Co byście powiedzieli na utknięcie w czasie

ElektroTME

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2008
Posty
18
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Szczecin
Ja zamiast budzić się codziennie w tym samym łóżku i przeżywać to samo, wolałbym mieć taki pilot którym można zatrzymać, cofnąć, przewinąć czas, lecz sam nie byłbym do końca pod jego wpływem, pomarzyć można.

Np: skakanie z samolotu bez spadochronu, wielka adrenalina, i 6m nad ziemią robimy pauzę i podziwiamy miny ludzi pod nami(oczywiście jeżeli nie skakaliśmy nad polami :D )

albo zasiadamy przed telewizorem, z kawą, ciastkiem, bierzemy pilocika do ręki przewijamy do 21:30 i oglądamy lotka, kartkę z wynikami chowamy z powrotem, cofamy, jemy jeszcze raz to samo ciastko i idziemy skreślić numerki :D
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
Ym.. A słyszał ktoś o hibernacji? Czy owa hibernacja była stosowana na zwierzętach or something like this? Bo gdzieś czytałem że naukowcy pracują nad tym.Jak ktoś coś o tym wie to niech przybliży.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ym.. A słyszał ktoś o hibernacji? Czy owa hibernacja była stosowana na zwierzętach or something like this? Bo gdzieś czytałem że naukowcy pracują nad tym.Jak ktoś coś o tym wie to niech przybliży.
zły temat, gdzieś tu było coś o hibernacji, ale jak czysto technicznie chcesz to idź do działu nauka
 

ave666

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
721
Punkty reakcji
2
Wiek
18
Czy chcielibyscie utknąć w czasie, codziennie budzić się tego samego dnia? Tak jak w filmie " Dzień świastaka". Nie mówię o utknięciu na zawsze, ale powiedzmy na tydzień albo na miesiąc? Myśle że byłoby całkiem ciekawie. Możnaby robić wiele szalonych żeczy bezkarnie, np. okradać sklepy :sexy:, popełnić samobujstwo, a rano obudzić się znowu zywym, upic sie (w koncu rano nie mialoby sie kaca :)) itp. Co o tym myślicie? :]


było by super bo byśmy się nie starzeli :p można by sobie urządzić z życia istne GTA :lol:
 

asia_krk7

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
kraków
Czy chcielibyscie utknąć w czasie, codziennie budzić się tego samego dnia? Tak jak w filmie " Dzień świastaka". Nie mówię o utknięciu na zawsze, ale powiedzmy na tydzień albo na miesiąc? Myśle że byłoby całkiem ciekawie. Możnaby robić wiele szalonych żeczy bezkarnie, np. okradać sklepy :sexy:, popełnić samobujstwo, a rano obudzić się znowu zywym, upic sie (w koncu rano nie mialoby sie kaca :)) itp. Co o tym myślicie? :]
czy ja wiem czy bym chciała w sumie fajne doświadczenie by to było ale znowu przeżywać coś dwa razy to moim
zdaniem zgubić sens życia bo to w życiu jest najpiekniejsze że płynie jest nie przewidywalne i nic dwa razy się nie powturzy chcoć czasem mamy takie wrażenie ale to tylko deżawi (niewiem jak to się pisze). kiedys mialam wrażenie że się zatrzymałam w czasie ale swiat nie ale to przez narkotyki nim się obróciłam to zepsułam wszystko co było możliwe... ale to juz inna bajka :p
 
Do góry