Ciezkie rozstanie

dodektrn

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Witam,opisze w skrocie.Byłem z dziewczyna 3 lata.Ja mam 24lata,ona 23.We wrzesniu mielismy jechac na wesele jej kuzyna,jednak nie pojechalismy bo ona pracowala,aczkolwiek przez miesiac mi trula ze nie mam garniaka(bo mialem za duzy) chociaz i tak bym pozyczyl od kolegi-wiec o to byla duza klotnia.Nast na pocz pazdziernika mielismy jechac do jej dziadkow na rocznice slubu,obgadalismy ze moge ubrac koszule i jeansy,a dzien przed wyjazdem mi mowi ze mam ubrac garniak(ktorego nie mialem) bo ianczej bede wygladal na tle jej rodziny jak to powiedziala ,jak lump.od tamtego czasu okolo 2tyg sie nie widzielismy,aczkolwiek normalnie gadalismy. Normalnie mi napisala ,ze mnie kocha i teskni,a po 2dniach od tych slow napisala mi SMSEM !! ze ze mna zrywa,bo ona juz sie wypalila w tym zwiazku,ze osttatnio ja olewalem,nie uszczesliwialem i ze tak doradzali jej "zaufani" znajomi.Probowalem jej powiedziec ze tez ost mialem ciezki czas,ale ona ciagle wylewala na mnie pomyje i nie dalo sie z nia porozmawiac,zaznacze ze tylko smsami bo ona nie chce sie spotkac.A najlepsze jest to ze uczymy sie razem zaocznie i za tydzien ja zobacze peirwszy dzien od tego jak mnie rzucila.Jestem ciekaw czy jak mnie zobaczy to cos w niej peknie i przemysli to na spokojnie,bo przez ost 2 tyg jak chce ja zaprosic na kawe i porozmawiac to mi pisze ze nie ma takiej opcji i ze ja ciagle nekam .Wiele razy pomagalem jej zostac we wro(bo nie jest stad,ale tutaj mieszka i pracuje) bo sobie nie dawala rady a ja jej pomagalem.
Myslicie moze ze jest taka uparta tylko dlatego ze mnie nie widziala i jest szansa ze zmieknie jak mnie zobaczy w szkole ? probowalem juz ja podejsc na wszelkie sposoby ale nic z tego.nieraz mielismy klotnie ale po 1dniu czy 2och bylo juz ok...Zaznacze tez ze od razu po rozstaniu pousuwwala wszystkie zdj z fb i zalozyla sobie profil na badoo(jak zauwazylem juz przed zerwaniem go miala).Strasznie ja kocham i tesknie,akceptuje w niej wiele wad bo poprostu mnie ona przyciaga,jest w niej cos takeigo co sprawia ze nie moge sie z tym wszystkim pogodzic i myslec ze po tych 3latach tak nagle moze to wszystko zniknac...NIe jestem bez winy ,bo sam sie jej do tego przyznalem,ale jak prosze by mnie wysluchala i moze dala 2 szanse to uparcie twierdzi ze nie ma takiej opcji,bo sie wypalila w tym zwiazku,chociaz mowi ze dalej mnie kocha,ale ze na samym uczuciu zwiazku sie nie zbuduje.
Co o tym sadzicie ? mam szanse jaka kolwiek ze po tym jak mnie zobaczy zmieni zdanie ? czy to marzenia scietej glowy ?
 

undercover

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
104
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Myslowice
Pousuwała zdjęcia z FB i załozyła Badoo! Dramat! Nie wiem co bym zrobił na Twoim miejscu! Whoooaaah! Kobiety są uparte i jak coś postanowią to tego się trzymają. Ja na Twoim miejscu wziąłbym się w garść i zapomniał o Pannie. Po za tym nękając Ją i żaląc się, prosząc o cokolwiek ośmieszasz się tylko. Więc wyluzuj i znajdź sobie inną sympatię.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
dodektrn napisał:
nie mam garniaka(bo mialem za duzy) chociaz i tak bym pozyczyl od kolegi
Faceci...
Majtki też pożycz.
dodektrn napisał:
Co o tym sadzicie ?
Masz problem. Łzawe sceny nie pomogą , tylko pogorszą sytuację.
Zostaw ją , jak będzie chciała sama się odezwie.
 

undercover

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
104
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Myslowice
RainQueen napisał:
Masz problem. Łzawe sceny nie pomogą , tylko pogorszą sytuację.
Zostaw ją , jak będzie chciała sama się odezwie.
Nie odezwie, a nawet jeżeli tak to olał bym sprawę na miejscu dodektrna. Z tego co napisał to gołym okiem widać, że dziewczynka nie dorosła do poważnego związku. Kto mądry kłóci się o to jak się ma ubrać i rozstaje na dwa tygodnie?
Dodektrn => Wytrzyj śpik z pod nosa i żyj dalej :310:
 

dodektrn

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
33
no juz raczej sie pogodzilem ,ale kto zrywa 3 letni zwiazek smsem,parodia :)
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
undercover napisał:
Kto mądry kłóci się o to jak się ma ubrać i rozstaje na dwa tygodnie?
Uwierz niektóre kobiety tak mają niezależnie od wieku. Również tego nie rozumiem i takie sytuacje zawsze mnie śmieszą. Po co tracić czas na takie detale? Małostkowość wręcz absurdalna.



napisala mi SMSEM !! ze ze mna zrywa
Znak czasów? Żenada.



Co o tym sadzicie ? mam szanse jaka kolwiek ze po tym jak mnie zobaczy zmieni zdanie ? czy to marzenia scietej glowy ?
Daj sobie spokój, głupie dziewczę.



dodektrn napisał:
no juz raczej sie pogodzilem ,ale kto zrywa 3 letni zwiazek smsem,parodia :)
Pogodziłeś się z tym po jednym dniu? Dobre.
 

dodektrn

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
33
minely 2 tygodnie i sie pogodzilem z tym ,ze juz raczej nici z tego tak jest uparta.jedyna nadzieja po tym jak zobaczy mnie w weekend w szkole
 

undercover

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
104
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Myslowice
Stary nie rób sobie żadnych nadziei i się nie ośmieszaj... Wrrr... Dupa jesteś i tyle. Było, minęło i trudno. Znajdziesz inną.
 

dodektrn

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
33
wiadomo nie ta to inna :) chociaz 3 wspolne lata juz swoje robia .
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
undercover napisał:
Kto mądry kłóci się o to jak się ma ubrać
Na wesele się raczej w garniaku idzie, a poza tym przecież i tak będzie musiał go w końcu kupić. :p
Ja po prostu nie trawie jakiegoś pożyczania itd. to trochę nieodpowiedzialne.
Chciaż z tą rocznicą to przegięcie.

Chciała znaleźć pretekst do zerwania i znalazła ;)
 

undercover

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
104
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Myslowice
RainQueen napisał:
Kto mądry kłóci się o to jak się ma ubrać
Na wesele się raczej w garniaku idzie, a poza tym przecież i tak będzie musiał go w końcu kupić. :p
Ja po prostu nie trawie jakiegoś pożyczania itd. to trochę nieodpowiedzialne.
Chciaż z tą rocznicą to przegięcie.

Chciała znaleźć pretekst do zerwania i znalazła ;)
Już nic nie musi na Jego szczęście kupować. Co do pretekstu rozstania to pewnie masz rację lecz mogła bardziej się wysilić ze ściemą bo ta jest po prostu śmieszna :)
Co do kupowania garnituru na jedną okazję ... Również bym go nie kupił tylko pożyczył od kolegi lub wypożyczył z wypożyczalni. Po co mam wydawać 600zł na garnitur w którym nie będę więcej chodził i będzie leżał w szafie?
Kobiety...
 

dodektrn

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
33
no a glownym powodem niby bylo to,ze przestalem sprawiac by czula sie szczesliwa i rzekomo ja olewam i przestalo mi zalezec..ale co ja poradze,baba wie lepiej ;p a zaczelo sie wszystko sypac gdy poznala jedna dziewczyne w pracy i zaczely spedzac ze soba czas,wiec tamta pewnie jej cos nagadala,bo moja mowila ze w decyzji pomogli jej "zaufani" znajomi
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
undercover napisał:
Co do kupowania garnituru na jedną okazję ... Również bym go nie kupił tylko pożyczył od kolegi lub wypożyczył z wypożyczalni. Po co mam wydawać 600zł na garnitur w którym nie będę więcej chodził i będzie leżał w szafie?
Chyba rośnie się do pewnego wieku, więc nie na jedną okazję :p



dodektrn napisał:
wszystko sypac gdy poznala jedna dziewczyne w pracy i zaczely spedzac ze soba czas,wiec tamta pewnie jej cos nagadala
"Chłopak bez garniaka, w coś ty się wpakowała?, zerwij, jasiek czeka żeby cie gdzies capnąć" :lol:



dodektrn napisał:
to,ze przestalem sprawiac by czula sie szczesliwa i rzekomo ja olewam i przestalo mi zalezec..
Bo nie kupiłeś garniaka. hyhy


undercover napisał:
:D
 

Gosialaudy

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Daj sobie spokój, nie masz szans. Tak trochę to dziwne po 3 latach, ja byłam ze swoim 4 lata i po prostu już się delikatnie dusiłam w tym związku. Widocznie to nie była ta jedyna, a jeśli po miesiącu nagle zapragnie wrócić, nie dawaj jej tej szansy, bo to nie będzie miało sensu. Zacznij żyć na nowo, weź kumpli, rozerwij się trochę, odżyj :D Nie ta to inna rozejrzyj się, może gdzieś obok Ciebie jest piękna i inteligentna kobieta. Ale nic na siłę, pamiętaj teraz Ty jesteś najważniejszy nie twoja była. Serducho boli, ale to przejdzie ;)
 

dodektrn

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Hmm no jak to ona powiedziała,ze już się wypaliła w tym związku :p nie raz łatwo jest mówić,że to tak szybko przejdzie,a i tak już się jakoś lepiej trzymam,chociaż wciąż o niej myślę i mi jej brakuje ... :)
 

undercover

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
104
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Myslowice
Dodektrn - Każda tak mówi jeżeli chce się rozstać. Jej pretekst przy mojej byłej to pikuś. Lecz widzę jedno podobieństwo. Moja była kobieta również poznała koleżankę z którą się bardzo zaprzyjaźniła i zaczęła opowiadać jakieś historyjki na mój temat :) Po wysłuchaniu wszystkiego powiedziałem ex żeby się walnęła w czoło bo jest niepoważna i w sumie to ja pierwszy zakończyłem związek. Oczywiście po tym nie obyło się bez obrabiania dupska mojej osobie. Lecz każdy kto mnie zna wiedział, że to ploty i mieliśmy ubaw po pachy siedząc przy piwie :)


RainQueen ==> :D
 

dodektrn

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
33
dzisiaj mi np odpisala,ze jej uczucia do mnie nie maja juz w tej chwili znaczenia .. :D to co ma miec znaczenie jak nie uczucia ?:)
 

Gosialaudy

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
He he to takie stwierdzenie kobiet, jak nie chcą przyznać mężczyźnie racji :) Tak po prostu wypaliło się, nie ta to inna.
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Po 2 tygodniach to trochę za mało aby zapomnieć o 3 letnim związku,nie sadzisz? Chyba oboje nie dorośliście do poważniejszej relacji i nie chodzi tylko o zrywanie przez smsa,na to wpływa mają także inne aspekty.
 
Do góry