Chorobliwie chce chudnąć

BilboBagins

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Odchudzanie to kompleksowe działania, w żadnym przypadku nie można głodować. Ćwiczenia sportowe, ograniczenie niezdrowych tłuszczy (szczególnie utwardzonego oleju palmowego) i dużo ruchu, bieganie, spacery, rowerek
 

RikiTikki

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
niech lepiej zacznie się zdrowo odżywiać, tyle. doda błonnik owsiany do diety (np. Gala) i regularnie ćwiczy. ale dla zdrowia i równowagi. nie dla zrzucania wagi...
 
B

blondyneczka83

Guest
Po głodówce ma się jojo jak ta lala :p Po 1000kcal ma się jojo jak ta lala :p Ale jak będzie się jeść połowę z tego co dotychczas i zacznie się ćwiczyć, najlepiej na początek kardio, później aeroby, trening interwałowy, to efekt gwarantowny i to bez jojo. No, chyba, że znowu zacznie się jeść tyle, co przed dietą :p
Schudnąć rzeczywiście pomaga błonnik, może być Gal, dodaj go do jogurtu i zjedz. Przy diecie zaparcia to dość często spotykana dolegliwość :(
 

RikiTikki

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
@blondyneczka83 zgadzam się z Tobą całkowicie:) ja do mojego błonnika dodaję właśnie jogurt i odrobinę płatków owsianych, Jeśli szukam różnorodności, dodaję owoce lub kupuję ten jabłkowy błonnik Gala.
 
I

Ika112

Guest
Z odchudzaniem trzeba z głową i rozsądnie, moje próby odczuwam w sumie do dziś, mam na myśli zaparcia. Każda dieta poniżej 1000kcal jak u mnie może skończyć się kuracją dicopegiem, lepiej więcej ruchu niż mniej kalorii. :)
 

Adrianna342

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
Dieta 1000kcal jest bezsensu. Nie lepiej policzyć sobie dokładnie zapotrzebowanie i obciąć 200-300kcal od tego ? Chudnąć będziemy na pewno i nie będziemy popadali ze skrajności w skrajność. Z błonnikiem również nie powinno sie przesadzać :)
 

julka05

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2015
Posty
18
Punkty reakcji
1
A co wpłynęło na decyzję tej osoby, że tak nagle zmieniła nawyki żywieniowe? Myślę, że po pierwsze sama powinnaś porozmawiać z tą osobą i uświadomić ją, że to co robi wpływa niekorzystnie na jej organizm, ciało i zdrowie. Nagłe odstawienie posiłków do minimum nie doprowadzi do uzyskania wymarzonej figury. Podczas rozmowy argumentuj każdy powód dla którego powinna zacząć normalną dietę i ćwiczenia jeśli chce schudnąć. Rozmawiaj spokojnie i nie obwiniaj znajomej o to jak postąpiła, nie pozwól by przestała Ci ufać. Postaraj się ją namówić na wizytę u dietetyka. Może zaufa komuś kto profesjonalnie zajmuje się układaniem diet. Na pewno nie zostawiaj bliskiej osoby samej sobie. Bądź przy niej i wspieraj ją.
 

Nokius

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zgodzę się z kolegą BilboBagins. Odchudzanie to nie przelewki Należy dokładnie dobrać system, dietę, pory jedzenia. Ważne jest jedzenie jak najwięcej potraw z parowaru, ale przede wszystkim bez tłuszczu. Dodatkowo można stosować jakieś suplementy na przykład therm line fast bo wspomaga w walce z nadmiarem wody. Oprócz tego trzeba pomyśleć o treningu np na świeżym powietrzu lub jakaś zumba, fitness.
 
Do góry