Ciąża

BlackCat

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
64
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Chciałabym podzielić sie z wami wesoła nowiną. Jestem w 5 miesiacu ciąży. Ciesze się bardzo z tego powodu choć wiem że moze jeszcze za wczesnie.

Pozdrawiam

PS. Życze wesołych świat i szcześliwego Nowego Roku
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Gratulacje :)))
To musi byc piekne uczucie, prawda? :)

Wesołych Świąt! :*
 

Jack71

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
315
Punkty reakcji
0
Miasto
Gostyn
i ja sie przyłacze i Ci pogratuluje to duzy dar ten dzidzius :)
wszystkiego dobrego ZDROWYCH WESOŁYCH SWIĄT :)
 

bellakarolina

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2005
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Opolskie
:eek:k: Dzidzi fajna rzecz, sama chcialabym miec dzidziusia ale niestety jeszcze musze poczekac bo moj tatus nie chce zostac tak szybko dziadkiem ;) serdecznie podrawiam i gratuluje :]
Ja chcem zostac chrzestna !!!! :D


Spokojnych Swiat Bozego Narodzenia ,duzo prezentow pod choinka wielkiego leniuchowania , szalonego Sylwestra, wspanialego Nowego Roku , duzo smiechu i radosci , nie zwazania na uciekajacy czas tylko zycia dana chwila i wykorzystywania jej w pelni sily i wytrwalosci w dozaniu do celu , sukcesow w , tylko slonecznych dni , przyjazni , milosci i wielu buziakow , oraz pszyjemnosci i aby te swieta uskszydlily Cie , a gdy kiedys pszyjda dni gdy staniesz sie upadlym aniolem wtedy zyczy Ci by obok Ciebie pojawil sie przyjaciel ktory pomoze Ci znow wzniesc sie w gore ponad to wszystko co przyjemne..... A teraz_ _ _> precz ze szkola i praca ! WESOLYCH SWIAT
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Serdecznie Gratuluję.
Też życzę ci wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku.
Ja wiem jak to jest mając maleństwo w brzuszku.
Świetne uczucie.
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
GRATULACJE!!! :D
Ja jestem matką, ale chrzestną :] Tatuś raczej by się nie ucieszył gdyby teraz dziadkiem został ;)

Wesołych Świąt wszystkim!!! :*
 

Ich

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2005
Posty
293
Punkty reakcji
0
to gratulacje :)
i wesolych swiat :)
i duzo,duzo zdrowia maluszkowi i Tobie
 

Pa4eL

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Mielec
Gratuluje :))
Zdrowych i wesołych świąt dla Ciebie i Tego co Masz w Brzuchu :]
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Bardzo sie ciesze i nawet Ci troszke zazdroszcze :p ale u mnie troszeczke za wczesnie jest :)
Gratuluje!!!
 

misiaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Gratulacje:)!!!!!!!!
Ja jestem obecnie w 6 m-c:)
Masz już jakieś pomysły na imie??
Pozdrawiamy:)
 

narwana

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
na wstępie chcialam pogratulowac :eek:k: chciałm zapyatc cie bo byc moze i ja jestem w5miesiącu ciązy iniewiem bo dopiero teraz zaczoł spóźnić mi sie okres czy tez tak miałas?? a i czy w tym 5miesiącu masz już duzy brzuszek?? pozdrawiam gorąco!! :)
 

BlackCat

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
64
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Bardzo sie ciesze i nawet Ci troszke zazdroszcze :p ale u mnie troszeczke za wczesnie jest :)
Gratuluje!!!
jasne że tak. Chłopiec Jasiu a dziewczynka Julka ale czuje że to będzie dziewczynka

Bardzo sie ciesze i nawet Ci troszke zazdroszcze :p ale u mnie troszeczke za wczesnie jest :)
Gratuluje!!!
jasne że tak. Chłopiec Jasiu a dziewczynka Julka ale czuje że to będzie dziewczynka

Misiaa Tobie rowniez gratulujemy bobaska :D
na poczatku mnie tylko troszeczke wypielo ale z tygodnia na tydzien rosnie brzuszek, W tym miesiacu czujesz juz ruchy cukiereczka. Ja w ogole mialam problemy z okresem, bo wiecznie sie spoznial. Tyle że wiem kiedy to sie stalo i jestem bardzo szczesliwa ze bede miala bobaska
 
Do góry