Chytra baba,Hanna Gronkiewicz-Waltz

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 478
Punkty reakcji
171
Miasto
Polska
Jak podają media pani prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz chciała zaoszczedzic 5 zł i za darmo wejsc z prywatnymi gosci na teren ogrodów Wilanowskich.
Omineła kolejke ludzi którzy stali po bilety i razem z goscimi próbowała za darmo dostac sie do ogrodów, zauważył to strazniki i próbował ją zatrzymać.
Niestety nie udało mu sie ponieważ pani prezydent zaczeła grozic mu interwencją u jego przełozonych, strażnik przestraszony wiozją zwolnienia z pracy wpuscił chytrą panią prezydent i jej znajomych. Niestety pani prezydent grożby spełniła, poskarżyła sie ministrowi Zdrojewskiemu ktoremu podlega teren parku.
No cóz wiecej chyba nikt sie nie osmieli żądac 5 złotych od pani prezydent.Goscie pani prezydent bilety kupili.


"Nasz Dziennik" donosi na pierwszej stronie, że Hanna Gronkiewicz-Waltz nie chciała zapłacić za wejściówkę do wilanowskich ogrodów. Broniącemu bram strażnikowi miała urządzić awanturę.
Rzecznik ratusza Bartosz Milczarczyk mówi, że Hanna Gronkiewicz-Waltz gościła znajomych z zagranicy prywatnie, chciała im pokazać pałac i park w Wilanowie. Po wizycie w części muzealnej grupa udała się do parku. Tam okazało się, że potrzebny jest dodatkowy bilet. -
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,14015296,Awantura_o_5_zl__Gronkiewicz_Waltz_kontra_Wilanow.html#BoxSlotII3img
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 478
Punkty reakcji
171
Miasto
Polska
Karczemną awanturę zgotowała strażnikowi wilanowskich ogrodów Hanna Gronkiewicz-Waltz. Poszło o bilet za pięć złotych
Marcin Austyn


Share on email Share on facebook Share on twitter More Sharing Services


Jak dowiedział się „Nasz Dziennik”, do żenującego incydentu doszło w niedzielę, 19 maja, późnym popołudniem. Jego świadkiem była pani Katarzyna, która czekała w kolejce do kasy biletowej Ogrodu Wilanowskiego.
– Pani prezydent nadeszła w towarzystwie trzech, może czterech osób. Chciała wejść na teren ogrodu, ale nie miała biletu. Pan z obsługi nie chciał jej wpuścić, argumentując, że nie ma takiego zapisu w regulaminie, który uprawniałby taką darmową wizytę. Na to ona odparła, że jest prezydentem Warszawy i może wejść – relacjonuje nasza rozmówczyni.
. Prominentny polityk partii rządzącej zagroziła pracownikowi ogrodu, że jeśli nie wpuści jej za darmo, będzie w jego sprawie „interweniować u samego dyrektora”.
– To był młody chłopak i chyba się wystraszył tych gróźb. Wpuścił grupę do ogrodu, ale też oznajmił pani prezydent, że może zostać zatrzymana przez ochronę, a wtedy to on będzie miał nieprzyjemności – opowiada świadek incydentu.
Mężczyzna przezornie zadzwonił do swojego przełożonego i poinformował go o całym zajściu. Zdarzenie wzbudziło zainteresowanie i uśmiechy politowania wśród osób stojących w kolejce do kasy biletowej. – Niektórzy, widząc, co się dzieje, dzwonili do znajomych, dzieląc się swoimi doświadczeniami – mówi pani Katarzyna.
 

Kowa1

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jak usiłowała oszukać prywatne osoby czy prywatny biznes to mnie to nie wzrusza.

Gorsze że ona jest wysoko postawionym urzędnikiem państwowym i przenosi swoje przyzwyczajenia ze strefy prywatnej na publiczną

http://www.youtube.com/watch?v=1db4kPc0mQg

Zresztą kręcenie lodów przez PO jest dobrze znane od czasów Sawickiej ale po wywaleniu Kamińskiego, spacyfikowaniu CBA i uziemieniu agenta Tomka nie ma na nich bata.

Przykład energia jądrowa w Polsce:
http://vod.tvp.pl/audycje/publicyst...-tomasza-sekielskiego/wideo/28052013/11013929
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
podziękują jej przy następnych wyborach na prezydenta. Chyba już za długo jest prezydentem że pokusiła się na taką arogancję, jak to mówią 'jak kraść to miliony" a nie bawić się w 5 zł.
 

Walencja1

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
Istnieje taka szansa że będziesz miał możliwość podziękować jej szybciej :)
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
problem jest tego rodzaju że brak jest polityka, którego można wybrać w jej miejsce
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 478
Punkty reakcji
171
Miasto
Polska
Herbatniczek napisał:
podziękują jej przy następnych wyborach na prezydenta. Chyba już za długo jest prezydentem że pokusiła się na taką arogancję, jak to mówią 'jak kraść to miliony" a nie bawić się w 5 zł.
A najfajniej ze ta pani to zatepczyni Tuska w Platformie Obywatelskiej i najbogatsza prezydent miasta w Polsce. Sama oceniła swój majatek na wiele minlionow zl w oswiadczeniu majątkowym, na dodatek jako prezydent Warszawa zarabia wiecej niz prezydent Polski.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Pewnie drobnych nie miała...
Ludziom na stanowiskach lub tym znanym czasami odbija-myślą,że są ponad innymi i pewne rzeczy ich nie obowiązują.Znana ostatnio jest też sprawa Magdy Gessler,która nie zapłaciła za pobyt w hotelu,obraziła wszystkich i wyszła,nie odpowiada też na wezwania do zapłaty-widać sądzi,że jest gwiazdą i płacić nie musi.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 478
Punkty reakcji
171
Miasto
Polska
sewanna napisał:
Pewnie drobnych nie miała...
Tak, nawet na wczesniejsza wystawe na ktorej była ze swoimi goscimi poszła za darmo, wejsciówki załatwiła sobie poprzez swoją sekretarke, ta wyprosiła bezpłatne bilety wstepui.
 

antracyt

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2013
Posty
51
Punkty reakcji
0
Teraz zwolennicy referendum w sprawie odwołania zebrali chyba konieczną ilość wymaganych podpisów. Ciekaw jestem jak to się wszystko potoczy, bo środowisko, które to organizuje zdaje się, że nie ma własnego kandydata.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
typowa polska robota. Zróbmy coś a co potem ??? To się zobaczy.
 

Montaggamer

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
293
Punkty reakcji
15
Wiek
30
Miasto
Warszawa
Kowa1 napisał:
Jak usiłowała oszukać prywatne osoby czy prywatny biznes to mnie to nie wzrusza.
No nie wiem Kowalu, chyba jednak powinno.
Gdziekolwiek przedstawiciele władzy są w stanie ominąć prawo lub wydatki jest to problemem.
Skoro pani Waltz użyła zawodowego straszaka przeciwko strażnikowi, to oznacza, że mamy sytuację, w której władza w państwie opiera się na układach koleżeńskich.
Stwarza to oczywiście poważne zagrożenie nadużywania władzy.
Z tym rzecz jasna nie da się wiele zrobić, a przynajmniej ja nie słyszałem, żeby gdziekolwiek się udało, no chyba, że w takim układzie znajdzie się uczciwy człowiek, który podejmie się walki z całą resztą.

Podobno warto obejrzeć film pt. "Układ Zamknięty".
Sam jeszcze nie oglądałem, ale wiem, że osoba, która mi go poleciła musiała odnaleźć coś wartościowego w nim.
 

Montaggamer

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
293
Punkty reakcji
15
Wiek
30
Miasto
Warszawa
Oby tylko nie powtórzyła się sytuacja z poprzednich wyborów.

Pani Hanna w towarzystwie niespełnionego polityka lewicy, z absurdalnym pomysłem: "w każdej dzielnicy Warszawy zbuduję przedszkole imienia ofiar tragedii lotniczej w Smoleńsku" to słowa Wojciecha Olejniczaka z debaty telewizyjnej dwójki; oraz architekta Czesława Bieleckiego, który poza pomysłem na zaprojektowanie centrum Warszawy nie prezentował absolutnie żadnego programu politycznego.
Wówczas "sprytna baba" ma wygraną w kieszeni.
 
Do góry