Chory kot

misiaka

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie,
Mój siedmioletni kot od dwóch dni wymiotuje i nie robi kup. Poszłam z nim do weterynarza, dostał leki przeciwwymiotne i no-spę, bo padło podejrzenie na zatrucie. Faktycznie, leki może nie zadziałały najlepiej, ale kot wywalił z siebie jakiś kawałek plastiku i haftuje i nie załatwia się do tej pory. Ale to jeszcze nie koniec. Wczoraj kot przestał sikać. Dzisiaj rano poszłam jeszcze raz do weterynarza, pani powiedziała, że lewa nerka jest lekko powiększona, ale kot nie ma bolesnego brzucha. Kot nadal dostaje leki rozkurczowe i przeciwwymiotne, bez rezultatu. Tzn. haftuje, ale tak swa-trzy razy dziennie. Mam więc problem potrójny: wymioty, brak kupy i brak oddawania moczu. Mam wrażenie, że kociak pochłonął coś, co go faktycznie struło. Miał ktoś podobny przypadek? Jak sobie z tym radziliście?
Pozdrawiam i proszę o podpowiedź, bo strasznie martwię się o swojego sierściuszka.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Buć może kot się czymś zatruł-nie piszesz czy je i pije- bo to jest istotne.Koty gdy przestają jeść bardzo szybko giną.Ja ze swoim musiałam w takim przypadku jeździć na kroplówki.
 

Anulka00

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2014
Posty
17
Punkty reakcji
2
A mój kot jakoś wyłysiał ostatnio. Oczywiscie nie całkiem, ale np na łapach ma przerzedzone futerko . Czy to jakaś skórna choroba? Czy można wyleczyc?
 
Do góry