Co 25. Osoba Słyszy Głosy

nextlevel

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
Pruszków
Madzia dokładnie. Tylko niekoniecznie musi być to choroba psychiczna... moim zdaniem. Ja np. mam że często myślę, czasami wyborażam sobie pewne rozmowy. To jest nasza podświadomość. Prawdą są i ludzie chorzy na takie coś, ale ja raczej nie traktuję tego jak chorobę. Nasiliło się to znaczniej gdy zacząłem interesować się psychologią, a teraz zacznę trenować wyciszanie się :p hehe.
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Głosy? Szmery? Nieeeee chyba że czasem późno w nocy jak zasnąć nie mogę to jakieś dziwne odgłosy zawsze usłyszę (nie wiem czy 'prawdziwymi' uszami czy uszami wyobraźni :p) i wtedy to już wogóle usnąć nie mogę xD Albo jak no z kimś gadam albo słyszę rozmowę to zawsze zastanawiam się co jakaś osoba mogłaby powiedzieć, albo co sobie myśli. Albo mam taką manię żeby dobrze umieć język angielski i też jak coś gdzieś usłyszę to w myślach zastanawiam się jakby to powiedzieć po angielsku:p
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
Normalka każdy tak ma :p Taka druga natura człowieka być może przez to w terminach literackich istnieje coś takiego jak sumienie albo moralność :p
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
ja tez nie slysze, a te statystyki na forum chyba wychodza z dosc socjologicznego punktu... kazdy chce byc "fajny" i wyjatkowy i zaznacza, ze jednak te glosy slyszy...
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Ja bardzo czesto slysze jakies glosy... Czasami nawet rozmawiam ze soba (ale oczywiscie w myslach)
 

Attachments

  • __buziaki__.gif
    __buziaki__.gif
    11,6 KB · Wyświetleń: 27

xnc

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
443
Punkty reakcji
0
Dość już stara sytuacja:

V LO - sprawdzian - nauczycielka podczas niego mówi: "Słyszę głosy", uczeń odpowiada: "Ja też, tylko, że ja się leczę"
 

freya

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
z piwnicy
szczerze mówiąc to ja mam shizy pomieszane ze słyszeniem głosów, jak mi sie nudzi i jestem w jakimś miejscu mam ochote zrobić coś cholernie głupiego, musze se przeważnie powstrzymywac żeby tego nie zrobić... czasem mnie to wkurza... :mruga:
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
U mnie w głowie czasem sobie ktoś romawia. Nie wiem kto :) Czasem dołanczam się tych 'ktosiów' wpychajac swoje myśli :)
 

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
ostatnio to myslalam, ze pani od niemca mowi do mnie "gdzie jest dawidowa"
ja jej odpowiadam, a ona zrobila taka dziwna mine.
skapnelam sie, ze ona tego nie powiedziala
ale jestem na 100% pewna ze to byl jej glos.......
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Nigdy wcześniej nie słyszałam głosów. Pewnego dnia kiedy wracałam do domu słyszałam "odwróć sie ...(jakieś szmery...)" i jeszcze wiele innych których nie dokońca rozumiałam...
Kiedyś jak zasnęłam w autobusie/ potem przebudziłam to słyszałam jakąś rozmowe o biedronkach :p - ale to już wiem że nie był jakiś wymysł tylko jakiś chłopak opowiadał coś o czerwono-czarnych stworzonkach :p
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Hmm..głosy ? raczej nie, chyba, że są to własne myśli, czasami(nawet bardzo często) mi jakieś piosenki po głowie chodzą, ale konkretne głosy to nie.
 

nobodysaga

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
457
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
nieważne
Hmm... Ja czasem słyszę głosy. Ale bardzo nieprzjemne. Tak jakby wiele osob naraz (może 20) krzyczało na mnie w jednym momencie.
Trochę to niepokojące, ale zdarza mi się bardzo rzadko...
 
Do góry