Ciąża 14-latki !

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Moja kumpela dzisiaj przyszla i oznajmila mi ze chyba zaliczyla wpadke..
a dzisiaj śnił mi się poród..
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Jest zszokowana!
I wcale jej sie nie widzie.
Ale ona sama pracuje na to wlasną głupotą..
 

marta912

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
Uwazam, ze to glupota zeby w tym wieku w ogole zaczac uprawiac seks!! A jezeli jush ktos sie na to zdecyduje, to niech chiaciaz pamiea o antykoncapcji!!! Ja na prawde bardzo wspolczuje tej dziewczynie, bo cale zycie ma jush zmarnowane...
 

weronikaaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
Uwazam, ze to glupota zeby w tym wieku w ogole zaczac uprawiac seks!! A jezeli jush ktos sie na to zdecyduje, to niech chiaciaz pamiea o antykoncapcji!!! Ja na prawde bardzo wspolczuje tej dziewczynie, bo cale zycie ma jush zmarnowane...

dlaczego mówisz ze całe zycie ma zmarnnowane.Napewno lata młodości ale napewno bedzie dobra matka a później to dziecko bedzie dla niej błogosławienstwm Wiec niee zgadzam sie z twoim stwierdzeniem ze cale zycie ma zmarnowanie!!!
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No cóż.... różni ludzie robią to w różnym wieku....

A co do tego, ze całe życie będzie miała zmaronwane to również się nie zgadzam!!!
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Po prostu dziecko rodzi dziecko U was sa to ciąze w skzole u nas samobujstwa bo ja nie wiem co lepsze. Czy ciąza czy samobujstwo.??
Współczuje tej dziewczynie, ale odmojego barta z byłej klasy dziewczyna jest w ciązy. Nawet kiedys w przyaciółce czy naj pisali o 14 letniej dziewczynie z Tychów która urodziła dziecko. Ja ją widziłam bo pracował jej chłopak na targu a ona z nim była.
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Po prostu dziecko rodzi dziecko U was sa to ciąze w skzole u nas samobujstwa bo ja nie wiem co lepsze. Czy ciąza czy samobujstwo.??

Jak możesz tak pisać ? Przecież wiadomo że nowe życie jest lepsze od śmierci własnej i nienarodzonego dziecka. Ok, w tym wieku to coś złego, ale jak już jest to tak ma być. Przynajmniej ja tak uważam.
A Doroty ciągle w szkole nie ma, za miesiąc rodzi.
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
do mnie taka rzecz nie jest dziwna bo chociaż mam 14 lat nie jestem prawiczkiem i się wcae tego nie wstydzę!
gorzej jak bym "wpadł" :D:D:D inaczej bym na to patrzał
 

Kasienta

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Masakraaa !!..
Szczerze ja chyba bym sie załamała nawet jakbym miała dziecko teraz.. Cała młodość zmarnowana.. ;/;/ Ehh.. to jest normalnie nie do momyślenia.. ;/// Grr... ;|| /A w domu to by mnie chyba też zablii.. Na początW napewno byłoby baaardzo zle.. No ale poźniej musieliby to zaakceptować.. Ehh.. nie życze tego nikomu..;/

Pozdrawiammm ;*********************************
 

Ula_1991

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja też mam 14 lat oki uważam że to troche było nie na miejscu dziewczyna chyba wiedzial czym to grozi i powinna się zabezpieczyć... przecież w każdym supermarkecie czy kioskach są prezerwatywy i nie są drogie(nie to żebym kupowala ale wiem :p )
Jak ja bym zaszła w ciąże to mama by mnie wydziedziczyła :D suupperr....
a i jeszcze jedno... piszecie że zmarnuje sobie życie... owszem zmarnuje bo zawali trochę szkołe ale wierze w to że jak człowiek czegoś bardzo cche to to osiągnie a jak ona sie postara to podniesie sie z tego moralnego i psychicznego dołka ale teraz dla niej moim zdanem jest najwazniejsze to by urodzic zdrowe dziecko.... a no i oczywiscie musi miec kogos kto ją wspiera....
I pytanie do założyciela/lki tego tematu... czy ta dziewczyna jest z tym chlopakiem?
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Moja kumpela o której już tu pisałam zazywała tabletki i wpadła....
A teraz chodzi do 1kl. technikum i uczy się dobrze, a nawet bardzo dobrze, tak jak do tej pory..... więc jeśli się chce to się da.... :)
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
To jest tak ze dziecko ma dziecko, i obydwie te osoby potrzebuja jeszcze mamusi, na dziecko trzeba sie zdecydowac wtedy kiedy jest sie na to przygotowanym, a teraz co .........zaczna sie obowiazki a nie ma juz czasu na przyjemnosci
I to jest cała prawda ... "dziecko ma dziecko" .. ale zawsze zdazały sie takie przypadki , poprostu w domu rodzice popełnili jakiś błąd w wychowaniu :(
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Zaszokowało mnie porównanie ciązy do samobójstwa, naprawdę nie będę komentowaal tego bo wydaje mi się, że komentaż w tym miejscy dla normalnego człowieka jest zbędny !!!!

I nie w porządku jest też obwinianie rodziców o swoje błędy, bo większośc rodziców chce do nas jak najlepiej !!!

kizia_mizia - Mi też jest jej żal, ale tym jej nie pomożemy napewno. Ale każdy powinien zdawać sobie sprawę, ze takie moga być konsekwencje. Są przy tym dwie osoby które powinny być tego świadome ale w szczególności dziewczyna, bo to przeważnie dziewczyny zostają same z brzuchem ...
 

Ula_1991

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się że jak ktoś jest zmuszony to da sobie rade... tzn. ze moze i potrzebuje mamusi ale w takiej sytuacji bedzie musiala sama pdejmowac decyzje i jakos bedzie musiala sobie radzic... tylko dobrze ze rodzice jej nie przekreslili
 

Patrycja_117

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Trudna sprawa jezeli ta dziewczyna jest w II gimnazjum i jest w ciazy a chlopak sie nie chce przyznac do dziecka...
Mysle ze jezeli dziewczyna w tym wieku zachodzi w ciaze to najwieksza role w tym wszystkim odgrywaja jej rodzice i wlasnie ojciec dziecka czyli najblizsza rodzina... Wtedy dziewczyna mialaby wsparcie nie tylko psychiczne ale rowniez materialne ze strony rodzicow... Na pewien czas musi jednak przerwac szkole ale jezeli pomoga jaj rodzice to mysle ze wszystko bedzie ok.. Po rozwiazaniu... Dokonczy szkole... A w pozniejszym czasie znajdzie sobie faceta ktory zaakceptuje ja i to malenstwo... :)
 
Do góry