Cięzko działający touchpad

Status
Zamknięty.

Jenna Vain

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Mój problem polega na tym, że trochę ciężko używa mi się touchpada w laptopie. Nie wiem jak to zrozumiale wytłumaczyć... Ogólnie niby działa ok, ale kiedy chcę przesunąć kursor o mały kawałek, to touchpad sobie nie radzi. Jednym słowem przy precyzyjnych ruchach kursora jest ciężko. Ogólnie też ciężko kursor się porusza, ale kiedy nie potrzebuję takiej precyzji, to nie jest aż tak uciążliwe. Zanim zainstalowałam system od nowa, wszystko było wporządku i touchpad działał dużo lżej. Po ponownej instalacji systemu też było jak przedtem, ale problem zaczął się, kiedy niepotrzebnie zainstalowałam sterowniki do touchpada. Pobrałam cały pakiet sterowników i dlatego. Lepiej było bez nich jeśli chodzi o touchpada. Poza tym, przed instalacją systemu działał mi też taki pasek przewijania w touchpadzie, a po instalacji już tego nie było. Czy da się jakoś przywrócić touchpada do stanu sprzed instalacji systemu albo przynajmniej sprzed instalacji sterowników? Nie mogę ich chyba tak całkiem usunąć, bo boję się, że wtedy w ogóle przestanie działać.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Czy da się jakoś przywrócić touchpada do stanu sprzed instalacji systemu albo przynajmniej sprzed instalacji sterowników?

1 - Odinstalować sterowniki z poziomu Panelu Sterowania, albo...

2 - Przywrócić system do stanu, gdzie sterowników jeszcze nie było.

Z wadliwym działaniem touchpad'a niestety niewiele pomogę.. Wada może leżeć gdzieś w "środku".
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Zamykam.

2cok685.png
 
Status
Zamknięty.
Do góry