CMS

WoBB

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Szukam oprogramowania CMS na stronę dzięki któremu bendę mógł udostępniać i informacje napisane w html ,a także pisać artykuły.Strona taka troche informacji i troche aktualności.Jakie oprogramowanie CMS polecacie???
 

edek_77

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Na początek Wordpress. Joomla ze swojej strony nie polecam. Więcej z nią problemów, niż pożytku.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
ja do joomla! nic nie mam (na ten przykład). Wordpress może być ciut prostszy dla kogoś początkującego i tyle moim zdaniem przemawia na jego korzyść :)

@autor - chodzi o stronę z sygny??

Nie wiem czy sam projektowałeś czy nie, ale jak nie (w sygnie masz link do
© 2007 YourSite. Design by NodeThirtyThree and Free CSS Templates | Darmowe Szablony) to ktoś kto Ci zrobił stronkę poszedł na łatwiznę :p

Kod:
<!--

Design by Free CSS Templates
http://www.freecsstemplates.org
Released for free under a Creative Commons Attribution 2.5 License

Title	  : Strona o League of Legends
Version	: 1.0
Released   : 20070723
Description: A two-column, fixed-width and lightweight template ideal for 1024x768 resolutions. Suitable for blogs and small websites.

-->
 

no_one_live18

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
41
Punkty reakcji
0
Osobiście polecam ci Joomlę :) Zajrzyj także na nichu.pl są tam świetne darmowe szablony na joomlę, drupala, wordpressa i html.
 

ILIES

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2009
Posty
134
Punkty reakcji
0
jak nataką małą stronę to zdecydowanie Wordpress
cms'y takie jak Joomla czy PHP-Fusion to duże narzędzia, z których w pełni nie skorzystasz
a Wordpress jest prosty w obsłudze, widziałem masę porządnie zrobionych stron korzystających z tego silnika
 
Do góry