Chudy jak pieron :P

Status
Zamknięty.

ave666

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
721
Punkty reakcji
2
Wiek
18
Witam serdecznie,

To tak... mam 17 lat, ponad 180cm wzrostu a moja waga nie przekracza 60kg. Z wyglądu podobno - bo sam tego nie widzę - jestem strasznie chudy, nie ma dnia żeby mi ktoś z tego powodu nie dokuczał, żebym nie usłyszał głupiej uwagi :/
Pojeść sobie lubię, potrafię zjeść trzy kolacje :D Nie lubię jedynie gotowanych kurczaków i tego typu jedzenia. Jeszcze rok, dwa lata temu wyglądałem "normalnie" teraz gdy wybijam się w górę to na boki nic :p

Co zrobić, zapodajcie jakieś linki :)

Pzdr!

mam podobną sytuację tylko ze ja mam 18 lat , 185cm i 60kg :D jakoś się tym nie łamie :p trudno się mówi :p kiedyś przytuje :p narazie jakoś mi nie przeszkadza moja waga :p
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
mam podobną sytuację tylko ze ja mam 18 lat , 185cm i 60kg biggrin.gif jakoś się tym nie łamie jezyk.gif trudno się mówi jezyk.gif kiedyś przytuje jezyk.gif narazie jakoś mi nie przeszkadza moja waga

matko ja jestem niska mam ok. 162 jakoś tak i ważę 49 kilo a ty przy 185 cm wzrostu ważysz 60
i jesteś tylko 11 kilo więcej ode mnie to ja jestem gruba..
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
nie to ja jestem gruba :)
bo jestem niska a ważę troszeczkę mniej niż on
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
aaa dobra kłócić się nie będę :)
ale ja i tam mam swoje zdanie :)
a co do tematu trochę tłuszczyku jedź <blee>
 

moutza

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Hehe ja jestem w podobnej sytuacji, mam ponad 180cm wzrostu i waze jakies 60kg. Raz mi sie udalo przytyc w ciagu miesiaca 3kg ale dlatego ze jadlem 4-5 posilkow dziennie i pomiedzy posilkami uzupelnialem bialka i weglowodany odzywka na przyrost masy miesniowej i oczywiscie cwiczylem w domu: pompki, brzuszki i podoszenie sie. Teraz mysle czy znowu nie zaczac takiego odzywiania sie bo znowu schudlem...
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Jeśli masz zamiar jeść dobrze przez miesiąc a potem się opie*alać to odpuść bo 'męczysz' tylko organizm.

Idź na siłownie...
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
mój brat głupi chce przytyć i przypakować
to właśnie chodzi na siłkę i wpierdziela jakieś białka :p
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ja tam przybrałem na masie nieznacznie jedząc codziennie 5 surowych białek kurzego jaja i litr maślanki + ćwiczenia takie jak pompki, przysiady z kumplem na barkach i ogólne ćwiczenia. i myślę, że tak zdrowo przytyłem bo strasznie mi zależy żeby mieć lekkie ciało (trenuję tricking) ale jednocześnie dość silne.

pierwsze efekty które zauważyli ludzie to 2 miesiące (ja tam sam do dzisiaj jakoś nie widzę nic poza bebzolem ;D (brzuchem))
 

An0nimek

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecinek
jeśli jesteś ektomorfikiem to jedz nawet i po 8 razy na dzień min. 6-7 jak chcesz przytyć, jeśli lubisz pływać to 1-2 dni na tydzień to zależy od tego czy lubisz i kase masz :) patrz też co jesz, żeby produkty były bogate w białko i węglowodany a nie tłuszcz, np. ser żółty, szynka, tuńczyk, jajka(czego dużo nie można jeść, 1 na dzień) dobrze też żebyś nie jadł tego samego w kółko
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
co zrobić? Ty mi kurna powiedz co zrobić, żeby mieć tak jak Ty. 3 kolacje? ja przez jedną cholerną kolacją waże, a nawet nie wiem ile teraz waże, wole nie wiedzieć ><
 

michangelo

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
nie to ja jestem gruba :)
bo jestem niska a ważę troszeczkę mniej niż on

a czy Ty cycki wogole masz ? 160cm 52kg tak prezentuje sie moja dziewczyna i wyglada super a nie suchar 49kg i mowisz ze jeste gruba ..szacunek


Jeśli masz zamiar jeść dobrze przez miesiąc a potem się opie*alać to odpuść bo 'męczysz' tylko organizm.

Idź na siłownie...

dieta nikomu nic nie da jesli nie chodzi na silke i silka nic nikomu nie da jak nie stosuje diety napewno nie przytyje a zrec 8 jajkowego shejka to tez bezsens przebialkujesz organizm tylko i bedzie brakowac tluszczy
mialem podobny problem a mialem 184cm i 69kg a teraz 76kg bez sniadania z rana jak sie zwaze a co zrobilem ?
w wakacje jadlem obiad u siebie i u kolegi przez jeden miesiac troche brzuch mi przytyl ale robie brzuszki i juz mam normalny a waga zostala 76kg haha
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
a czy Ty cycki wogole masz ? 160cm 52kg tak prezentuje sie moja dziewczyna i wyglada super a nie suchar 49kg i mowisz ze jeste gruba ..szacunek

hehe mam cycki mam heh jak dla mnie i mojego chłopaka w sam raz :D
heh a no bo jak byś miał takiego braci i jeden i drugi do Ciebie
ale jesteś gruba schudnij to ja sobie biorę to do serca :D
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
dieta nikomu nic nie da jesli nie chodzi na silke i silka nic nikomu nie da jak nie stosuje diety napewno nie przytyje a zrec 8 jajkowego shejka to tez bezsens przebialkujesz organizm tylko i bedzie brakowac tluszczy
mialem podobny problem a mialem 184cm i 69kg a teraz 76kg bez sniadania z rana jak sie zwaze a co zrobilem ?
w wakacje jadlem obiad u siebie i u kolegi przez jeden miesiac troche brzuch mi przytyl ale robie brzuszki i juz mam normalny a waga zostala 76kg haha

Mówisz tak nie mając pojęcia jak intensywny mam trening i jak wygląda reszta mojej diety oraz nie mając pojęcia ile ważę... Więc skąd takie stwierdzenie?
A co ma "przebiałkowanie" :D organizmu do braku tłuszczy???

Jadłeś obiad u siebie i u kolegi? I tylko na tym przytyłeś? No i ten brzuch, o to chodzi żeby jeść tak aby się nie zalać niepotrzebnym tłuszczem...
 

michangelo

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
hehe mam cycki mam heh jak dla mnie i mojego chłopaka w sam raz :D
heh a no bo jak byś miał takiego braci i jeden i drugi do Ciebie
ale jesteś gruba schudnij to ja sobie biorę to do serca :D

to super bracia..... mysla ze sa fajni jak tak Ci mowia eh



Mówisz tak nie mając pojęcia jak intensywny mam trening i jak wygląda reszta mojej diety oraz nie mając pojęcia ile ważę... Więc skąd takie stwierdzenie?
A co ma "przebiałkowanie" :D organizmu do braku tłuszczy???

Jadłeś obiad u siebie i u kolegi? I tylko na tym przytyłeś? No i ten brzuch, o to chodzi żeby jeść tak aby się nie zalać niepotrzebnym tłuszczem...

facet co to za interpretacja tego co napisalem ?
-chcesz byc pudzian to masz diete i cwiczysz ostro i tyjesz i masz miesnie
-chcesz byc bruce lee to jesz normalnie i cwiczysz ostro nie tyjesz ale masz grecka figure
kolega napisal ze chce przytyc a samo chodzenie na silownie nic mu nie da predzej schudnie wypalajac resztki tluszczy a picie wody tym bardziej nie
wiem 2 obiady to masa tluszczu brzuch sie troche powiekszyl ale nie balon odrazu
robie brzuszki i jest to samo co kiedys ale waga wieksza wiec mam to pod kontrola
 
Status
Zamknięty.
Do góry