Ciuchy Na Lato

milka15

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Hej jakie cuchy na lato (koszulki, spódnice, rybaczki) pogrubiają i zmniejszają :) bo jak dla mnie jestem za wysoka i za chuda :/
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
paski poziome podobno pogrubiaja
a gdzie Ci sie tak do lata spieszy jak jeszce wiosna sie dobrze nie zaczela :p
 

Gosh

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
36
skoro taka jestes to uwidocznij swoje wdzięki :p oczywiście nie mówie tu o chodzeniu nago :D
 

milka15

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
33
E no ale się już coraz cieplej robi i chce sobie niedługo jakieś coś kupić tylko właśnie nie wiem co :szuka: :]
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
zacznij więcej jeść to będziesz grubsza...

nigdy do konca nie zmienisz się dzieki ciuchą. no bo sory, żeby jakiś ciuch miał cię zmniejszyć. ... :mruga:

kup to w czym będziesz się dobrze czuć i co ci się podoba a nie patrz na to, żeby się zmniejszyć. wiele dziewczyn marzy o tym by być wyższe, a ty się chcesz zmniejszyć??? śmieszne.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Chyba żeby zmniejszyć optycznie to rozumiem :D hm...ja nie bardzo potrafie doradzić i pewnie jest Ci trudno przytyć chociaż sie starasz? To wina Twojej przemiany materii... :/ Trzeba nad tym popracować. :papa:
 

milka15

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
33
u mnie to się chyba nie da przytyć a z tym wzrostem to też optycznie bo jak ubiore wąskie spodnie, krótką koszulkę i wysokie buty to pewnie też będzię średnio fajnie wyglądać

<_<
 

misia89

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2006
Posty
42
Punkty reakcji
0
To ubierz pól szerokie spodnie, dłuzszą koszulke i płaskie butki i powinno byc bardziej oki;]
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
I bedzie to na niej zwisać... jakby miała po starszej siostrze.... :/
 

Gosh

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
36
no własnie bedzie wisiało jak na wieszaku :/
myśle że powinnaś (tak jak ktoś tam wyżej napisał) ubierać się w to co lubisz i w czym sie dobrze czujesz. ja mam 180 cm wzrostu i mówie Ci ze nie potrzebne jest zmiejszanie sie chocby optycznie :] bo i po co mysle ze taki wzrost to zaleta :p
 

milka15

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Gosh ja Cię podziwiam bo ja zawsze chciałam być niższa i grubszaja mam 173 i zawsze byłam z dziewczyn w klasie najwyższa i to o dużo. :/
 

naShiA

pibip !
Dołączył
11 Listopad 2005
Posty
325
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z kątowni
chyba lepiej zaakceptować siebie takim jakim sie jest, bo wyglądu sobie czlowiek nie wybiera, a po co upodabniać sie do innych ludzi- kazdy jest inny, fajnie być oryginalnym, przynajmniej tak mi sie wydaje ;) jesli może szersze spodnie typu szwedy lub bojówki? tylko w lato moze byc w nich za ciepło :) no i tak jak wspomniała karolina -poziome paski optycznie pogrubiają.
 

madziulka456

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Legnica
Jeżeli jesteś wyszoka osoba to rybaczki jak najbardziej powinnaś nosić ale fantazyjne tzn z jakimiś wzorami, jeżeli chodzi o bluzeczki to bym ci polecała zywe kolory takie jak np niebieski, zielony,czerwony, ciemny róż, jasny żółty.
Bluzki powinnaś nosić ukośnie ściente, broń boże na ramiączkach.
Pozdrawiam
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Tak na pewno rybaczki lub korsarki, to optycznie "skrócą" Ci nogi :), jezeli są za długie. Wzorki to też dobry pomysł. Najlepiej jakiś cchafciki czy koraliki :p. No buty pewnie z płaską podeszwą ;) Może myślisz o zwodzie modelki :p Unikaj raczej czarnych kolorów no i oczywiscie bojówki, biodrówki, takie ejst moje zdanie z tymże nie msui Ci być koneicznie gorąco, bo i takie korsarki powinnas dostac ;]. Ano i szwedy 3/4 tez spokojnie powinnas znaleźć :) Alezastanów się czy to nie Twój atut ;>?
 

agattkaa

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Sobótka koło Wrocka
uboraj ciuszki w sam raz na siebie, jeśli będziesz ubierać się w paski poziome i jaskrawsze kolory takie jak np. biały, pomarańczowy, itp. to też będziesz pulchniej wyglądać ponieważ ciemne typu czarny wyszczuplają. No i mi się wydaje że jeśli ubierzesz jakies kolorowe rajtuzki, podkolanowki plus spódnice szeroke do łydek to będziesz "krócej" wyglądać ale to nie jest pewne, zależy od twojej postóry, zesztą nie wszystkim takie ubrania odpowiadają, to jest rzecz gustu ;)
 

zofka

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2006
Posty
99
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
bla ble blu...
Ja (na swoj wiek) jestem wysoka. No i mi z tym dobrze. Chyba lepiej byc wysokim i widocznym (nikt ci nie podskoczy :D ). Tylko troche mi głupio przy matematyczce... :p
 

dorotas

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Świdnik
No ja tez mam 180 cm. Ale nie wiem raz mi to przeszkadza raz nie. Zależy z kim akurat stoję :D Wśrod niskich czuję sie jak kretynka troche... (?) No a z wysokimi bardzo komfortowo (w grupie siła :D) Jeśli masz 173 to jest to jak najbardziej w porzadku i chyba z ciuchami problemu nie będzie. Popieram zdanie ze trzeba ubierać się w to w czym najlepiej się czujesz :) Pozdrawiam!
 

piotrus655

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
łódź
a gdzie jest coś o modzie dla chlopaka :> no jaja se robicie :[ ja powiem jak bede chodził ubrany: wiec tak krotkie spodenki do tego fajne sandałki,a na gore jakas :cenzura:ista koszulka :D i co wy na to :>
 
Do góry