Cichopek na lotnisku

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
moja koleżanka pracuje na lotnisku i widziała Cichopek z mężem (facetem? - nie wiem, bo nie śledzę poczynań gwiazd, tv nie posiadam) i ona ma podobno 1,50 wzrostu. moja koleżanka (jakieś 1,64) ledwo ją zauważyła ;)
ale zgadnijcie jak była ubrana?
no więc czarny dres z napisem jakimś różowym na tyłku (bodajże sexy) i buty... takie gumiaki różowe co teraz takie modne są (wyglądają trochę jak drewniaki) :/
 

Kamilex66

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
79
Punkty reakcji
0
Sensacje dzieci popcornu robią jak zobaczą Cichopek w dresie, Kupiche na rowerze, czy Angeline Jolie bez makijażu. A to sa tacy sami ludzie jak my wszyscy!!!
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
matko i co z tego ??
każdy się ubiera jak chce i robi co chce..
człowiek jak każdy inny
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Cichopek obrzydliwa jest, taka typowa świnka, bleeee
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
za duże halo już o niej jest wszędzie jej pełno już mam jej tak samo dość jak Dody
 

Jaa x)

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
LAss xD
A moim zdaniem oni wszyscy robią to wszystko tylko po to by być zauważonym... i być w centrum uwagi. Bo jak by nie chciała zwrócić uwagi na siebie ubrała by się tak jak zawsze.
 

rejf85

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
gdańsk
no i co z tego, że ją widziała, że była na lotnisku, ja w tamtym tygodniu też byłem na lotnisku a jakoś o tym się nikt nie rozpisuje, a zapewniam Cię że jestem taką samą gwiazdą jak Kasia Cipipek
 

ascienias

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Zapraszamy do głosowania w rankingu


Możesz głosowac na wszystkie gwiazdy - jest Doda, Cichopek, Hakiel, Małysz, Boruc, Jola Rutowicz, Herbuś, Steczkowska i inne gwiazdy ...
Teraz nowe możliwości - zaloguj się, zagłosuj i już masz własny ranking. teraz także dostęp do archiwum notowań. Zapraszamy i życzymy dobrej zabawy :)
 
Do góry