Chwila zastanowienia

qasa

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska ;)
Witam.
W czwartek bylem na imprezie poznalem fajna laske troche starsza bo ja 16 a ona 22+ ;) tanczylismy rozbawialem ja podrywalem, duzo gadalismy...
Stalo sie tak ze do domu odwieziona mnie razem z nia (ku mojemu szczesciu).
Wiec w czasie gdy tanczylismy i jechalismy zpowrotem do domu zauwazylem ze patrzy mi tak gleboko w oczy trwalo to niekiedy 2-4 sekundy nie wiedzialem wtedy czy sie zblirzyc i pocalowac czy nie - zeby tego nie spie*rzyc no i wkoncu uciekla tylko z buziakiem w policzek :/.
Wiec moje pytanie jest czy powinienem zrobic jakis ruch w stosunku do niej? heh zaznacze jeszcze ze to jest kierowniczka mojej siostry no i nie wiem czy zrobilem dobrze czy nie (czy nalezalo wykorzystac sytuacje czy nie) no i ona nie ma nikogo tak na marginesie xD...
 
C

Crockett

Guest
16 latek do 22 latki? Za parę lat będzie to co innego. Teraz dla takiej możesz być gówniarzem. Jestem szczery i takie są fakty. Byłaby dziwna i raczej nie rozgarnięta gdyby wiązała nadzieje na cokolwiek z 16 latkiem. Po kilku latach ta różnica się wygładza. Nie teraz jeśli masz do czynienia z rozsądną laską.
 

qasa

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska ;)
16 latek do 22 latki? Za parę lat będzie to co innego. Teraz dla takiej możesz być gówniarzem. Jestem szczery i takie są fakty. Byłaby dziwna i raczej nie rozgarnięta gdyby wiązała nadzieje na cokolwiek z 16 latkiem. Po kilku latach ta różnica się wygładza. Nie teraz jeśli masz do czynienia z rozsądną laską.
Masz racje ale czy nie pokusilo by kazdego? to dosyc duza zdobycz...
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Może sie myle , ale Tobie na niej tak naprawde nie zależy. Gdybś zaczął traktować ją dokładnie tak jak zasługuje na to nowo poznana przez Ciebie dziewczyna to nie opowiadałbyś o niej w taki sposób jak teraz , że to dosyć duża zdobycz tylko wyrażał to w bardziej delikatny sposób nawet wśród Twoich znajomych .

Moim zdaniem powinieneś porozglądać się za jakąś równie uroczą dziewczyną ,ale w swoim wieku .
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Może źle odebrałeś jej sygnały ? Wcale nie była Tobą zainteresowana jak jesteś tego tak bardzo pewien.. potrafisz to udowodnić ?
 

qasa

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska ;)
Może źle odebrałeś jej sygnały ? Wcale nie była Tobą zainteresowana jak jesteś tego tak bardzo pewien.. potrafisz to udowodnić ?

1.Wiec gdy jakas fajna nutka leciala zawsze patrzala w moja strone usmiechajac sie.
2.jak chcialem zejsc z parkietu sciskla mnie mocno za reke i prosila jeszcze
3. co chwile patrzala mi sie gleboko w oczy

jaki wniosek?
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
1.Wiec gdy jakas fajna nutka leciala zawsze patrzala w moja strone usmiechajac sie.
2.jak chcialem zejsc z parkietu sciskla mnie mocno za reke i prosila jeszcze
3. co chwile patrzala mi sie gleboko w oczy

jaki wniosek?



Dlaczego marzysz o starszej od siebie dziewczynie ? Co one mają takiego w sobie czego nie możesz znaleźć wśród swoich rówieśniczek ? Chodzi poprostu o wygląd zewnętrzny czy o coś innego ?


Na Twoim miejscu nie brałabym tego na poważnie niekoniecznie mogła mieć wtedy na myśli, żeby spróbować Cie zainteresować sobą może poprostu chciała świetnie pobawić sie w Twoim towarzystwie , a Ty zacząłeś budować z tych relacji coś więcej ?
 

qasa

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska ;)
Dlaczego marzysz o starszej od siebie dziewczynie ? Co one mają takiego w sobie czego nie możesz znaleźć wśród swoich rówieśniczek ? Chodzi poprostu o wygląd zewnętrzny czy o coś innego ?


Na Twoim miejscu nie brałabym tego na poważnie niekoniecznie mogła mieć wtedy na myśli, żeby spróbować Cie zainteresować sobą może poprostu chciała świetnie pobawić sie w Twoim towarzystwie , a Ty zacząłeś budować z tych relacji coś więcej ?

No kurcze podobaja mi sie i tyle xD co do mojego gustu chyba jest wiecej takich...

No dobra ale to nie ja zaczolem sie smiac i opowiadac o dzieciach... Ona pierwsza zaczela tematy z podtekstem
Sexualnym :)
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
No kurcze podobaja mi sie i tyle xD co do mojego gustu chyba jest wiecej takich...

No dobra ale to nie ja zaczolem sie smiac i opowiadac o dzieciach... Ona pierwsza zaczela tematy z podtekstem
Sexualnym
smile.gif



Wyglądasz na kogoś starszego czy oceniają Cie na młodszego faceta albo na tyle ile masz co do wieku ?
 

qasa

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska ;)
Wyglądasz na kogoś starszego czy oceniają Cie na młodszego faceta albo na tyle ile masz co do wieku ?

Wygladam na starszego. Lekko byloby wkrecic kogos na jakiejs imprezie zeby mi polał bo duzo osob tak wlasnie robi xD
najpierw leja a potem maja lekkie zdziwko ze ja taki mlody ;)
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Mogłeś jej sie spodobać nie przecze , że nie ma takiej opcji.. ja sama niekiedy poogladam się za jakimś przystojnym facetem na ulicy , a jak sprawdze w jakim on jest wieku to nie moge uwierzyć i troche emocje mi wtedy opadają , że taka rożnica wieku nas dzieli . Jak macie razem pospędzać chociaż niewiele chwil to nabierz lepiej doświadczenia poprostu spróbuj z nią , ale nie wiem jaka będzie jej reakcja .
Może potraktować Cie jako paromiesięczną przygode , żeby zaznać czegoś nowego potem , gdy zaczniesz jej sie nudzić to zamieni Cie na jakiś inny model . Ta Wasza różnica wieku jest troche za duża..
 

qasa

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska ;)
Mogłeś jej sie spodobać nie przecze , że nie ma takiej opcji.. ja sama niekiedy poogladam się za jakimś przystojnym facetem na ulicy , a jak sprawdze w jakim on jest wieku to nie moge uwierzyć i troche emocje mi wtedy opadają , że taka rożnica wieku nas dzieli . Jak macie razem pospędzać chociaż niewiele chwil to nabierz lepiej doświadczenia poprostu spróbuj z nią , ale nie wiem jaka będzie jej reakcja .
Może potraktować Cie jako paromiesięczną przygode , żeby zaznać czegoś nowego potem , gdy zaczniesz jej sie nudzić to zamieni Cie na jakiś inny model . Ta Wasza różnica wieku jest troche za duża..

Ona wiedziala ile mam lat ;) no doswiadczenie by sie przydalo ale wlasnie balem sie jej reakcji, i teraz mi sie nasuwa
pytanie czy wykorzystalem max...?
Masz racje z ta przygoda ja tez nie chcialem sie wiazac na dluzej ale balem sie w ogule sprubowac angazaowac w cos :/
 
C

Crockett

Guest
Masz racje ale czy nie pokusilo by kazdego? to dosyc duza zdobycz...

Raczej każdego by pokusiło. Ja coś o tym wiem bo zawsze miałem podobne marzenie jak Ty i choć wyglądam niezwykle młodo nie widzę by kobiety starsze reagowały na to obojętnością czy negatywnie. Wręcz przeciwnie.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale Tobie nie chodzi o związek? Po co ci ta 22 latka?

Dlaczego marzysz o starszej od siebie dziewczynie ? Co one mają takiego w sobie czego nie możesz znaleźć wśród swoich rówieśniczek ?

Choćby to mają, że te parę lat różnicy dla kogoś, kto nie jest typowym rozbrykanym młodzikiem jest ideałem jaki się szuka. Im starsza tym, przynajmniej z założenia dojrzalsza, poważniejsza i bardziej ułożona a tym samym bardziej wpasowująca się w młodego chłopaka, który widzi wokół siebie, wśród rówieśników same rozbrykane dzieci. Takie zawsze były moje odczucia i pragnienia do starszych kobiet.

Autor tematu niech napisze o co jemu chodzi.
 

qasa

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska ;)
Raczej każdego by pokusiło. Ja coś o tym wiem bo zawsze miałem podobne marzenie jak Ty i choć wyglądam niezwykle młodo nie widzę by kobiety starsze reagowały na to obojętnością czy negatywnie. Wręcz przeciwnie.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale Tobie nie chodzi o związek? Po co ci ta 22 latka?



Choćby to mają, że te parę lat różnicy dla kogoś, kto nie jest typowym rozbrykanym młodzikiem jest ideałem jaki się szuka. Im starsza tym, przynajmniej z założenia dojrzalsza, poważniejsza i bardziej ułożona a tym samym bardziej wpasowująca się w młodego chłopaka, który widzi wokół siebie, wśród rówieśników same rozbrykane dzieci. Takie zawsze były moje odczucia i pragnienia do starszych kobiet.

Autor tematu niech napisze o co jemu chodzi.

Chodzi mi o to czy wykorzystalem max czy moglem sie dalej posunac z tym. Na koniec dostalem puziaka w policzek ale czulem niedosyt i nie wiem czy maksymalnie wykozystalem szanse ale i czy moglem (to byla kierowniczka mojej siostry! xD)
Crockett widze ze nas pociaga to samo :D
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Wszyscy macie racje z tym, ze jestem smarkiem do niej ale pytam sie czy wypadalo to wykorzystac czy nie...?
Jeśli masz ochotę to czemu nie ?

Dlaczego marzysz o starszej od siebie dziewczynie ? Co one mają takiego w sobie czego nie możesz znaleźć wśród swoich rówieśniczek ? Chodzi poprostu o wygląd zewnętrzny czy o coś innego ?
Mało kumata jesteś :D Cokolwiek sobie pomyslisz, napisze wprost. Dla mlodego chlopaka z gimnazjum, liceum to mocno budujace gdy uda mu sie "zakrecic" taką 22-latke. Jest to w pewien sposob powod do dumy i zwyczajnie to dobrze dziala na takiego mlodego chlopaka. Powiem gornolotnie, ze staje sie facetem, nabiera meskich cech - pewnosc siebie, poczucie wlasnej wartosci. Po prostu jak sie zakreci taka 22-latke to ma sie wrazenie, ze caly swiat stoi otworem hehe, ze nie ma rzeczy niemozliwych :) a juz na pewno po takich doswiadczeniach, spotkania z rowiesniczkami staja sie "malym piwem", nie zzera tak nas trema itd. itp.

nawet jesli cos wyjdzie nie tak jak sobie wyobrazalismy (np. za szybkie dojscie :D) to nie dziala to zle na psychike bo zawsze mozna sobie uargumentowac, ze to po prostu byly jeszcze troche za wysokie progi. Ja tam widze przede wszystkim plusy takiej sytuacji. Dziewczyna wie w co sie pakuje (niedoswiadczonego goscia), chlopak sie podszkoli :)

Zaraz pewnie obroncy moralnosci sie tutaj zleca, ale takie jest zycie, taka jest psychika faceta - dobry seks z ladna kobieta zawsze mlodego chlopaka dowartosciuje.

ps. tez mialem faze na punkcie studentek, gdy chodzilem do liceum. Jak komus sie poszczescilo to reszta kumpli gratulowala :D Prawda jest taka, ze dla mlodego chlopaka, taka dziewczyna to czesto cos na ksztalt trofeum wartego duzo :)
 

qasa

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska ;)
A jak! no w koncu ktos kto mnie rozumie :D dzieki ;P Greeq

Dobra jedno jest wyjasnione ale chodzi mi o to tez czy moglem posunac sie dalej (bo to w koncu kierowniczka mojej siostry) no i czy by sie to nie odbilo jakos w pracy u siostry...? jakies konsekwencje?
 
C

Crockett

Guest
Dla mlodego chlopaka z gimnazjum, liceum to mocno budujace gdy uda mu sie "zakrecic" taką 22-latke. Jest to w pewien sposob powod do dumy i zwyczajnie to dobrze dziala na takiego mlodego chlopaka.

Zaraz pewnie obroncy moralnosci sie tutaj zleca, ale takie jest zycie, taka jest psychika faceta - dobry seks z ladna kobieta zawsze mlodego chlopaka dowartosciuje.

Prawda jest taka, ze dla mlodego chlopaka, taka dziewczyna to czesto cos na ksztalt trofeum wartego duzo :)

Ładnie to wyjaśniłeś i mimo, że jestem obrońcą moralności nie widzę tu nic zdrożnego. :)
Mogę jedynie dopisać, że każdemu, obcej osobie z zewnątrz taka sytuacja kojarzy się z dążeniem do seksu i że cała atrakcyjność starszych kobiet w oczach młodszych sprowadza się do "zaliczania". A jak napisałem wyżej ja to zawsze widziałem pod innym też kątem.

Lekkomyślny - na chłopski rozum nie łącz pracy siostry ze swoim prywatnym życiem. Tak samo powinna i ona zrobić. Najwyżej siostra jeszcze dostanie podwyżkę :D

Nie odpowiedziałeś - do czego się chciałeś i chcesz posunąć i jaki masz cel z tą dziewczyną? Bo czuję, że to nie chodzi o związek.
 

qasa

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska ;)
Nie odpowiedziałeś - do czego się chciałeś i chcesz posunąć i jaki masz cel z tą dziewczyną? Bo czuję, że to nie chodzi o związek.

Chcialem dobrze spedzic czas tzn nie chcialem ja przeleciec (chociarz fajna jest :sexy: )ale chociarz pocalowac "przelizac" tak bez zobowiazan :)

No bo wiadomo troche przyjemnosci z obca kobieta to cos ale na poziomie wspolzycia to troche za wysoko dla mnie :)
Nie sadzicie ze ja 16 ona 22+ lat i seks? OMG no to juz by byla przesada lekka (znaczy ze bylbym bardzo dobry) xD
az tak wysoko poprzeczki nie mam zawieszonej ;)
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Mało kumata jesteś
biggrin.gif
Cokolwiek sobie pomyslisz, napisze wprost. Dla mlodego chlopaka z gimnazjum, liceum to mocno budujace gdy uda mu sie "zakrecic" taką 22-latke. Jest to w pewien sposob powod do dumy i zwyczajnie to dobrze dziala na takiego mlodego chlopaka. Powiem gornolotnie, ze staje sie facetem, nabiera meskich cech - pewnosc siebie, poczucie wlasnej wartosci. Po prostu jak sie zakreci taka 22-latke to ma sie wrazenie, ze caly swiat stoi otworem hehe, ze nie ma rzeczy niemozliwych
smile.gif
a juz na pewno po takich doswiadczeniach, spotkania z rowiesniczkami staja sie "malym piwem", nie zzera tak nas trema itd. itp.


Domyśliłam sie co jest tak naprawde powodem jego zainteresowania właśnie tą dziewczyną więc świetnie znałam na to odpowiedź poprostu chciałam uzgodnić jego wersje z moją czy myślimy podobnie dlatego zapytałam go o to byłam ciekawa co odpowie.
 
Do góry