Co Byś Zrobił(a) Gdybyś ...

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Ja choc takiej sumy nie wygrałam...nawet w TOTOlotku.. :D
Ale powiem wam ze co pierwsze odwiedzilabym najdrozsze sklepy z ciuchami, butami, i torebkami a puzniej pojechałabym z moim facetem na Hawaje na 2 miesiace..i kupiłabym sobie wille w ktorej zamieszkala bym z moim chlopakiem a obok postawila rezydencje dla mojej familly.. :lol:
 

Tunrida

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
60
Punkty reakcji
0
Gdybym wygrała 1000000 zł, napewno podzieliabym się tą sumą z moją rodziną i przyjaciółmi, część pięniędzy przeznaczyłabym na swoje potrzeby, spełniłabym pare swoich marzen, a jeśli zostałoby cos z tego napewno dałabym coś na cele charytatywne :D
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Oplacilabym sobie studia,kupila sobie piekny dom w Hiszpanii,a reszte oddalabym na cele charytatywne,rozdala rodzinie i przyjaciolom...
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
" Oplacilabym sobie studia,kupila sobie piekny dom w Hiszpanii,a reszte oddalabym na cele charytatywne,rozdala rodzinie i przyjaciolom..."

-To na te cele charytatywne i na rodzinke nie wiele by Ci zostało ;-)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
qrcze mam tyle pomyslow ze nie wiem co pisac , pewnie nie bede oryginalna ale oczywiscie myslac realistycznie wlozylabym kase na konto[niecala oczywiscie] i niech sie kaska mnozy :) jakas 1/3 tej kwoty bym przeznaczyla na szalona podroz z rodiznka i wsyztskimi moimi przyjaciolmi [nie wiem ile musialoby byc tej kasy :lol: ] wybudowalabym sobie piekny dom taki otynkowany na zolto, mniej wiecje chodzi mi o taka parterowa wille z poddaszem taka sliczna i mialabym fajnego psa kochajacego meza i dzieciaki <--ale do tego nie jest potrzebna kasa :p nio i oczywsicie na dzien dzisiejszy kupilabym mojej siostruni i sobie full wypas ciuszki i...i juz sama nie wiem co ale gdybym miala tyle kasy to ja juz bym miala pomysly :D
 

kasiuniatt

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Rzeszów
Kupiłabym sobie szybowiec i mały domek w Bieszczadach (najlepiej w Lesku albo w okolicach).
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ooooo.. proste - do banku całość (albo najlepiej w jakiś fundusz inwestycyjny) i żył bym sobie z samych odsetek ;). Z czasem jakiś domek w Bieszczadach i wio aż do usranej śmierci :D. Z takiej kasy jeszcze bym prawnuki wychował :D.
 

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
proste... kiedy masz jeden milion to pragniesz miec kolejny :] wiec do szwajcarii lub norwegii i inwestowac :D proste nie? :p
 

serfer

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
148
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ZAPLACILBYM PODATEK I KICHA, PO SIANIE :p :p :p :p :D :D
*podatek od tej wygranej
 

Drill

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Olimp
wpłaciłam bym sobie na konto , pozniej kupila bym mamie dom na majorce bo jej juz obiecalam i mojemu chłopakowi jakies tak auto niepamietam jakie . a reszta niech kwitnie :) jakis interesik
 

Gandzia666

Zbanowany
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Kurczę,no chyba bym się jakoś ustawiła,wsparła finansowo innych członków rodziny,może wybrałabym się na wycieczkę dookoła świata(jedno z moich marzeń),a resztę oddałabym na cele charytywne,bo w końcu jest tyle chorych dzieci,które potrzebują pieniędzy na leczenie:(:(( :(
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
Za taką kasę to bym się wybrała na baaaaaaaaaardzo długie wakacje na jakąś supre wyspę.Potem kupiłabym duży dom z basenem, 5 psów.Oczywiście zatrudniłabym słżbę,kierowcę,ogrodnika,kuchrza. A resztę dałabym rodzicom :)
 
Do góry