Ciuchy Na Dysko?

matete

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
M. D.
ja lubie jak dziewczyny są naturalne, z małym makijażem (małym), obcisłe spodnie, fajna bluzeczka (jasna) i tyle wystarczy (no i oczywiście musi mieć jeszcze to COŚ :p )
 

Bajka:)

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Jejku to mnie nikt nie będzie już chciał, bo nie mam tego "czegoś"... czyli włosów na plecach ;(
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
...to zapuszczaj Bajeczko, zapuszczaj...bo nawet nie masz pojęcia, jak to facetów kręci...;P...
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
...hmmmmto juz nie to samo..przecież już wspominałem, jak ważna jest naturalność;P...sztuczne włosy to trochę jak noga z plastiku...niby coś jest...ale jednak nie takie jak by się chciało:p..
 

nieznajoma 23

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Dawniej na dicho chodziłam w spódniczce, ale czułam się w niej dziwnie bo większość dziewczyn była w spodniach :D i czułam się głupio
A teraz jak idem na dicho to przeważnie ubieram jeansy, jakąś ciekawą lub fikuśną koszulkę :D no i oczywiście dla wygody białe adidaski :)
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
Nowonarodzona ;)
to jest moje zdjecie gdzies sprzed półtora roku, ubieram się nadal podobnie ale mój styl wiadomo - ewoluuje ;)
nieodłączna tirówka i bokserki za które dostaję burę od mamy, bo nosze luźne spodnie i czasami mi z nich 'wyskakują' ;) bluza z lumpu, koszulka Abercrombie, conversy ktorych nie widać i mozna spokojnie wyjsc na miasto ;D do klubu oczywiscie inna góra :)
 

krolik

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
33
najwarzniejsze zeby było wygodnie i wygodnie ubranym
 

madik@

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mój mały świat
tylko przekonałam się na ostatnim sylwku, ze nie zawsze warto zakładać wyzywające stroje :zdegustowany:
 

londek

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Pabianice
wygodne buty, luźna koszula, dżinsy. To jest to w czym lubie chodzić na imprezy :eek:k: Dziewczyny powinny się ubierać w bluzki/koszulki z dekoltem i nie za długie spódniczki :p Aaa i nie powinny mieć na tważy mocnego makijażu
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Ja zakładam coś seksownego (żeby przyciągac uwage, ale bez przesady...)
ale zarazem wygodnego...Zeby po tylu szaleństwach nie wyglądać..no wiecie jak :p
 

Ro(x)na

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
34
hmmm... ja z reguły to mam biała miniófke ;)) FAjny krotki topik i jazda:)):D
 
Do góry