Ciekawa jestem waszych opini

KszyKszy

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Dokładnie, jest tyle lepszych miejsc na kolczyki. Hmmm....chociaż to rzecz gustu oczywiście, dla mnie ogromnym minusem jest uszkodzenie szkliwa.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Nie podoba mnie się to :)

Jakoś trudno mi sobie wyobrazić co w ogóle taki kolczyk daje. Ani tego zbytnio nie widać, piękne to jakoś też nie jest, a co do ewentualnych dodatkowych doznań faceta to ... utalentowane dziewczę sobie i bez tego poradzi :) No ale każdy ma swoje życie i każdy podejmuje decyzje takie jakie mu się podobają :)
 

karolina844

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Mi się podoba, nosze już od 4 lat. Po przekłuciu bolało jak cholera ale teraz jest ok, w sumie zapominam że go mam :)
 

shejker

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Pierwsze kilka dni język jest opuchnięty i nie jesteś w stanie jeść tzn owszem możesz ale tylko płynne produkty (np zupe). samo przekłócie nic nie boli natomiast osobiście odradzam. Miałam i zrezygnowałam z niego.
 

malenka...

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Olecko
he ogólnie goi sie bardzooo długa, boli, swędzi, piecze:)
Nie ciekawe doswiadczenie ale ciekawe i moim zdaniem warte:))
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
moj kuzyn mial kolczyk w jezyku i odkad go mial zaczal seplenic :] ewidentnie to paskudztwo przeszkdzalo mu w komunikacji, bez sensu. Kolczyki powinny miec tylko kobiety i tylko na uszach , a nie na czole, brodzie, policzkach, sutkach, pepkach, jezykach i gdzie tam jeszcze. Oszpecanie sie zwykle.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Kolczyki powinny miec tylko kobiety i tylko na uszach , a nie na czole, brodzie, policzkach, sutkach, pepkach, jezykach i gdzie tam jeszcze. Oszpecanie sie zwykle.

Zgadzam się - kolczyki w uszach są ładną ozdobą dla kobiety, ale w innych miejscach nie wygląda to już dobrze.
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
Użytkownik nieśmiertelna dnia 01 luty 2012 - 09:54 napisał Kolczyki powinny miec tylko kobiety i tylko na uszach , a nie na czole, brodzie, policzkach, sutkach, pepkach, jezykach i gdzie tam jeszcze. Oszpecanie sie zwykle. Zgadzam się - kolczyki w uszach są ładną ozdobą dla kobiety, ale w innych miejscach nie wygląda to już dobrze.
I ja się pod tym podpisuję :)
 
Do góry