Chyba Znów Wpadłem W Złe Towarzycho....

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
no widzisz ... mam takie życie że nikt w to nie wierzy heh ... mam 17 lat skończone ;]
ale wiecie co wam powiem ??? ide jutro na dyske ...najem sie piguł i znów będe uśmiechnięty jak dawniej :) i to sie liczy :)

towarzycho nie jest takie złe :p tyle że ehhh małą bujka i mam 3 szwy na nadgarstku :/
co to jest za zycie na pigulach :cenzura: a nie zycie zmadrzej w koncu wolalbym siedziec sam w chacie nic wciagac... jeszcze rok i mozesz znalezc sobie sam jakis dom wynajac prace znalezc i zucic w piz***du to towazystwo poszukac dziewczyne i gra... na dyske piguly ?? po co bawie sie dobrze na dyskach i impreazach o jednym dwoch browarach i mam taki humorek nawet bez niczego jest super tylko trzeba sie wczuc <_<
PoZdro czas dorosnąć !!!!
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
co to jest za zycie na pigulach :cenzura: a nie zycie zmadrzej w koncu wolalbym siedziec sam w chacie nic wciagac... jeszcze rok i mozesz znalezc sobie sam jakis dom wynajac prace znalezc i zucic w piz***du to towazystwo poszukac dziewczyne i gra... na dyske piguly ?? po co bawie sie dobrze na dyskach i impreazach o jednym dwoch browarach i mam taki humorek nawet bez niczego jest super tylko trzeba sie wczuc <_<
PoZdro czas dorosnąć !!!!
Zgadzam się z bratem.

Takie zycie to nie zycie.
Marnujesz się..
Ale to Ty zdecydujesz kim będziesz w życiu..
A o to kim bedziesz starasz sie teraz..
Jeśli tak będzie dalej nie wróże Ci dobrej przyszłości.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Zgadzam się z bratem.

Takie zycie to nie zycie.
Marnujesz się..
Ale to Ty zdecydujesz kim będziesz w życiu..
A o to kim bedziesz starasz sie teraz..
Jeśli tak będzie dalej nie wróże Ci dobrej przyszłości.
dokladnie wiecej sie juz nie wypowiadam bo zal mi takich ludzi <_<
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Ja Ci radzę pozostać w tym towarzystwie i nie zmieniać życia, albo zmienić je na gorsze, przecież z Twoim podejściem wydaje mi się, że będziesz miał słomiany zapał do czegokolwiek, czyli mało osiągniesz, ledwo zaczniesz a już skończysz, a raczej nie skończysz.

Prawda?
 

badboy

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
322
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
sory ale kto uważa mnie za śmiecia ?? obecnie nikt no chyba że wy ale to już wasz problem
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ty wiesz co badboy ja Ci powiem? Ze tyle razy ile z Toba rozmawialam, czy na forum czy na gg- tyle razy Ci wierzylam ze chcesz cos zmienic w swoimzyciu. Uwierzylam ze kochasz Irerne, ze nie bedziesz cpal,w to ze historia z Monika byla nieporozumieniem, nawet w Twoje smobojstwo uwierzylam. Ale wiesz co? Wiecej Ci nie uwierze bo szukasz pomocy a ile razy ktos chce Ci jej udzielic, tyle razy ty ta pomoc odrzucasz. Nie miej w takim razie zalu do nikogo. Ani do mamy, ani do taty ani do babci ani do Ireny ani do kolegow ani do mamy siostry kolegi czy tam jeszcze kogo innego. Mozesz miec zal tylko do siebie. I sobie rob co chcesz bo to Twoje zycie Nikt Ci nie bedzie rozkazywal co masz robic. A juz napewno ta osoba nie bede ja.
 

bezimienna

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2005
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wow:)...Widze że kolejne osóbki zrozumiały jaki on naprawde jest:|....
Tak trzymać KocurekOla:)....
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ehhh kuba jak chcesz, hmn włąsciwie własnie: jak chcesz, to daj mi gg... bo postarałaby,ms ie byc kolejnym człowiekiem, który starąłby sie pomóc, to tyle...
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
badboy - grasz kogoś? jestes takim kimś?

Jeżeli jesteś to współczuję, ale nie przeżyć, lecz swojej mentalności. Pytasz się o radę, ale i tak jej nie będziesz uznawać. A wierz mi, jeszcze jedno napisze, za śmiecia pewnie jest uznawany przez wielu ludzi, ale tego nie widzisz. Powoli stajesz się nim dla mnie, jak u innych tu na forum, to niewiem.
 

zaba1303

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
OLSZTYN
te ziomuś co ty wyrabiasz chcesz się stoczyć na dno jak oni szybko skończysz z życiem h*j tam z życia trzeba korzystać i dużosię bawić ale to jest przesadaty wyluozój zadawaj się z kim chcesz ale jak robą żle to ich nienaśladuj.posłuchaj się

pozdro
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Kubuś thx ze napisałes :* i weź się w garść, ty dobrze wiesz co musisz zrobic, ale to zalezy od Ciebie pzdr. odezwij się na gg jak bedziesz.
P.S
oglądałes wczoraj rodzine soprano :p ?? :p
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
a czy ja powiedziałem że jestem cfany ?

Tego nie trzeba mówić - to się po prostu da ocenić. Tak Kuba - jesteś cwany!! Jesteś uważany za śmiecia ale Ty tego nie widzisz. W tym towarzystwie nie jesteś przyjacielem - jesteś kolejnym kozłem ofiarnym. Ale skoro to Cię kręci - prosze bardzo. Innego diabła już nie ma...
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Tego nie trzeba mówić - to się po prostu da ocenić. Tak Kuba - jesteś cwany!! Jesteś uważany za śmiecia ale Ty tego nie widzisz. W tym towarzystwie nie jesteś przyjacielem - jesteś kolejnym kozłem ofiarnym. Ale skoro to Cię kręci - prosze bardzo. Innego diabła już nie ma...
dokładnie brawo dobrze powiedziane :eek:k:
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ehhh Jemu trzeba pomóc :/ On sam nei da rady. Ale musisz Kuba wiedziec czego chcesz, Kuba zrozum to w koncu :(
 

badboy

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
322
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
miałem isc na dyske ...ale w ostatniej chwili sie wycofałem :)
Martyna ty juz wiesz dlaczego :p po prostu wolałem zapobiegać :)

ps: oglądałem rodzine soprano :p
 
Do góry