ciąża....

ona00000

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
mam 18 lat od 14-tego roku życia mam regularnie okres.w tamtym miesiącu spóznił mi sie 2 tygodnie i dostałam,trwał 2 dni i był słaby a w tym miesiącu powinnam dostać dwa tygodnie temu a dalej go nie mam.martwie się że jestem w ciaży.mam nudności,nie mam ochoty na sex,brzuch mi urusł i jestem nadpobudliwa.poszłam do ginekologa i ona powiedziała mi że według niej to ja chyba nie jestem w ciaży.zapytałam wiec co sie ze mna dzieje to ona powiedziała że nie wie i że nie ma pojęcia dlaczego ja nie mam okresu.pomocy co sie ze mna dzieje.......
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
że chyba nie jesteś w ciąży?
badała cie i nie wie :niepewny:

może to ciąża urojona?
 

ona00000

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
ciąża urojona może wystąpić u kobiety która bardzo chce mieć dziecko a mi naprawde na tym nie zależy....co ma być to będzie
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
mysle ze masz nieregularne cykle a nie ze jestes w ciazy, moze to byc spowodowane przez hormony wiec warto byloby udac sie do jakiegos lepszego ginekologa ktoryby zlecil ci badania, dziwi mnie ze ginekolog a nie wie czy jest ciaza czy nie ->ZAL
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
hehe ginekolodzy niektorzy sa genialni :)
ja tez kiedys uslyszalam, ze raczej nie jestem w ciazy :p
ale dostalam skierowanie na badania :)

zastanawia mnie to jak lekarz moze byc tak bezmyslny i wypuscic pacjenta z niewyjasnonym objawami...
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
~zach-pom~
tez mysle ze rozlegulowal ci sie okres , mozesz zrobic sobie test dla pewnosci
a i jeszcze jedno objawy ciazy nie pojawiaja sie tak szybko wiec watpie by to byla ciaza
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
Idź do innego lekarza i niech Ci zrobi badanie krwi i wszystko będzie jasne. :eek:k:
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Lekarze nie są jasnowidzami - ciąży gdzieś tak do początkowych 4-5 tygodni nie można stwierdzić inaczej niż poprzez test ciążowy - no a po 5 to i zarówno na badaniu ginekologicznym jak i na usg (do 5 tyg występują podobno pewne zmiany ktore ginekolog moze zauwazyc, ale nie u wszstkich kobiet ktore zaszly w ciaze wiec to tez o niczym nie swiedczy).
 

ona00000

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
ginekolog powiedziała żebym przyszła za tydzien i zbada mnie jeszcze raz ale to bez sensu wywalać kase a muszę chodzić prywatnie....
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
juz w 5 tyg ciazy macica u ciezarnej jest obnizona wiec dobry ginekolog to zauwazy albo przez usg, proponuje jak inne kobietki zrobic test ciazowy
 

whiteflag

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
293
Punkty reakcji
0
Boże...to co Ty masz za ginekologa. Zmień go najlepiej i udaj sie do innego. zleci ci badania i wszystko bedziesz wiedziala.no i sama w domu mozesz zrobic test, to powinno cos wyjasnic.
 
Do góry