Ciekawostki bez sensu.

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
1. Gdybyś bez przerwy krzyczał przez 8 lat, 7 miesięcy i 6 dni, dostarczyłbyś tyle energi ile potrzeba na ogrzanie jednej filiżanki kawy.

2. Orgazm wieprza trwa 30 minut!

(w nastęopnym wcieleniu chcę być wieprzem. Interesuje mnie tylko jak naukowcy to stwierdzili i głównie PO CO?)

3. Jeśli będziecie walić głową o ścianę w ciągu jednej godziny spalicie 150 kalorii.

(Nie próbujcie tego w domu...prędziej w pracy gdzie cienkie ściany działowe są wykonane z lipnego gipsu)

4. Najsilniejszym mięśniem w ludzkim ciele jest język.

(Hmmmmmmmmmmmmm...)

5. Ludzie praworęczni żyją przeciętnie o dziewięć lat dłużej niż mańkuci.

(Jeśli umiesz posługiwać się lewą i prawą ręką tak samo to co się dzieje?)

6. Mrówka może podnieść pięćdziesięciokrotność swojej masy, może popchnąć trzydziestokrotność swojej masy, a jeśli jest pijana, zawsze pada na prawą strone.

(Po wypiciu czego jest pijana? Czy podatnicy muszą płacić za takie badania?)

7. Niedźwiedzie polarne są mańkutami.

(Kto wie? Kogo to interesuje? Pytam: Jak to stwierdzono?)

8. Sum ma więcej niż 27 000 kubków smakowych na języku.

(Co może tak smakować na dnie stawu rybnego??)

9. Pchła może skoczyć na odległość równą 350-krotności jej długości. To tak jakby człowiek potrafiłby przeskoczyć całe boisko do piłki nożnej.

(...30 minut?? - Umiecie to sobie wyobrazić? Ale dlaczego akurat wieprze???)

10. Motyle smakująnogami.

(O rany!!! To muszą być prawie tak szczęśliwe jak sum.)

11. Strusie oko jest większe niż jego mózg.

(Znam i takich ludzi.)

12. Morska rozgwiazda nie ma mózgu.

(Takich ludzi też znam.)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Buahaha :p
Przemek dzięki za poprawe humorka ;)
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
nmzc właśnie mi o to chodziło żeby ten post rozweselił wszystkich...i mi sie udało hehe...
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
no no fajne rzeczy sie tu dowiaduje powiedziałam mojej siostrze która jest mańkutem że będzie żyła 9 lat krócej :rotfl: zamknęła się w sobie :hyhy:
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
dla mnie też 4.....lubie takie momenty....hmmm.... jak bym chciał spróbować.... przyznam wam sie do czegoś..... miałem już 3 dziewczyny ...ale jeszcze nigdy sie nie całowałem.... szkoda.....miałem okacje....ale niewyszło....
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
HackPI dobrze.Zasamakujesz tego jeszcze z ta osoba na której Ci bedzie zależeć i to wówczas bedzie cudowne.
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
No niewiem czy tak dobrze że niepróbowałem.... dla mnie to źle ....bo brakuje mi tego...tak myśle...chciałbym spróbować....
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
hmmm.... narazie jestem sam....więc nie moge zobaczyćjak to jest...:( szkoda....a tak bardzo bym chciał.....dziwie sie tylko sobie teraz że mówiąc to i przayznając sie do tego niewstydze sie...ale wiem czemu...zawsze lubiłem mówić o miłosći nie bałem sie o tym mówić... kiedyś nawet jedna z dziewczyn powiedziała mi... Miłośc jest w Tobie Przemek.... niewiem czemu ale lubie o tym mówić ....może dlatego sie niewstydze.... dobra kończe bo przynudzam....
 

Andzia...:)

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Siemiatycze...:)
to dobrze że lubisz mówić o miłości :) napewno znajdziesz niedługo ukochaną osóbkę z którą bedziesz mógł spróbować :) życze Ci tego z całego serduszka bo wiem jak to jest :)
 
Do góry