dzis w tym pozal sie Boze szoł telewizyjnym pt. Wielki Brat , jak jedna kobieta wypowiadała sie o facecie którego gdzies tam poznała .

Okazał sie fajny , miły i w ogole , umowili sie i mieli jechac na miasto coś zjeść , ale jak wyszli przed dom i ona zobaczyla jego auto to ją nagle brzuch rozbolał i musiała wrócic do domu . Dodała jeszcze ze nie jest żadną "blachą" ale ten samochod to zupełny grat byl . I juz nic im nie wyszło :D

Tak mi jakos to tu pasowało :)

to zła kobieta była :lol:
 
M

Mia

Guest
po co oglądać coś o czym sie mówi "pożal się boze"?-sorki za OT ale jakoś silniejsze to było ode mnie ;)
 
M

Mia

Guest
Dziewczyny cenia w facetach 2 rzeczy: długość penisa i grubośc portfela- tyle można dowiedzieć się o kobietach oglądając "pożal sie Boże Big Brothera". nie odmuzdżać mi sie tu!bo się jeszcze zaraże
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Dziewczyny cenia w facetach 2 rzeczy: długość penisa i grubośc portfela- tyle można dowiedzieć się o kobietach oglądając "pożal sie Boże Big Brothera". nie odmuzdżać mi sie tu!bo się jeszcze zaraże


w pełni się zgadzam, jak czytałem co niby dzewczyny lubią w facetach to śmiac mi sie chciało, bo zawsze tak mówią a jak co do czego przychodzi, to zawsze instynkty biorą góre ;]
 

merii

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
co cenię ? hmmm to co ma mój chłopak: kumpel, przyjaciel, kochanek, wiem że mogę na nim polegać i czuć się bezpiecznie, wyrozumiałość, dojrzałość, nie myśli tylko o byle pier....ach, a co nejlepsze wbrew tego iż jest chłopakiem nie boi sie okazywać uczuć :D

Dziewczyny cenia w facetach 2 rzeczy: długość penisa i grubośc portfela- tyle można dowiedzieć się o kobietach oglądając "pożal sie Boże Big Brothera". nie odmuzdżać mi sie tu!bo się jeszcze zaraże
oczywiście proszę wziąść pod uwagę że są wyjątki :p
 
M

Mia

Guest
niestety to lachonarium to jedna wielka plaga "wyjątków'" .aż strach pomyśleć jaką one tworzą opinię na temat Polek:/ brr...
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
niestety to lachonarium to jedna wielka plaga "wyjątków'" .aż strach pomyśleć jaką one tworzą opinię na temat Polek:/ brr...
Bez słowa "lachonarium" proszę, bo to nas obraża :/
No jaką tworzą te wyjątki opinię? Proszę bardzo, podziej się tezą <_<
 
M

Mia

Guest
Bez słowa "lachonarium" proszę, bo to nas obraża :/
No jaką tworzą te wyjątki opinię? Proszę bardzo, podziej się tezą <_<

a dlaczego to cie obraża? jestes takim typowym lachonem? ładną ale za to bezmózgą pudernicą z sieczką zamiast mózgu?
Jeśli nie jesteś to przeczytaj uważnie jeszcze raz to co napisałam i na pewno zrozumiesz;)
 

..::Ameris::..

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wierność oraz to by miał własne życie... Na śmierć zakochany który biegnie tam gdzie mu sie pokaże to nie dla mnie.... Chłopak musi byc zdecydowany ale potrafić też okazywać uczucia...
 
Do góry