Chłopak mojej przyjaciółki.

confused

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
205
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Nie jestem zadowolona ,ale też nie będę płakać ;) Ja wierzę , że to co się teraz pomiędzy nimi dzieje jest chwilowe.. a nawet jeśli,nic z tego nie wyjdzie , to znajdzie sobie kogos innego .. Ona sama często wspomina ,że ma tego dosc , i jezeli nic się nie zmieni , to nie ma sensu tego dluzej ciagnac .. Takze skoro ona ma takie podejście , to czemu ja mam jakos specjalnie nad tym faktem ubolewać :)

no to czekaj az sie rozstana :p
 

Iwonkaaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
447
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
no to czekaj az sie rozstana :p


Wiesz , to nie jest tak ,że na to liczę :) Nie mam w tym żadnego interesu. Ja go po prostu tylko lubię ,bo naprawdę dogaduję z nim jak z mało kim.
Możliwe ,że gdybym poznała go w innych okolicznościach .. (on byłby sam i się mną interesował) to również zwróciłabym na niego uwagę , a tak .....
 

Glossiness

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
31
aaa tam kobieca przyjazn jest płytka jak woda w brodziku :]
moja kumpela miała taka sytaucje, ze jej chłopak i przyjaciołka od piaskownicy zaczeli ze soba pogrywac podczas wyjazdu na domek. była na tyle twarda i rozsadna ze zakonczyła i zwiazek i przyjazn...zycie

podpisuje się pod tym rękami i nogami ;P kobieca przyjaźń to fałszywe, prostackie dno, ale na szczęście wyjątki od reguły są. Lepiej zaufać dobremu kumplowi. :D

Iwonkaaa, jeśli nie chcesz zniszczyć waszej przyjaźni to trzymaj się z daleka od tego chłopaka. Na pewno jakieś uczucia między nimi były bądź są, chociażby jedynie ze strony twojej koleżanki, więc nawet jeśli oni ze sobą zerwą i chłopak wystartuje do Ciebie to nie licz, że przyjaciółka nie będzie miała Ci tego za złe. Skoro się przyjaźnicie, to powinno być jasne, że faceta kumpeli się nie rusza, nawet tego, co jej się tylko podoba. I troche honoru! Nie interesuj sie byle chłopakiem, któremu się podobasz, bo będziesz ich miała jeszcze wielu, a przyjaciółkę niekoniecznie.
Ja bym zerwała z nim kontakt, co by nic nie kusiło ;)
 

Iwonkaaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
447
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Ja również się pod tym podpisuje ;P Co prawda mam jedną zaufaną koleżankę , ale to naprawdę wyjątek ..
Większość jest strasznie zakłamana ,kieruje nimi zazdrość i zawiść :)
 

niveika

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
Ja również się pod tym podpisuje ;P Co prawda mam jedną zaufaną koleżankę , ale to naprawdę wyjątek ..
Większość jest strasznie zakłamana ,kieruje nimi zazdrość i zawiść :)
z tego co tutaj piszesz wynika, że też taka jesteś.
 

niveika

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
Ale mnie olśniło! Dlaczego dodałaś ten temat w "podryw doskonały" a nie w dziale o przyjaźni? I kto tu miał rację :p
 

Iwonkaaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
447
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Nie rozumiem , dlaczego uważasz ,że też taka jestem ?
A nie wiem dlaczego akurat tu dodałam , tez pozniej doszłam do wniosku ,że powinnam umieścic go w tej drugiej kategorii , ale teraz już za pozno ; P
Tak w ogóle to nie wiem czemu zakładasz ,że robię coś złego ? Ty myślisz ,że ja dążę do tego by z nim być ?
jeśli , tak to się myslisz ;P
 

Iwonkaaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
447
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Chciałabym wrócić do tematu , gdyż sytuacja uległa zmianie .. Moja kolezanka niedawno rozstała się z chłopakiem
Tak jak wspomniałam wczesniej ja doskonale się z nim dogaduje , i cięzko byłoby mi również zerwać z nim całkowicie kontakt.. ostatnio rozmawialiśmy sporo na gg , i własnie o to między innymi kolezanka ma do mnie pretensje..
Nie potrafi zrozumieć ,że my się po prostu lubimy.. Uważa ,ze jestem jednym z powodów ,dla których ją zostawił..
Strasznie boi się ,ze miedzy nami mogłoby być coś więcej.. Tłumaczyłam jej już wiele razy ,ze ja traktuje go tylko i wyłącznie jak kolegę ,ale moje tłumaczenia nie odnoszą żadnego rezultatu..
Nie wiem już co robić ..... Bardzo nie chciałabym zrywać z nim kontaktu,bo nie wiele jest ludzi z którymi tak świetnie się dogaduje i mam tyle wspólnych tematów do rozmów. Chciałabym się poradzić , jak powinnam się zachować w takiej sytuacji?
 

tylkoniety

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
przystań Abellarda
Twoja przyjaciółka bardziej boi się o niego, że to on będzie do Ciebie startował a nie o Ciebie. I nie oszukujmy się, Ty to traktujesz jako niewinne rozmowy i dobrze Ci się z nim rozmawia, ale on liczy że przez te rozmowy będzie coś więcej.
 

Iwonkaaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
447
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
No dokładnie , ona tak własnie uważa.. ale ja jestem pewna ,ze on mnie po prostu tylko lubi i nic więcej się za tym nie kryje..
Beznadziejna sytuacja ; p
 
Do góry