Ciążą czy nie?

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Mam pytanie moze ktos takie cos mial.Wedlug wyliczen teraz zaczynam 4 tydz ciazy.Dwa razy zaobserwowalam cos dziwnego.Gdy zrobilam siku i wycieralam papierem byl cos nie wiem jak to nazwac...taki jasny nalot tak jak by krew ale bardzo jasne chwile wycieralam i zniklo i dzis zas sie pojawilo co to moze byc czy cos jest nie tak?
 

mmka

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
UK
!!!!!!!!!!!! Hej laski. Mam pewien problem. Ostatnio kochalam sie z chlopakiem. zabezpieczylismy sie gumka+stosunek przerywany. i niby wszystko bylo ok. guma nie pekla ani nic w ty, stylu. tylko nadal cos mi nie pasuje. zwykle okresu dostaje na poczatku kazdego miesiaca czyli tak do ok 10 dnia kazdego miesiaca, a dzis mamy 11 a ja nadal nie dostalam okresu... fakt faktem ze cykle mam nieregularne i roznie to wypada ale ja sie oropnie stresuje. ponoc zbyt mocny stres chamuje miesiaczke. NIe wiem moze jestem przewrazliwiona ale to mi nie daje spac po nocach... caly czas sie boje ze moze ktores z nas przy zakladaniu gumki przenioslo na nia chocby krople tej wydzieliny (bo do wytrysku nie doszlo wczesniej zreszta nawet nie konczyl we mnie) Prosze pomozcie mi jakos powiedzcie czy mam byc spokojna i czy moze cos z tego byc... naprawde blagam bo chyba umre ze stresu....
Moim zdaniem nie jestes w ciazy ale w razie dluzszych opoznien idz do ginekologa,upewnic sie ze to nic grozego. Na przyszlosc jesli wspolzyjesz regularnie polecam tabletli ;) p/s a my tak staramy sie o dzidziusia i nic..
 

zoola25

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2006
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
.....a mogły być ciepłe kraje
moj ostatni cykl miał 21 dni wspomne ze wczesniejsze cykle były dłuższe 28/30 dni. obecnie jestem w 24 dniu cyku i nie wiem czy okres juz mi sie spoznia czy poprostu jeszcze nie pora. dodam ze staram sie o dziecko w czerwcu poroniłam. mój lekaz kazał mi brac luteine 3 razy dziennie od 16 do 25 dnia. w zeszłam cyklu oczywiscie nie wybrałam leków bo przyszła @@@. nie wiem co myslec . zrobiłam test niestety wyszedł negatywnie ....... moze za wczesnie ???
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
Mam pytanie moze ktos takie cos mial.Wedlug wyliczen teraz zaczynam 4 tydz ciazy.Dwa razy zaobserwowalam cos dziwnego.Gdy zrobilam siku i wycieralam papierem byl cos nie wiem jak to nazwac...taki jasny nalot tak jak by krew ale bardzo jasne chwile wycieralam i zniklo i dzis zas sie pojawilo co to moze byc czy cos jest nie tak?
jezeli jest krew musisz udac sie do ginekologa,moze byc taki metny sluz
 

ariela

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam nadzieję, że nie zamordujecie mnie za to pytanie. Po prostu panikuje i chciałabym, żeby mnie ktoś uspokoił, a po przeczytaniu wielu wątków, poruszanych tu na forum, poczułam się jeszcze mniej spokojna. Chyba, żeby się okazało, że nie panikuję..
Nie uprawiałam seksu z chłopakiem, tylko peeting. To było jakieś dwa pewnie dni po moim okresie. On nie miał wytrysku,ale martwię się, że mógł przenieść jakieś plemniki do mojej pochwy. Jednak tamtego miesiąca dostałam normalengo okresu, a zrobiony na wszelki wypadek test ciążowy, pokazał wynik negatywny. Uspokoiłam się więc na jakis czas. Tym bardziej, że miałam potem znowu normalny okres, cztery razy. Ale niedawno nieco przytyłam i jestem bez przerwy głodna. Poza tym, może sobie wmawiam, ale mam inne objawy, typu senność czy te jaiekś niebieskie linie na brzuchu. Wydaje mi się, że czuję jakieś ruchy w brzuchu. ale miałam normalny okres( nie plamnienie) cztery razy. Gdyby to była ciąża, byłby to zapewne czwarty miesiąc. Robiłam dla pewności tydzień temu jeszcze jeden test ciążowy, który też wyszedł negatywnie. To uroiłam sobie tą ciążę?
Z góry dziękuję za odp i bardzo przepraszam, że was denerwuję.
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
jezeli jest krew musisz udac sie do ginekologa,moze byc taki metny sluz



Wczoraj pojawila sie krew wiec zglosilam sie do szpitala.I po badaniach nie wiadomo co jest bo zadnych boli nie mam czuje sie normalnie tylko krew czasem poleci...lekarze puscili mnie do domu bo nie wiedza co jest(zaznacze ze mialam cyste na jajniku i nagle znikla wiec jeden lekarz podejrzewa ze krew mogla powstac w wyniku cysty a drugi to wyklucza)Zrobiono tez bete wczoraj byla 200 a dzis 132 i juz nic z tego nie rozumiem.Jedna lekarka mowi ze wszystko jest ok ze cysta pekla i stad krew a druga ze ciaza sie zle rozwija bo beta spada a na koniec mowi ze bete sie robi co 48 godz a oni mi zrobili wczoraj i dzis czyli nawet 24 godz nie minely bo wczoraj wieczorem przed 22 wzieli krew i dzis rano o 7 zas wzieli...Moze mi ktos poradzi co sie dzieje bo ja juz glupia sie robie od tego wszystkiego
 

Qurczak

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
277
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
50° 33' N 009° 40' E
Mam nadzieję, że nie zamordujecie mnie za to pytanie. Po prostu panikuje i chciałabym, żeby mnie ktoś uspokoił, a po przeczytaniu wielu wątków, poruszanych tu na forum, poczułam się jeszcze mniej spokojna. Chyba, żeby się okazało, że nie panikuję..
Nie uprawiałam seksu z chłopakiem, tylko peeting. To było jakieś dwa pewnie dni po moim okresie. On nie miał wytrysku,ale martwię się, że mógł przenieść jakieś plemniki do mojej pochwy. Jednak tamtego miesiąca dostałam normalengo okresu, a zrobiony na wszelki wypadek test ciążowy, pokazał wynik negatywny. Uspokoiłam się więc na jakis czas. Tym bardziej, że miałam potem znowu normalny okres, cztery razy. Ale niedawno nieco przytyłam i jestem bez przerwy głodna. Poza tym, może sobie wmawiam, ale mam inne objawy, typu senność czy te jaiekś niebieskie linie na brzuchu. Wydaje mi się, że czuję jakieś ruchy w brzuchu. ale miałam normalny okres( nie plamnienie) cztery razy. Gdyby to była ciąża, byłby to zapewne czwarty miesiąc. Robiłam dla pewności tydzień temu jeszcze jeden test ciążowy, który też wyszedł negatywnie. To uroiłam sobie tą ciążę?
Z góry dziękuję za odp i bardzo przepraszam, że was denerwuję.

Jezeli mialas okres a testy wyszly negatywnie to uroilas sobie tylko ta ciaze.
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
ariela -->skoro on nie mial wytrysku i mialas normalny okres to jak mozesz byc w ciazy tylko niepotrzebnie wydalas kase na testy
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
Mam nadzieję, że nie zamordujecie mnie za to pytanie. Po prostu panikuje i chciałabym, żeby mnie ktoś uspokoił, a po przeczytaniu wielu wątków, poruszanych tu na forum, poczułam się jeszcze mniej spokojna. Chyba, żeby się okazało, że nie panikuję..
Nie uprawiałam seksu z chłopakiem, tylko peeting. To było jakieś dwa pewnie dni po moim okresie. On nie miał wytrysku,ale martwię się, że mógł przenieść jakieś plemniki do mojej pochwy. Jednak tamtego miesiąca dostałam normalengo okresu, a zrobiony na wszelki wypadek test ciążowy, pokazał wynik negatywny. Uspokoiłam się więc na jakis czas. Tym bardziej, że miałam potem znowu normalny okres, cztery razy. Ale niedawno nieco przytyłam i jestem bez przerwy głodna. Poza tym, może sobie wmawiam, ale mam inne objawy, typu senność czy te jaiekś niebieskie linie na brzuchu. Wydaje mi się, że czuję jakieś ruchy w brzuchu. ale miałam normalny okres( nie plamnienie) cztery razy. Gdyby to była ciąża, byłby to zapewne czwarty miesiąc. Robiłam dla pewności tydzień temu jeszcze jeden test ciążowy, który też wyszedł negatywnie. To uroiłam sobie tą ciążę?
Z góry dziękuję za odp i bardzo przepraszam, że was denerwuję.
jak najbardziej urojona ciaza,tak szybko nie wystepuja objawy typu"ruchy brzucha" sennosc pewnie z powodu pogody,poniewaz jest teraz bardzo slabe cisnienie. pamietaj aby doszlo do zaplodnienia musis sie odbyc stosunek :)

Wczoraj pojawila sie krew wiec zglosilam sie do szpitala.I po badaniach nie wiadomo co jest bo zadnych boli nie mam czuje sie normalnie tylko krew czasem poleci...lekarze puscili mnie do domu bo nie wiedza co jest(zaznacze ze mialam cyste na jajniku i nagle znikla wiec jeden lekarz podejrzewa ze krew mogla powstac w wyniku cysty a drugi to wyklucza)Zrobiono tez bete wczoraj byla 200 a dzis 132 i juz nic z tego nie rozumiem.Jedna lekarka mowi ze wszystko jest ok ze cysta pekla i stad krew a druga ze ciaza sie zle rozwija bo beta spada a na koniec mowi ze bete sie robi co 48 godz a oni mi zrobili wczoraj i dzis czyli nawet 24 godz nie minely bo wczoraj wieczorem przed 22 wzieli krew i dzis rano o 7 zas wzieli...Moze mi ktos poradzi co sie dzieje bo ja juz glupia sie robie od tego wszystkiego
w ktorym jestes tyg ciazy 4-5?beta spadla ci bardzo dziwnie,ale nawet jak cysta pekla to chyba tez nie za bardzo dobrze
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Wczoraj minol 4 tydz ciazy.Z beta nie rozumiem nic,a co do cysty to musiala peknac bo nagle zniknela,a przeciez na spacer se nie poszla...Co ja teraz mam robic?krew juz prawie wogole nie leci,ale co dalej bo my chcemy miec dzieci,a teraz nie wiem kiedy mozemy sie znowu starac.Objawy nie znikly nadal duzy apetyt,boloce piersi i dalej sie powiekszaja,ale nie mam zadnych boli...co ja mam dalej robic
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
jezeli jestes w 4 tyg ciazy beta jest prawidlowa...ale troche dziwi mnie ten spadek z dnia na dzien.musisz jeszcze raz sie zglosic do ginekologa ale najlepiej do prywatnego.nie martw sie poniewaz ciaza moze sie rozwijac prawidlowo
 

ariela

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Po prostu zdenerwowałam się, bo bardzo przytyłam głównie w brzuchu, w dosyć krótkim czasie, a wydaje mi się, że odżywiałam się normalnie. Nie wiem więc dlaczego miałabym tak przytyć. Może jestem na coś chora? Resztę "objawów" pewnie sobie uroiłam. Jeszcze raz dzięki za pomoc.
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Jak robili mi bete z dnia na dzien to lekarka powiedziala ze troche zle zrobili bo powinni co drugi dzien krew wziasc.Ale powiedziala ze ja to dziwi ze jest 200 a powinno byc kilka tysiecy!!Ja juz nic z tego nie rozumiem krew raz jest raz nie ma ale to po tej cyscie zlatuje...Tylko co dalej ten dzidzius mial byc prezentem na 1 rocznice slubu,ale chyba sie nie uda juz nie wiem co mam myslec tak sie boje ze wszystko stracone;(
 

Qurczak

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
277
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
50° 33' N 009° 40' E
Jezeli krew sie pojawila to faktycznie nie ciekawie.Niemniej jednak w poczatkowej fazie ciazy plamienia tez sie zdazaja.
Bole brzucha jak na okres sa normalne bo macica sie rozciaga.
Niepokojacy jest spadek bety.W ciazy beta zawsze rosnie.

Wybierz sie do jeszcze jakiegos lekarza i skonsultuj z nim swoje wyniki.
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Ja mam od trzech dni krew wieczorami nic nie ma ale od rana zas sie pojawia predzej boli nie mialam,ale dzi sie czuje jak by okres przyszedl.Tylko ja nie rozumiem jednego moja ginekolog powiedziala,ze w 4 tyg to juz powinna beta byc kilka tysiecy,a ja wyczytalam na forum ginekologicznym,ze niektore kobiety w 4 tyg maja bete jeszcze nizsza niz moja wiec wychodzi na to ze wszystko jest ok,krew mogla powstac z pekniecia cysty w czwartek mam sie zglosic na bete i zobaczymy moze wkoncu ten lekarz mi cos powie normalnego...Bo jak narazie przez te 4 tyg to juz 4 lekarzy mnie badalo i zaden nie umie nic stwierdzic...
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
beta w 4 tzg ciayz powinna wznosic od 75-2600 mlU-ml, moim zdaniem beta hcg jest u ciebie prawidowa i nie pisz od razu czarnych scenariuszy poniewaz zarodek moze prawidlowo sie rozwijac
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Justyska wiem twoje slowa dodaja otucha,ale wiesz wciaz ta krew jest niepokojaca ja sie czuje jak bym okres distala.Zawsze w pierwszy dzien okresu mam bole brzucha i dzis tak jest...Moze sie myle i ta krew jeszcze splywa po cyscie miejmy nadzieje ze sie myle i wszystko bedzie ok tak jak mowisz...W czwartek mam wizyte wiec sie dowiem wkoncu co i jak...
 
Do góry