Ciąża 14-latki !

Fiolka44

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
k/Cieszyna
Dziewczyna moze byc zalamana tym ze ejst w ciazy ale mimo ze ona nie planowala tego dziecka to u Boga bylo ono napewno zaplanowane,i nie wolno mowic ze dziewcxyzna bedzie miala zepsute zycie to jest chore wlasnie tak osadzacie a nei wiecie jak bedzie
 

Martys

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
ja uwazam inaczej.dziecko to cale szczescie i trzeba sie cieszyc niktorzy chca miec dzeci i nie mogą.wiec ona nie powinna nad tym plakac. no fakt moze za wczesnie.. bedzie jej ciezko ale jak juz sie maluszek urodzi to tak go pokocha ze da sobie rade, najgorzej jej bedzie teraz bo wszyscy sie od niej odwroca..beda nia gardzic.. bardzo m jej szkoda jak bym byla jej kolezanka to bym jej pomogla. wlasnie nikt nie umie sie w jej sytuacji postawic... kazdy tylki sie odwroci i plotkuje....stalo sie.. nie wolno nia gardzic.. takie osoby nie sa nic warte...
a ten tatus to kawal lobuza!!!do tylka to sie chce dostac,,a teraz to..
szkoda gadac. jest nieodpowiedzialny.
 

Ania505

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
<_<
Jest u nas w szkole pewna dziewczyna.
Dorota. Chodzi do I gim. choć powinna, być
w II. Pare miesiecy temu padła 'plota', że jest
w ciąży. Ale nikt w to nie uwieżył, bo nie było
nic po niej widać. Ona napewno odetchneła
wtedy z ulgą, bo jak sie okazało niedawno,
jest naprawde "ciężarna"....
Teraz ma naprawde spory brzuch i stara sie
go ukryc, ale nie dosc ze cała szkoła widzi,
to jeszcze wie. Nie wyobrażam sobie siebie
na jej miejscu... Nie dość, że miałabym
przekichane w domu, w szkole, to przecież
cała młodość była by mi odebrana.
No i jak łatwo sie domyślić,
chłopak sie do dziecka nie chce przyznac....
Naprawde jej współczuje, choć
u nas w szkole już było pare takich
"przypadków"
przewalone ma dziewczyna ale nie powinno sie od niej odwracac!! kazdemu sie moglo zdarzyc!! a ten chlopak to jakis niewychowany grajek i tyle!!
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Co sie stało to sie nie odstanie , chyba bym sie za.je.ba.ła jak bym była w ciąży w wieku 14 lat !
 

ankita2

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrosław
Jestem pelna spólczucia dla tej dziewczyny no ale..!!

Pokazala tym wlasnie jaka jestnieodpowiedzialna i szczeniacka.... w tym wieku z byle kim do łóżka bez zadnego zabezpieczenia???

nie ma dla mnie w tym zadnego wytlumaczenia !!! żadnego!!!
co ona sobie myslała.. ze nie zajdzie...

owszem sex jest dla ludzi ale odpowiedzialnych !!!
Chciala sie bawic prosze bardzo ale wpierw trzeba byc świadomym pewnych konsekwencji jakie z tego moga zaistniec!!!

Glupota i jeszce raz glupota !!
ma dziewczyna nauczke na cale zycie!!

Tylko wlasnie czesto u takich dziewczyn pojawiają sie nielegalne aborcje lub poprostu niemajac kasy na aborcjie wymysli jakis sposób by sama sie pozbyc tego maleństwa które niczemu nie jest winne

i to mnie najbardziej denerwuje
 

Dorotaaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2006
Posty
67
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gostyń
Jestem pelna spólczucia dla tej dziewczyny no ale..!!

Pokazala tym wlasnie jaka jestnieodpowiedzialna i szczeniacka.... w tym wieku z byle kim do łóżka bez zadnego zabezpieczenia???

nie ma dla mnie w tym zadnego wytlumaczenia !!! żadnego!!!
co ona sobie myslała.. ze nie zajdzie...

owszem sex jest dla ludzi ale odpowiedzialnych !!!
Chciala sie bawic prosze bardzo ale wpierw trzeba byc świadomym pewnych konsekwencji jakie z tego moga zaistniec!!!

Glupota i jeszce raz glupota !!
ma dziewczyna nauczke na cale zycie!!

Tylko wlasnie czesto u takich dziewczyn pojawiają sie nielegalne aborcje lub poprostu niemajac kasy na aborcjie wymysli jakis sposób by sama sie pozbyc tego maleństwa które niczemu nie jest winne

i to mnie najbardziej denerwuje




No dobrze, ale z kad mozesz wiedziec jak bylo?;/ autorka moze uslyszala gdzies cos od kogos... Nie oceniaj jej bo nie ona tutaj napisala: Zaszlam w ciaze. Moze zostala zgwalcona? albo zmuszona do tego. W koncu nikt tutaj jej sie nie pytal jak bylo, nie?
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
z kad mozesz wiedziec jak bylo?;/ [...]Nie oceniaj jej [...] Moze zostala zgwalcona? albo zmuszona do tego.
Dokładnie zgadzam się w 100% ludzie potępiają młodą dziewczynę w ciąży ale nawet nie starają się jej zrozumieć, dowiedzieć czegoś o jej sytuacji a już mają postawiony nad nią wyrok. Jest to zachowanie bardzo krzywdzące. Nawet jeżeli dziewczyna zaszła przez wpadkę bo się nie zabezpieczyła to wg mnie należy jej się wsparcie a nie szykanowanie. Jak nie pomyślała za wczasu to może choć teraz pomóc jej nauczyć się myśleć.
 

ewela_15

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
W-wa
No ja nie wiem co te dziewczyny sobie myślą... moje koleżanki w wieku właśnie np. 15 lat już są mamami. A mają taką sytuacje w domu ze szkoda gadać. A tatuś tego dziecka gdzie? A powiesił sie. I tak to jest.
Gdzie nie spojrze-młoda dziewczyna w ciąży. Młoda-15, 16 lat :/
Nie no przesada. Nie uczyli je jak zapobiegać ciąży? Widocznie nie, albo czuły się na tyle doinformowane, ze teraz mają mały problem.

:p
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
U mnie jak chodziłam jeszcze do gima,ciąże pierwszo czy drugoklasistek byly na porzadku dziennym. Najgorsze chyba z tego wszystkiego sa reakcje ludzi, ciagle ploty, glupie spojrzenia, szepty, rozmowy.Wlasnie to mnie najbardziej denerwuje z tego wszystkiego. Dzieci rodza dzieci, ich sprawa, zniszczona mlodosc, nieodpowiedzialnosc. Sami bedą płacić za swoje bledy.
Krytykowanie ich, obsmarowywanie, ukradkowe spojrzenia jedynie dolują tych smarkatych rodzicow.Ja tam sie takich nie czepiam.Ich życie, mnie ono nie interesuje
 

ankita2

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrosław
No dobrze, ale z kad mozesz wiedziec jak bylo?;/ autorka moze uslyszala gdzies cos od kogos... Nie oceniaj jej bo nie ona tutaj napisala: Zaszlam w ciaze. Moze zostala zgwalcona? albo zmuszona do tego. W koncu nikt tutaj jej sie nie pytal jak bylo, nie?

Przepraszam.. forum to miejsce gdzie swoje mysli moga wypowiadac wszyscy zainteresowani, na podstawie tego co napisala autorka okresliłam swoje zdanie na ten temat .. a gdybanie pozostawmy innym ...
Co by bylo Gdyby ..

A moze zastanowic sie Co by bylo gdyby Mlode dziewczyny byly bardziej odpowiedzialne??

Pozatym jelsi byl by to gwalt mogla by spokojnie ilegalnie usunąc ciąże co wydaje misie zapewny by zrobila ...
wiec juz dosyc tych bajek .. trzymajmys ie tematu Q!!!
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Nie uczyli je jak zapobiegać ciąży?
No niestety nie uczyli i nie będą uczyć przy obecnej władzy. Już to gdzieś pisałem na forum napiszę jeszcze raz, jak młoda osoba ma wybierać pomiędzy edukacją seksualną a lekcją religii ponieważ te zajęcia odbywają się w tym samym czasie to wiadomo iż wybierze religię pomimo, że na prawdę chciałoby się czegoś dowiedzieć o antykoncepcji, o okresie, to mimo wszystko pójdą na religię gdzie ksiądz będzie czytał im fragmenty KKK i dyktował do zeszytu. Więc tak naprawdę skąd nastoletni ludzie mają czerpać wiedzę o sexie? Robią to niestety metodą prób i błędów lecz w tym wypadku błąd to najczęściej niechciana ciąża.
 

vsb1910

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2006
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
RADOM
ppoo:cenzura:eek:na,bo sex w wieku 14 lat i ciąża - ma dziewczyna za swoje a chlopaczek teraz mowi "adios"
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
ppoo:cenzura:eek:na,bo sex w wieku 14 lat i ciąża - ma dziewczyna za swoje a chlopaczek teraz mowi "adios"
Jeśli kocha to poczeka - też prawda. Nie warto wskakiwać do łóżka z chłopakiem w wieku 14 lat to fakt.
Rodzice sądzą że jak nastolatki kupują typowe gazetki "Bravo/Girl/Love" to tyle ile wyczytają w tych pisemkach jest wstarczającą wiedzą o antykoncepcji i rozmowa jest już nie potrzebna. Ale to błąd ! Niestety wielu rozdziców popełnia ten błąd bo boi sie rozmowy o tym ze swoim dzieckiem. <_<
 

motylek27

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
współczuje jej szkoda naprawde ale zanim zaczeła sie kochać mogła pomyśleć
 

NoNe

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
467
Punkty reakcji
0
Miasto
Miasto 'innych' aniołów
tacy są chłopacy. Najpierw chcą sexu w młodym wieku, wmawiają dziewczynie, ze ją kochają, a gdy ta zajdzie w ciąze wszystkiego się wypierają.

Współczuje tej dziewczynie.

Ja mam 19 lat i nawet nie chcę wiedziec co by było gdybym teraz zaszła w ciąze.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Szkoda mi tej dziewczyny ale jesli juz jest w ciazy to mam tylko nadzieje ze podejmie za to pelna odpowiedzialnosc i wychowa dziecko.
 

anioooolek777

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Szkoda jej choc przeciez chyba ma swój rozum i wie czym seks sie moze skonczyc...Wkurza mnie to tak niesamowicie, po co dzieciaki biorą się za takie coś a jeśli już, to dlaczego z byle kim? Kazdy musi się liczyc z konsekwencjami jakie niesie ze soba seks. Chciala udawac dorosla przez chwile,dla tego chlopaka to teraz bedzie musiala nia byc do konca...o 12 już nie mówie... :/
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
A ja nie współczuje.
Zawsze można powiedzieć NIE i odmówić seksu.
Gdyby ją zgwałcił,popełniłby przestępstwo i poszedł siedzieć
A tak..?
Sama chciała, więc niech ma..,,nagrodę'' pff!
 

anioooolek777

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Racja... Nikt za nikogo w tej dziedzinie nie decyduje..Chyba,ze to gwałt...Zakladajac jednak, ze to nie byl gwalt- sama wiedziala co robi, sama zadecydowalo o sobie i swojej przyszlosci... Przykra ale prawda, niem?
 
Do góry