Ciuchy STOPROCENT I Inne, Co Się Komu Podoba?

W

wroneczki4

Guest
nie mój styl a te ciuchy stoprocent to już w ogóle chłam Tede je chyba robi no nie?
Nie... Tede ma ubrania Wielkie Joł i PLNY...
Żaden z raperów nie jest posiadaczem stopro... to stopro robi dla nich ubrania.

W ogole mi sie nie widza te ciuchy... Za bardzo rzucaja sie w oczy, wybralbym po jednym: spodnie, spodenki, buty.
Zależy czy lubisz się rzucać w oczy. Jeśli tak, to stoprocent jak najbardziej pasuje.

Wzorują się na Murzynach ze slamsu którzy nie mieli co na siebie założyć to brali rzeczy starego albo kradli i im się rozmiary pomyliły
Wzorują się na kulturze, którą rozpoczęli czarni.
Zapewne gadasz tak zawistnie, bo tacy murzyni( Lil Wayne, Snoop itd.) mają kasę, a Ty nie masz kasy na takie ubrania jakie byś chciał.
Sorry wielkie, ale to przecież nie jest ich wina.

Ziomek czemu nie PROSTO
Dlatego, że niczym się nie wyróżniają z tłumu. No chyba, że ceną.

dzisiejsze ciuchy skate są... do D>U>P>Y :bag: to i tak za dużo powiedziane. Jakieś spedalone wielkie napisy czy znaczki itp wchodząc do takiego skate shopu można pawia puścić;/ durna moda z usa się przyniosła, ktoś sie naoglądał teledysków 50 centa i propaguje tą kretyńską modę. Wszystkie marki poszły w tą stronę, mass itp.
Co się komu podoba. Mi się bardzo podobają ubrania, które mocno rzucają się w oczy.
Wiesz do czego są te wielkie metki? Do tego żeby szpaner mógł pokazać, że go stać...

Ubrania kosmicznie drogie przy czym podobne spotkać można na targu (ale bez metki 100% wartej 200zł). Ludzie chodzący w ciuchach obesranych nadrukami wyglądają cokolwiek dziwnie :mruga:
Większość dzieciaków ma ubrania stoprocent nie dlatego, że im się podoba taki styl... jedynym argumentem dla nich jest to, że większość polskich raperów się w tej firmie ubiera.

Osobiście uważam, że MASS ma jedne z ładniejszych wzorów...
No mass jest zaje*****... mi się szczególnie podobają spodnie i ubrania z najnowszej kolekcji.


@topic
Jeśli podobają Ci się te ubrania. Lubisz się rzucać w oczy? Stoprocent jak najbardziej pasuje!
Ja osobiście mogę Ci polecić ubrania z firm Mass i Stoprocent chociaż od niedawna noszę tego typu ubrania.
Naturalnie koszulki typu: "Pier*dol się", "powiedz gdzie jest hajs tu dzi***" czy ":cenzura:" kojarzą mi się z totalnym kretyństwem, ale to jak kto woli. Ja bym takiej koszulki nigdy nie ubrał.
Najlepiej nie ubieraj się w jednej firmie. Wybierz się do SkateShopu i połącz sobie styl. Przecież nie musisz się ubierać wyłącznie w ubrania za stoprocent.
Kup sobie np:
- dres hoodboyz, który jest w cenie od 200 do 300zł na allegro, a jest bardzo dobrej jakości... dla porównania dres ze stopro kosztuje prawie 600zł,
- spodnie pepe jeans hip-hop( spodnie z pepe jeans mają super jakość... normalne jeansy z pepe jeans nosiłem przez jakieś 5 lat i wyglądają tak, że nadal mogę w nich chodzić) lub mass
Musisz popatrzeć za ubraniami. Tylko nie kupuj jakiś beznadziejnych, bo wydać 100zł na koszulkę, to można zawsze, ale chodzi o jej trwałość. Bo wydać na ubrania 2000zł, to oczywiście żaden problem. Ja pytałem moich znajomych jakie firmy mi polecają. Popytałem jeszcze na forum i noszę mass, hoodboyz(dres) i stopro. Jeszcze dochodzą mniej znane marki, bo w jednej firmie nie chciałbym się ubierać.

CO DO SAMEJ FIRMY STOPROCENT, TO PRZESZKADZA MI BARDZO JEDNO: BARDZO DUŻO OSÓB SIĘ W NIEJ UBIERA I ŁATWO SPOTKAĆ OSOBĘ W TYCH SAMYCH UBRANIACH. JEŚLI NIE LUBISZ OGLĄDAĆ SWOICH UBRAŃ NA INNYCH, TO MIEJ MAŁO RZECZY ZE STOPROCENT.
 

wildsnake92

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
Mi osobiście ubrania Stoprocent sie nie podobają.
Chodzi tu szczególnie o bardzo rzucające sie w oczy kolory,nadruki i takie tam... no i ta cena dać 230 zł w skateshopie to już przesada, chyba,że ktoś ma bardzo dużo hajsu.
Osobiście wole ubrania Mass(ciekawe spodnie i niektóre bluzy) i firmy Jigga i Loop(bardzo dobre gatunkowo ciuchy)
 

phunk

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Naturalnie koszulki typu: "Pier*dol się", "powiedz gdzie jest hajs tu dzi***" czy ":cenzura:" kojarzą mi się z totalnym kretyństwem, ale to jak kto woli. Ja bym takiej koszulki nigdy nie ubrał.


Właśnie przez koszulki tego typu Stoprocent to jedna z najbardziej badziewnych firm na polskim rynku. Wstyd założyć cokolwiek z logo 100%. Mass jeszcze OK
 

fryderyk chopin

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2010
Posty
54
Punkty reakcji
1
mi sie bardzo podobaja ciuchy stoprocent ale nie przez to ze maja metke tylko za sa fajne . a nawet jak szukam czegos ze stoprocent patrze na to zeby było jak naj mniej metek i logo . ostatnio kupiłem sobie koszulke małpy http://allegro.pl/item1033719230_unikat_hit_stoprocent_t_shirt_malpy_zielone_l.html i taka bluze w kolorze toxic olive która swym kolorem razi w oczy bo taka jasna i takie cos mi sie podoba kupiłem ja tylko ze wzgledu na to ze mi sie podoba . Wiadomo ze sa i niektóre za za fajne ciuchy zreszta jak w kazdej firmie ale to nie powód by tak po niej jechac i na nia nadawac , bo to tylko oznaki zazdrosci . są ludzie którzy saboei kupia jaiis ciuch stoprocent tylko po to ze sie nim lansowac i szpanowac niestety tacy sa ale ja znam dużo osób którzy kupuja to co im sie podoba . I stoprocent ma bardzo wysokiej jakosci ciuchy aczkolwiek ni chce stwierdzic ze tylko stoprocent jest dobre bo sa dobrefimry m.in mass , hoodboyz clinic . ale co do PROSTO to jest to badziewna firma maja beznadziejne ubrania które są "fajne "tylko przez napis prosto . ktospisał zemus sie to nie podoba ja bym w rzyciu nie ubrał waskich spodni jakis rajtuz albo tymbardziej koszulki długoscia po pas a rekawy ledwie ponizej barka do tego jaka pedalska koszulka a na to marynarka. moim zdaniem gorszy jest CROPP jak ide ulica to co druga osoba ma ciuchy tej firmy i to bardzo czesto takie same. nadodatek sa bardzo badziewne i niskiej jakosci. rozumiem dac zaspodnie mass 200 zł bo sa dobrze wykonane maja jakies chfty dodatki ale za jakiegos BIG STARA ponad 200 zł które niczym sie nie róznia od jakis spodni z bazaru to przesada .komplteni nie podobaja mis eciuchy jakis ravelów reseved i innych lamersko-pedalaskich firm. to tyle ode mnie
 

James'

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2010
Posty
78
Punkty reakcji
0

n3m3s1s

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
38
@fryderyk chopin
Najlepiej wyglądać tak jak ten "model" z Twojego allegrowego linku. Rządzi on, rządzisz Ty.
 

mister1779

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
nie mój styl a te ciuchy stoprocent to już w ogóle chłam Tede je chyba robi no nie? no to mnie nie dziwi że tak wygladają jak miałbym ci już poradzić w klimatach hip-hopowych to tylko Martin Cemper nie wiem czy oni jeszcze wypuszczają ciuchy kiedyś mieli w miarę normalne te wszystkie mass-y i clinici śmieszne są tysiące naszywek i nadruków człowiek w tym wygląda jak chodząca reklama. a ja obstają i tak przy trampach black&white i czarnych rurkach. hardrock rulezz


Głupi jesteś czy co ? ciuchów stoprocent nie robi ta lama "tede" założycielem jest dwóch kolesi Wini i Michu
 
W

wroneczki4

Guest
Chodzi tu szczególnie o bardzo rzucające sie w oczy kolory,nadruki i takie tam... no i ta cena dać 230 zł w skateshopie to już przesada, chyba,że ktoś ma bardzo dużo hajsu.
Gdyby ludzie pokroju: Gurala, Soboty itp. nie ubierali się w Stoprocent... to 99% osób, które szczyci się tymi ubraniami, nie wiedziałoby co to za firma ;)


Głupi jesteś czy co ? ciuchów stoprocent nie robi ta lama "tede" założycielem jest dwóch kolesi Wini i Michu
Masz rację, bo ta "lama tede" ma firmę PLNY TEXTYLIA. Robi ubrania z lepszą jakością i dla odróżniania szyte w PL, a nie w Chinach :*
Już nie mówiąc, że są to ubrania mocno limitowane( no chyba, że 70 sztuk na całą PL to dużo), a Stopro robi ubrania masowo.
Co do projektów nie będę się wypowiadał, bo jeśli chodzi o koszulki... to z tych 2 firm wolę plny( z lepszych kolekcji typu: "wiesz z kim tańczysz?"; "Nie daruję Ci tej nocy"; "My PROSTO idziemy, robimy PLNY"; "Gruby King"; "Panowie w prążki mają pieniążki"; "JA WJ WRUKWIAĆ"; "za NUNO panny Fruną"; "Gruby Grubas"; "100% szyku bez stylistów"; "True Love"; "Tak się robi Hip-Hop"; "A/H24N2") , jeśli chodzi o resztę ubrań to zależy( bluzy plny mi nie leżą, a niektóre ze stopro są dobre). Nie lubię stoprocent, bo to są ubrania dla "grubasów". Jestem wysoki i szczupły. Koszulka PLNY XL ma 82cm długości i idealnie pasuje mi szerokość. Natomiast z taką długością w Stopro ma mega szeroką koszulkę.

Nie mówię już o tym, że nie lubię oglądać moich ubrań na kimś innym, a w przypadku Stoprocent i Poznania jest to wielka sprzeczność.
 

fryderyk chopin

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2010
Posty
54
Punkty reakcji
1
" Nie mówię już o tym, że nie lubię oglądać moich ubrań na kimś innym, a w przypadku Stoprocent i Poznania jest to wielka sprzeczność. "
ja tez nie lubię. ale mimo wszytkie wiecej widzi sie ludzi w tych samych ciuchach innych firm zalezy jeszcze w jakim miescie. stoprocent wcale bardzo popularne nie jestzalezy jeszcze gdzie . PLNY według mnie i dla mnie maja beznadziejne ciuchy z jakimis tempymi hasłami tpyu :panowie w prążki mają pieniążki" , "za NUNO panny Fruną" :/
 

wlascicielek4

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
122
Punkty reakcji
2
Wiek
31
W Poznaniu jest popularne. W Szczecinie nie byłem, ale wyobrażam sobie co tam musi się dziać z tą firmą... zapewne full osób nosi się w stopro. Natomiast szansa, że znajdę kogoś w tej samej koszulce PLNY'ów jest bardzo nikła.
Co do projektów kwestia gustu, ja właśnie lubię takie głupawe teksty.
 

wlascicielek4

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
122
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Ja widzę co się dzieje w Poznaniu, ale chciałbym zobaczyć jak jest w Szczecinie. Jak tam promuje to Sobota itd... zapewne 0 niepowtarzalności.
 

bobi348

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2010
Posty
51
Punkty reakcji
1
To nie mój styl...dla mnie sory ale to troche dziwne,chodziaz nie ktorzy fajnie w tym wygladaja :p Rób jak uwazasz nie pytaj sie ludzi podobaja ci sie to kupuj!! :p
 

mrcrew

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
stoprocent robi bardzo dobre jakościowo ciuszki. spróbujcie je porównać z massem lub inną firmą - po prostu się tego nie da!
dodatkowo stopro ma takie wzory na t-shirtach, że szczęka opada
 

Zajunc

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
stoprocent robi bardzo dobre jakościowo ciuszki. spróbujcie je porównać z massem lub inną firmą - po prostu się tego nie da!
dodatkowo stopro ma takie wzory na t-shirtach, że szczęka opada

Faktycznie szczęka opada jak widzisz człowieka na ulicy z t-shirtem z napisem pie*dol się czy skur**synu... klasa sama dla siebie...
Jak ktoś ma niskie priorytety i uważa, że w kimś wzbudzi się respekt i uznanie tego typu tekstami na poziomie to już jego sprawa.
Co do jakości - nie sądzę aby marki typu Vans czy DC odstawały jakością wykonania od firmy stoprocent. Ba jestem pewien, że ją nawet przewyższają.
 
W

wroneczki4

Guest
Faktycznie szczęka opada jak widzisz człowieka na ulicy z t-shirtem z napisem pie*dol się czy skur**synu... klasa sama dla siebie...
Tutaj muszę się z Tobą zgodzić :p

Co do jakości - nie sądzę aby marki typu Vans czy DC odstawały jakością wykonania od firmy stoprocent. Ba jestem pewien, że ją nawet przewyższają.
Ja mam bluzę se stoprocent. Mam ją z 6 miesięcy, więc niezbyt długo, ale wygląda jak nówka. Fakt, że rzadko ją noszę, ale jakość jest dobra.
 
Do góry