Ciąża i wszystko o niej:)

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
tygrysica napisał:
No ja niestety się brzuszkiem nie pocieszę............Moje maleństwo odeszło.............Tylko smutek i żal............ :(

<przytul> nie martw sie jestes mloda pewnie jeszcze bedziesh miala dzieci

[ Dodano: 2005-05-27, 14:15 ]
ciezarna17 napisał:
jak skończy się to wolne to pójde do ginekologa jak powie mi że jestem w ciąży to sie chyba załamie bo przecież ile ja mam lat a chciałabym jeszcze dodać że jak miałam okres to prawie niec mi nie leciała @ a brzuch mnie bolał 11 godzin wziełam 2 tabletki ale mi nic nie pomogło to coś może znaczyć??

mam tyle lat co Ty i wiec co to znaczy miec stresy czy jest sie w ciazy... mnie na cale szczescie sie udalo i nie jestem w ciazy... ale przez 3 tyg.. mialam stresy non stopa... idz do lekarza.. zrob testy... i to jak najszybciej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiem co mowie... niech ci lekash zrobi USG i bedzie wshystko jasne.. napish mi pozneij co i jak

a teraz inne pytanko dla Ciebie... czy to byl pierwszy raz<sorka za pytanko> czy to bylo z Twojim chlopakiem?? jak co to odpish na maila blondi2007@poczta.fm albo na gg... 3527979 proshe Cie odpish..bo zadko teraz wchodze na forum
 

agulia

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Częstochowa
blondi2007, przepraszam bardzo, ale znasz taki znak w języku polskim ajk "sz"? Ja już jestem stary piernik i pisanie gdzie popadnie "sh" delikatnie rzecz ujmując mnie drażni. W polsce żyjemy, po polsku mówimy, to piszmy, na Boga, też po polsku!
BŁAGAM!!!

ciezarna17, a ten maluszek na zdjęciu to czyj? Wydaj te 12 zł na test i już. A może już coś wiesz? Byłaś u lekarza?
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
agulia możesz mi odpowiedzieć dlaczego się tak każdego czepaisz, dosłwoenie prawie na każdym temacie w forum na jaki wejde?? Przecież to jest wolny karj i każdy moze pisać to co chce i jak chce. Oczywiście nie przesadzać z wulgaryzmami ;)
 

agulia

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Częstochowa
motylek, wulgaryzmów z zasdy nie używam. I nie zauważyłam, żebym się kogoś czepiała :/ No może poza blondi2007, której pisownia mnie z lekka poddenerwowała. Na wszystkich innych tematach forum wypowiadam swoje zdanie na poruszane tematy, biorę udział w dyskusji. Jak sama napisałaś:
motylek napisał:
Przecież to jest wolny karj i każdy moze pisać to co chce i jak chce
Też żyję w tym wolnym kraju, też zaliczam się do pojęcia "wszyscy" i dlatego też mogę pisać co chcę i jak chcę, prawda?
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No pewnie, że możesz, ale czepiać nas się nie musisz ;) A co do tych wulgaryzmów to nie było do ciebie tylko tak ogólnie.
 

agulia

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Częstochowa
Ponawiam pytanie - kogo to ja się czepiam????? Bo widać jestem ciemna masa i niedowidząca i ni diabła nie wiem o co chodzi!!!
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Jak już napisałąm to te wulgaryzmy nie były do Ciebie, tylko tak ogólnie :) Ale skończmy już te spry, bo przecież tu nie o to chodzi. Ja je zaczęłam i zamierzam je zakończyc.
 

ciezarna17

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wrocek
nie jestem w ciąż

okazało się że nie jestem w ciąży z jednej strony sie ciesze bo mam tylko 17 lat a z drugiej nie bo bardzo chciałabym, ale wiem że to bardzo duży obowiązek!!!!Dziewczyny mam do was pytanko jeżeli któraś mieszka we wrocławiu i chce zatrudnic opiekunke do dziecka to niech wali do mnie czekam na wiadomości buźka :)

[ Dodano: 30 Czerwiec 05, 23:10 ]
od tamtego czasu w pierwszy dzien okresu mam taki bóle że nie moge wytrzymać jak nigdy. tera zto ząb mi wypadłi co mam zrobić?? odp nika ;)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
ja chce dzidziusia! !
Mój chłopak też by bardzo chciał :)
Dziś postanowiliśmy, że odłożę tabletki na bok.
I tak akurat czytam te pościki, to jeszcze bardziej chce mi się dzidziusia!
Pozdrawiam wszystkie mamusie :przytul: i dzieciątka :D
 

konwalja

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
elo

ja bardzo bym chciała miec dziecko szczerze staram sie znalesc jakiegoś faceta który bedzie ze mna szczesliwy i który zdecyduje sie na dziecko z wyboru a nie z wpadki mam chore jajniki wiec musze sie spieszyc :zalamany: mam nadzieje ze w najblirzszej przyszłosci moje zyczenie sie spełni tak za mniejwiecej rok w tedy juz skończe szkołe a moje przyszłe dziecko :) nie powie ze ma mame głuptasa :) :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
konwalja, życze ci abyś miała przy sobie gromatkę dzieci, które będą tryskały zdrowiem a przyszły mąż dbał o Twoje zdrowie i ogólnie Ciebie :D
 

konwalja

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
dziekuje tobie tez zycze tego samego zdrowego łądnego dzidziusia :) :) bo takl naprawde kazda z nas na to zasługuje
 

brunetka_20

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
39
witam jestem szczesliwa mama synak :D :D :D :D ciezarna 17 ja mialam okres przez 4 miesiace i nie mialam brzuszka nic nie bylo widac ale chodze do ginekologa co pol roku (tak sprawdzic )no i wtedy dowiedzialem sie ze jestem w ciazy :) :) :) przeciez ja mialam okres jak to mozliwe niestety jest to mozliwe jak dowiedzialam sie ze bede miala bobaska to juz bylam w 4 miesiacu nic po mnie nikt nie poznal brzuszek byl maly przez cala ciaze przytylam tylko 7 kg urodzilam malutkie dziecko 1970g i na dodatek miesiac wczesniejale jest sliczny i zdrowy tylko to sie liczy :D :D :D :D :D :) :) :) :) :) :) pozdrawiam a ty ciezarna17 idz jak najszybciej idz lekarza
 

ciezarna17

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wrocek
ja jestem w ciąży robiłam test w sobote i wyszedł pozytywny i na dodatek dzisiaj rano zwracałam 4 razy piersi mi urosłu o 2 rozmiary i wogóle jakoś się dziwnie czuje :lol:
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
hmmm...

Zrob jeszcze jednen test ... Moja kumpela zrobiła w sumie 5 testów i dopiero ostatni PRAWDE powiedział (NIE BYŁA)

Dlaczego tak zalezało Ci na dziecku (zalezy)??? Co ty mozesz mu teraz zaoferować?
 
Do góry