Chłopaki

Status
Zamknięty.

kasia1994

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
Hej :)
Mam takie problem bo mi podoba się taki chłopak i ja też mu się podobam ale..
on miał dziewczynę i ona z nim zerwała z mojego powodu bo on się we mnie kochał no i mi też on się podoba
tylko że nie wiem czy on teraz jest na mnie zły za to że z mojego powodu zerwała z nim dziewczyna którą bardzo kochał

Jak myślicie co ja powinnam teraz zrobić powinnam mu coś powiedzieć ?
Poruszyć ten temat i go przeprosić ?

Trochę mi głupio tak pisać bo to chodzi o jego była i nie wiem czy on w ogóle chce o tym pisać i czy się na mnie wtedy nie zezłości. ;((
A tak po za tym nie wiem o czym bym mogła z nim teraz pogadać i co mogła bym mu wtedy powiedzieć. (chodzimy do tej samej szkoły tylko on jest o rok starszy)
Pomóżcie!!! plisss :)
 

GreenTears

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Heaven <3
Skoro mówisz, że Ty jemu też się podobasz to powinnaś z Nim porozmawiać. Bo jeśli ciągle będziesz się zadręczać tym czy On jest na Ciebie zły czy nie, to do niczego Cię nie zaprowadzi. Musicie to sobie wyjaśnić, najlepiej w 4 oczy. Tylko nie próbuj tego załatwiać przez gg czy sms-y, bo to może być nieszczere.
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
Zrobiłaś coś szczególnego, jakiś ruch, że dziewczyna tego chłopaka go zostawiła?
Skoro on się w Tobie kochał, to nie sądzisz, że może nadal tak jest? To raczej on powinien się odezwać do Ciebie, bo w końcu jest już wolny i może zakręcić się koło Ciebie. Za co masz go niby przepraszać? Przecież ta dziewczyna zerwała z nim, BO TO ON SIĘ W TOBIE KOCHAŁ (Twoje słowa).

bo on się we mnie kochał (...) zerwała z nim dziewczyna którą bardzo kochał
Jesteście jeszcze dzieciakami, nie ma co komentować.
 
M

malina.

Guest
tylko że nie wiem czy on teraz jest na mnie zły za to że z mojego powodu zerwała z nim dziewczyna którą bardzo kochał
To kochał ją czy ciebie, bo się gubię?

Poruszyć ten temat i go przeprosić ?
Kup mu stokrotki, pocałuj w czółko i powiedz, że to się nie powtórzy. Dziewczyno, ile masz lat? Nie Ty z nim zerwałaś, poza tym nie doczytałam się, żebyś zrobiła coś, przez co ich związek się rozpadł. Daj spokój.


Zacznij z nim normalną rozmowę, bez przepraszania i wygłupiania się. Może coś wyjdzie.
 
W

wroneczki4

Guest
Powinnaś dać sobie spokój z chłopakami i odwiedzić tę stronkę: odnośnik. Gdy już opanujesz wszystko co jest tam napisane w praktyce... spokojnie możesz pomyśleć o płci przeciwnej i wypowiadaniu się na wszelkiego rodzaju forach internetowych.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Najpierw piszesz, ze rzucil ja dla Ciebie, poniewaz jej nie kochal, tylko Ciebie. Potem piszesz, ze przykro ci, ze ja rzucil dla Ciebie, bo ja kochal . Sprecyzuj to lepiej, bo raczej dwoch naraz nie mogl kochac moja droga.
 

Madziara991

Bywalec
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
180
Punkty reakcji
36
Miasto
Polska
Sadze ze jestescie jeszcze bardzo mlodzi i o milosci wiecie tylko z filmów.Bo albo Ciebie rzuca dla Niej albo Ja dla Ciebie.Hmm...chyba ze on jest z tą "trzecią"
 

Dobuch66

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
442
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Grudziądz
Gdyby Ją kochał to by na Ciebie nie spojrzał. Chce czegoś, czego tamta mu nie dawała. w miejscu kropek wstaw co możesz mu dać, czego nie dawała mu tamta......................
 

melostupro

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
133
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Springfield
on miał dziewczynę i ona z nim zerwała z mojego powodu bo on się we mnie kochał no i mi też on się podoba
tylko że nie wiem czy on teraz jest na mnie zły za to że z mojego powodu zerwała z nim dziewczyna którą bardzo kochał

bardzo kochał i ją i ciebie. brawo.
 

TYNA-

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdynia
Emm ... Dlaczego większość z was która udziela się na ten temat uważa , sugeruje że dziewczyna która ma 14 lat jest '' głupia '' i nie dojrzała ... nie każda taka jest <_<.
Więc dlaczego oceniacie z góry .?
Ja uważam że bez sensu zamartwianie się chłopakiem który kocha was '' obie '' , to nie prawdziwa miłość tylko chwilowe zauroczenie... :)
 
M

marco9512

Guest
Hahaha wybacz ale to co napisałaś jest śmieszne. Ty masz kogoś przepraszać bo się w tobie ,,kochał" No dajcie żyć :) Zobaczysz. Dzisiaj ty, jutro inna a za 2 dni jeszcze inna. Skoro z nią był i jednocześnie kochał się w tobie to czemu z nią był ? Kompleks ? Musiał szpanować, że z kimś jest ?
 

malajaa

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
32
albo czegoś nie rozumiem albo to sytuacja jest dziwna..
On ma być na Ciebie zły bo się mu podobasz i przez Ciebie zerwał z dziewczyną, którą rzekomo kochał??
po prostu brak mi słów...

no jeżeli naprawdę on Ci się podoba, a Ty jemu to może jakoś uda się rozwinąć tą znajomość,
w przeciwnym razie daj sobie spokój.
 
A

Aulelia

Guest
Po co się mieszasz w ich sprawy? To oni powinni sobie wyjaśnić, nie wtrącaj się, bo jeszcze bardziej pogorszysz. Ps.: W tym wieku to raczej nikogo się nie kocha.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Autorka tematu nie wypowiada się w nim więc uważam problem za przeterminowany/rozwiązany.

Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry