Ciepłą Czy Zimną?...

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
Eeee tam mi sie zdaje że ciepłą co nie? :D :p
Wtedy lepiej brud schodzi i wogole... :D
 

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
Heheh no taak adxa najlepiej to chodzić w błocie i kleić sie do schodów bo co tam...! :p :D
A poza tym poco myć schody jak nie ma na nich brudu?? to chyba bez sensu... :D
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Jak chcemy zime i ślizgawke na schodach, to nóz sie ciepło zrobiło:D

Ciekawy temat, wg. mnie to może lepiej ciepłą, to w końcu będziesz mocył ręce w tej wodzie i zeby Ci ciepło było:p Ja tak robie, jak nauczynia myje:p
Ale chyba ważniejsze jest to, czym myjesz te schody, tzn. jakis płyn czy cos... Kup sobie Pronto do drewna i będzie git, fajny jest nawet zapach:p
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
Heheh no taak adxa najlepiej to chodzić w błocie i kleić sie do schodów bo co tam...! :p :D
A poza tym poco myć schody jak nie ma na nich brudu?? to chyba bez sensu... :D
no wlasnie :D
trzeba to jeszcze powiedziec staruszka bo oni tego chyba nie rozumieje
po co je myc jak i tak znowu kiedys bede brudne :p
beznadziejna robota :p


Jak chcemy zime i ślizgawke na schodach, to nóz sie ciepło zrobiło:D

e tam za rok mozemy zrobic slizgawke ;D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
na klatce schodowej w bloku mysjesz te schody? :mruga: u mnie to sprzataczka robi, chyba zimna woda z jakims plynem co smierdzi
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
na klatce schodowej w bloku mysjesz te schody? :mruga: u mnie to sprzataczka robi, chyba zimna woda z jakims plynem co smierdzi
nie no w bloku to nie trzeba myc....ale ja sie w kamienicy mieszka to juz sa wieksze obowiazki :/
a plyn to uzywam jaki mi pod reke wejdzie (pewnie pare razy plynem do naczyn tez mylam :p )
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
ja to mam dobrze :D na korytarzu zmywa pani sprzątaczka, a u mnie w mieszkaniu są wszędzie wykładziny oprócz kuchni i łazienki, gdzie zazwyczaj wylewam pół płynu, zawijam sobie szmatę na nogę i jeżdżę po podłodze :lol:
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Moja mama zawsze myje ciepła woda...ponoc brud lepiej schodzi...ale jak zimna woda umyjesz to chyba zadnej roznicy nie ma tylko dłuzej myjesz....ale co to dla ciebie za roznica... :p :D
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
gdzie zazwyczaj wylewam pół płynu, zawijam sobie szmatę na nogę i jeżdżę po podłodze :lol:
ja mam w calym domu albo panele albo kafelki ale twoich wyczymow nie stosuje bo w domku zawsze mama myje podlogi gdzyz wszyscy stwierdzili ze ja nie umiem :p
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Taaa sprzątaczka... hmmm czy ja wiem :D tak sprzątaczka zarabia... a tak ja :D i basik coraz bliżej :D po 5 złoty ale się zbliża :D
Dobra,next time umyje ciępłą :p

Pronto? buhaha i co ja będę polerował klatkę schodową? :D :D
 
Do góry