Chłopiec Czy Dziewczynka?

fafikowa1982

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Od dawna jestem :zakochani: . Planujemy dziecko, jednak chciałabym aby to był chłopiec.Przeczytałam wiele :book: . Jak sie dowiedziałam, to nie są pewne sposoby :mruga: :niepewny: . Prosze pomóżcie :( ...czy któraś z Was ma 100% lekarstwo, sposób aby wynik był pozytywny?
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Jedyny sposób pewny na 100% to zapłodnienie in vitro i wyselekcjonowanie zarodków na podstawie DNA.

Ale mam pytanie - czy nie powinno być najważniejsze żeby dziecko było zdrowe? Sorry - dla mnie to z ciebie wyrodny rodzic jest.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
nie ma 100% pewności nigdy. Za to kiedy bylam na spotkaniu z jakimś psychologiem twierdził że jest sposób niemal na 99%by zaplanować pleć. Należy sprawdzić kiedy są dni płodne (to na pewno wiesz po przeczytaniu roznych ksiazek) kiedy w początkowej fazie dni plodnych dojdzie do zaplodnienia bedzie to dziewczynka a w drugiej polowie bedzie to chlopczyk. Nic trudnego wystarczy zorietowac sie kiedy sa te dni plodne.
 

misiaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
A ja slyszalam ze jest to na odwrot;) ze silniejsze sa plemniki z x czyli dziewczynki dlatego moze dojsc do zaplodnienia dopiero po jakmis dluzszym czasie od stosunku,a chlopcy czyli y nie sa tacy silni wiec by miec chlopca mnie uczyli zeby wspolzyc w 14 dniu cyklu czy jakos tak...jak tam chcecie ale ja popieram zdanie Ani Civ!!wazne zeby byl zdrowe,a wymagania chlopiec czy dziewczynka...z reszta to juz wasze zdanie i sumienie...pozdrawiam


 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
To jasne że chyba każdy z nas chce aby nasze dzidzi bylo zdrowe, ja na początku chciałam dziewczynke a teraz jak juz jeste w ciazy jest mi to obojetne i nawet sie nie dopytuje co bede miała :)

Misiaa ale ten 14 dzien cyklu u jednych moze byc juz dniem po dniach plodnych i do zaplodnienia nie dojdzie. Z tym musi byc cos nie tak. A zeby wiedziec kiedy ma sie dni plodne trzeba pare tych cyklow odczekac.
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
no arinka a w ktorym tygodniu jestes? wybralas juz jakies imiona? :) a swoja droga to fafikowa 1982 nie jest wyrodnym rodzicem bez przesady najczesciej bywa tak ze tatusiowe chca miec synow a mamusie coreczki i ja tez bym chcial corke :) ale jak bedzie chlopiec to tez bede skakac z radosci :)
 

fafikowa1982

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dla czego wyzywasz mnie od wyrodnego rodzica?Czy ja katuję swoje dziecko, znęcam się nad nim?Czy ja usunęłam ciążę?Otóż na żadne z pytań nie padnie odpowiedź: "TAK".Bo niemam dzieci, nie byłam w ciąży. Poza tym mam prawo wyboru!
Istotne jest aby dziecko było zdrowe...dobrze sie rozwijało...jednak ja zawsze marzyłam o synku i chcę mieć syna.Więc proszę mnie tu nieobrzucać wyzwiskami...bo nic złego niezrobiłam...a marzyć każdy może...
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
No to się fafikowa wkurzyła :p Ale fakt - to że ktoś chce zaplanować płeć swojego dziecka nie oznacza ze jest się wyrodnym rodzicem, zdrowie maleństwa i prawidłowy rozwój płodu ponad wszystko, ale dlaczego za to że chcemy mieć mozliwość wyboru mamy być obrzucani?? Ja marze o chłopczyku - wiadomo o zdrowym ale jak się urodzi chore to też będe kochać!!
Chcemy zdrowe dzieci - wiadomo - dlaczego?? Bo boimy się tej odpowiedzialności jesli urodzi się chore, wiemy wszyscy jak jest ciężko..
Ale ja też będe starła się robić tak żeby mieć chłopca.. czy to grzech? zwyrodnienie?? NIE!!
POzdrawiam
 

misiaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Arina tak jak napisalam wyzej,tak mnie uczyli na takim przedmiocie zwanym przysposobienie do zycia w rodzinie... i jak widac na nic mi sie nie zdalo=]
Jak bylam w ciazy mowili mi wszyscy ze bedzie chlopiec...bo na chlopca kobieta ladniej wyglada wrecz kwitnie wiec wszyscy powiedzieli ze na dziewczynke wygladam zbyt ladnie,a tu psikus bo mam najpiekniejsza na swiecie coreczke:)(ja i tak wiedzialam od poczatku ze bedzie coreczka) pozdrawiam:)

 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Dla czego wyzywasz mnie od wyrodnego rodzica?Czy ja katuję swoje dziecko, znęcam się nad nim?Czy ja usunęłam ciążę?Otóż na żadne z pytań nie padnie odpowiedź: "TAK".Bo niemam dzieci, nie byłam w ciąży. Poza tym mam prawo wyboru!
Istotne jest aby dziecko było zdrowe...dobrze sie rozwijało...jednak ja zawsze marzyłam o synku i chcę mieć syna.Więc proszę mnie tu nieobrzucać wyzwiskami...bo nic złego niezrobiłam...a marzyć każdy może...
male sprostowanie :) nie wiem czu zauwzylas ze ania civ cie tak nie ja :) a ja bronie ciebie nie uwazam zebys nim byla dlatego ze chcesz miec chlopca :) ja chce miec dziewczynke :p i bede sie starac zeby ja miec :)
jezeli cie urazilam to sorka:*
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Agaciorek mysle ze ten post nie był skierowany do ciebie więc spoko, po prostu był od razu pod twoim :)
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
wiesz wolalam sie usprawiedliwic bo nie jestem tu po to zeby sie klocic :p
 

weep

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
slyszalam gdzies, ze wplyw na plec dziecka maja potrway ktore spozywa mama podczas ciazy...ale nie wiem czy t o prawda hhe
 

fafikowa1982

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Tak ta moja ostatnia odpowiedź była zaadresowana do Pani Mery_Blue <_< .Poprostu te słowa, wyzwiska sprawiły mi przykrość, ponieważ to, że chciałabym spełnić swoje marzenia nienazwałabym ZWYRODNIALSTWEM.Ale mniejsza o to...WYBACZAM :D. Z tego co wiem, rodzaj spożywanego jedzenia niewpływa na płeć przyszłego potomka-lorenne.Chociaż też o tym czytałam...i moja koleżanka się do tych rad stosowała...to i tak urodziła chłopca...

POZDRAWIAM
I miłego weekendu :papa:
 

Paulp

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
55
Punkty reakcji
0
A ja czytałem w jakiejś mądrej gazecie że jak rodzice palą to o iles wzrasta szansa na dziewczynke a jak nie to na chłopca.
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
A ja czytałem w jakiejś mądrej gazecie że jak rodzice palą to o iles wzrasta szansa na dziewczynke a jak nie to na chłopca

buahahahaha

też dlatego moi rodzice mają trzy dziewuchy choć tato tak marzył o synku ?? buahahahaha
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Nie nazwałam cię zwyrodnialcem ale wyrodnym rodzicem, bo przekładasz własne marzenia nad dziecko.

Kiedyś mój wój został objechany na oczach ludzi kiedy stwierdził że lekarz żartuje chyba - lekarz powiedział mu właśnie że urodziła mu się córka, a jedną już miał. Tak bardzo marzył o synu że córka... nie spełniała widocznie jego marzeń.

A co zrobisz jeżeli dziecko naprawdę będzie chore? Zdarza się, sama boję się tego. oczywiście życzę tobie i każdej mamie aby jej dzidziuś rósł zdrowo, ale co zrobisz jeżeli tak będzie? Powiesz że marzyłaś o zdrowym? Każda marzyła, a jednak zdajemy się w tej sprawie na los. I kochamy je takie jakie są.

Dlatego uważam, że jeżeli kochasz dziecko - którego jeszcze nie ma - to płeć powinna być najmniej ważna.
 

Paulp

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
55
Punkty reakcji
0
buahahahaha

też dlatego moi rodzice mają trzy dziewuchy choć tato tak marzył o synku ?? buahahahaha

Możliwe.......... HyhYhY

Teraz tyle tych odkryć profesorki odkrywają.

A znasz moze teorie że trzy miesięczne plemniki są najlepsze?? :)
 
Do góry