Ciągle O Nim Myslę

Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
Bardzo podoba mi sie pewien chłopak, i ja do niego chyba coś nie czuje. On stwierdził że tez mu sie podobam, ale on powiedzial że do mnie ne czuje nic. Wiem temat, oklepany, ale ja ciagle o nim mysle
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
no na siłe nic nie można może z czasem cos z tego wyniknie :(
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
no ja mam bardzo podobny problem więc niestety na moją rade liczyć nie mozesz...
 

Patrycja_117

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Porozmawiaj z nim o tym szczeze... Powiedz mi co czujesz... I ze nie wiesz co z tym zrobic... Moze razem jakos dojdziecie do tego...
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Może starym dobrym sposobem:) Pojdż z nim do łóżka , oczy zarosną waszym narzędziem płodowym i możliwe , że zostanie przy Tobie na długie , gługie lata.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Ja kiedyś miałem podobnie ... i teraz z Tą dziwczyną jesteśmy świetnymi kumplami , nic już nie czuje do nie j w zakresie glębszych uczuć :) ale jest super :D
 

PAWEŁ _ 19

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Uwazam ze czas pokaze .... badz cierpliwa moze z czasem on tez poczuje cos glebszego do Ciebie :)
trzymaj sie i zycze powodzenia......:)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Moim zdaniem powiedział tak by cię nie urazić do końca. Nie lubi łamać serc. Wie, że może źle byś to zniosła, to powiedział, że podobasz mu się, ale nic do Ciebie nie czuję. Widzisz mi też dużo chłopaków się podoba, ale uczucie jest ważniejsze. Podobać a czuć cos to duża różnica.
 

EffCiA18

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ŁÓDŹ
nic na sile jesli ci na nim zalezy poczekaj zaprzyjaznij sie co ma byc to bedzie pozdrawiam:*:*:*
 
Do góry